איך אוטומציות יחסכו לכם זמן יקר?

מדובר אולי באחד הכלים היותר שכיחים שיש היום בשוק לבעלי אתרים ועסקים והיא מתחלקת למספר רב של סוגים.

אנחנו לפעמים נכנסים לאתרים שונים ונתקלים בבוטים הנותנים לנו שירות, ששומרים אותנו ברשימות דיוור ואפילו שולחים לנו אסאמאסים עם פרטים בנוגע

לדבר שהתעניינו לגביו, זו בדיוק אותה האוטומציה שאנחנו מדברים עליה.

בעבר הלא רחוק היינו יכולים לראות את זה רק בחברות גדולות ובעסקים החזקים בשוק מה שהשתנה והיום מדובר בתופעה שיש כמעט בכל אתר אינטרנט

ובכל עסק אינטרנטי, בואו נבין כיצד אוטומציות יכולות לחסוך לנו זמן יקר.

 

אוטומציה – מה זה?

מדובר בעצם בתהליך של שימוש בתוכנות ותהליכים מסוגים שונים הקשורים לשיווק ומכירה. אותם תהליכים מתבצעים בצורה אוטומטית והם אוספים לקוחות פוטנציאליים מסוגים שונים ואפילו מקטלגים אותם לצד רמת האיכות של אותם הלקוחות. התוכנות הללו בעבר היו מורכבות מאוד ומאוד יקרות והיינו צריכים אנשי צוות מקצועיים שמתמחים באוטומציה בכדי לתפעל את זה ולכן היה מדובר במותרות שהיו קיימות רק לכרישים הגדולים של השוק.

היום מדובר בכלי נגיש במיוחד שחברות רבות לדוגמא זאפייר הנגישו לכולם, הן מבחינת מחיר והן מבחינת נוחות התפעול של האוטומציות השונות. לכן היום אין צורך בגאון שיבצע ויפקח, ולכן אם פעם היה צורך באדם שיתפעל את האוטומציה השיווקית היום התהליכים הללו מצליחים להתבצע ללא פיקוח וללא שום הבנה טכנולוגית גבוהה. כל אחד יכול לתפעל את זה, וגם מדובר בתהליך שרק מייעל את העבודה כאשר ההוצאות שלו אינן שוברות לנו את הכיס.

 

למה זה יכול לחסוך לנו זמן יקר?

עסקים רבים בוחרים בשירותי אוטומציה שיווקית לשם כך שיוכלו לחסוך זמן בכל מה שקשור לטיפול לוגיסטי בלקוחות. ניהול לידים ולקוחות פוטנציאליים באופן ידני יכול לקחת לנו המון זמן, וכל שינוי יכול להתבצע בכל רגע ואנחנו לא תמיד יכולים לבצע את השינוי עצמו באותו הרגע, ככה מאבדים לקוחות ומאבדים זמן שניתן לעבוד ולעשות דברים אחרים בו שקשורים לעסק.

הודעות אוטומטיות ללקוחות שאנחנו מעוניינים להגיד להם תודה שהם בוחרים בנו, הודעות וסיילים של יום הולדת, כל אלה לוקחים לנו זמן ומקום מחשבה בראש, תהליכי האוטומציה יכולים לבצע זאת לבד בלי שנצטרך לחשוב על זה בכל רגע נתון.

לכן אנחנו ממליצים לבצע אוטומציה לעסק שלכם וזה בכדי שתוכלו לחסוך זמן כפי שהמשפט המפורסם, זמן זה כסף אומר ובעצם בשימוש באוטומציה תוכלו לחסוך גם כסף רב והתעסקות רבה שהייתם בוחרים ביום יום לא להתעסק איתה בכלל. אנחנו ממליצים לבצע את התהליך, ליצור קשר ואפילו סתם להתעניין ולראות כיצד זה יכול לייעל אתכם, במקרה הגרוע ביתר תמשיכו לעבוד כרגיל אבל עם טיפה יותר ידע על אפשרויות חדשות בתחום העסקי.

 

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
אתר בנוי

מידע נוסף בנושא