איך למצוא את האופציות הטובות ביותר למתנות לעובדים אונליין

אצלנו, תמיד נראה שאנחנו לקראת חג כלשהו… חגי תשרי עוד לא נגמרים וכבר מגיע חנוכה. בלי ששמים לב פורים ועוד רגע כבר פסח, לשמחתנו כולם אוהבים לקבל מתנות ובטח שבעבודה ולכן מתנות לעובדים הן עניין שחשוב לתת לו את היחס הראוי. איך עושים זאת?

 

באיזה חגים נותנים מתנות?

אין קביעה ברורה על מתי ואיך נותנים מתנות לעובדים, זו תהיה החלטה של כל מעסיק בהתאם לאופי העבודה, ההעסקה וכמובן התקציב השנתי שהוא מעוניין לחלק עבור תחום זה ובכל זאת מתנות לעובדים לראש השנה יהיה התזמון המקובל ביותר כיוון שהוא בולט במיוחד במסורת היהודית והוא כמובן מסמל התחלות חדשות, פתיחת שנה וכו'.

 

למה חשוב לקנות מתנות לעובדים?

כל מעסיק שואף למקסם את יעילות ואיכות העבודה של העובדים וכמובן של החברה/משרד/עמותה או כל דבר אחר. עובדים שמרוצים מהיחס של המעסיק או מקום העבודה כלפיהם ירגישו יותר נכונות ורצון להגדיל את ההשקעה שלהם בזמן העבודה, להרחיב את אופקי התפקיד ובגדול להרגיש חיבור למקום. מתנה לחג יכולה להיות סימון וי רק כי צריך לעשות אך היא גם יכולה להיות עניין משמעותי שייכנס לליבם של העובדים.

 

איך הופכים את המתנה לעניין משמעותי

ראשית הבחירה במתנה צריכה להיות מדויקת וחכמה, כמובן שתמיד תוכלו לתת קופוני קנייה לרשתות השונות או מסעדות וזה יכול להיות נחמד וטוב אך אם תשקיעו עוד קצת מחשבה תוכלו לגלות עולם שלם של מתנות שיהיו אפילו זולות יותר אך נוגעות ללב ונעימות. אופציה למתנה שמניבה תגובות טובות רבות היא מתן אופציית הבחירה בין מספר מתנות כך שהעובד יוכל להחליט מה הוא היה הכי רוצה לקבל מתוך רשימה מסוימת.

 

אירוע חלוקת מתנות

אחד הפרמטרים החשובים בחלוקת מתנות לחג יהיה האירוע שסביבו, הוא זה שיכול להפוך כל מתנה להיות משמעותית ונעימה יותר עבור העובדים מאשר אם יגיעו למשרד והמתנה תחכה להם על השולחן או גרוע מכך הם יתבקשו להגיע לאסוף אותה. אירוע חלוקת מתנות יכול להיות מהרמת כוסית סמלית במשרד ועד אירוע שיא, ערב כיף או יום טיול. העיקר הוא להקדיש זמן לחברתיות, קשר בין אישיים ולתת זמן שמוקדש לתשומת לב של הערכה כלפיי העובדים.

 

רעיונות למתנות

כפי שאמרנו מתנות יכולות להיות גרנדיוזיות בעלות תקציב גבוה אך יכולות להיות גם צנועות וסמליות כמו עציץ הביתה, מארז יין, כלים לכבוד החג כמו – קולפן תפוח עץ, כלי לדבש ורימון. יומנים ממותגים עם שם החברה או שם האדם, משחק קופסא ועוד…

 

לסיכום,

מתנות לעובדים שלכם הן באמת עניין חשוב ביותר. אם אתם רוצים לתת מתנה אחידה אך אתם מתלבטים בין כמה תוכלו לשתף כמה מהעובדים ולשאול מה הם היו שמחים יותר לקבל כיוון שההפתעה אינה פרמטר מרכזי.

מארז

 

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
שי

מידע נוסף בנושא

איך מבצעים אקטיבציה לווינדוס 10

כמו כל מוצר אחר שבו אנחנו נרצה לעשות שימוש, גם בווינדוס 10 עלינו לעבור הליך מסוים של רכישה והפעלה. חשוב ביותר לעשות את הפעולות הללו