איך למצוא עמותות לניצולי שואה אונליין

עמותות לסוגיהן השונים תמיד היו בחברה הישראלית עוד לפני הקמת המדינה, זה עקרון טבוע בהוויה היהודית / ישראלית של תרומה ועזרה לזולת. מאז קום המדינה ישנן עמותות רבות העוסקות בתמיכה ועזרה לניצולי שואה.     לעמותות אלו היסטוריה ענפה של פעילות מבורכת. בשנים האחרונות בשל השינוי שטכנולוגי שהעולם עובר, גם פעולות העמותות עוברות לפעילות של אונליין בכדי ליעל ולמקסם את היכולת של כל עמותה. אז החלטם לתרום, איך נמצא עמותה כזאת אונליין?

 

מה בעצם עושים?  

קודם כל מחליטים שרוצים לתרום מזמנכם, היכולת שלכם או כספכם עבור מטרה אלטרואיסטית, עזרה לניצולי שואה היא אכן מטרה חשובה וראויה. יש מגוון אפשרויות להתנדב, האופן שבו תעשו את זה תלוי בכם.  ראשית תחליטו מה אתם רוצים לעשות, ובאיזה סוג עמותה אתם מעוניינים לקחת חלק, אין כאן עניין של טוב או טוב יותר, כל תרומה היא מבורכת, אתם רק צריכים לבחור אחת משלל עמותות לניצולי שואה שקיימות ופועלות בארץ.

 

התנדבות בפעילות של עמותה קיימת

כאמור מגוון העמותות הפועלות היום הן רבות, יש מגוון נרחב של עמותות הפועלות במגוון נושאים, בין אם הכנה וחלוקה של סלי מזון, דרך ליווי של ניצולי שואה בפעולות היום יום ועד התרמה של סכומי כסף לפעילויות השונות, לרוב מוחלט של העמותות כיום יש אתרי אינטרנט דרכם ניתן להגיע למפעילי העמותות והם ישמחו לקבל עזרה, בפנייה פשוטה דרך אתר דרך באנר המתאים לכך, תוכלו למצוא את דרכי ההצטרפות לפעילות העמותה.

 

תרומות כספיות

מתוקף אופי הפעילות שלהן העמותות ברוב מוחלט של המקרים זקוקות באופן תמידי לתזרים מזומנים, לכן כל עזרה בנושא הזה תהיה מבורכת. במצב הקיים היום יש מגוון רחב של עמותות שמאפשרות עזרה בתרומה כספית על ידי עמותות שפועלות ברשת. לרוב העמותות יש כאמור אתר שבו ניתן להגיע בקלות לאפשרות לתרומה לעמותה, כל עמותה והדרך שלה. ניתן לתרום כיום בתשלום חד פעמי או בהוראת קבע, דרך כרטיסי האשראי או אפליקציות התשלומים השונות, כל עמותה והיכולות והצרכים שלה.

 

התנדבות מקומית 

כל אחד באזור מגוריו יכול די בקלות על ידי חיפוש ממוקד ונכון להגיע לעמותות לניצולי שואה הפועלות באזור מגוריו או בעיר נבחרת. בעצם כך אפשר למצוא אונליין את העמותות העונות לדרישה של המתנדב או המתנדבת. החיפוש כאן הוא ממוקד יותר ועונה לצרכים מדויקים. גם כאן למעשה החיפוש און ליין הוא פשוט ומתאים לצרכים של 2022.

 

לסיכום

העולם מתקדם בצעדי ענק טכנולוגיים, זה אינו פוסח על העמותות השונות, אפילו שהן תמיד בנחיתות כלכלית, הן מצליחות להעמיד את התנאים להקמת אתר אינטרנט, ועל ידי כך העברת חלק מרכזי מפעולותיהן אל עולמות האון ליין. עובדה זאת מקלה מאד על כל מי שרוצה לקחת חלק בפעולות ההתנדבותיות החשובות כל כך.

מטבעות

 

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
שטרות

מידע נוסף בנושא

איך ניתן למצוא ניירות גלגול אונליין

ישנן הרבה אפשרויות לעשן ולהשתמש בטבק, למשל: אידוי עם וופורייזר, פייפ או סיגריה אלקטרונית ובכל זאת, מרבית המעשנים מעדיפים להשתמש בשיטה הקלאסית של ניירות גלגול.

איך מעצבים תמונה לקנבס אונליין

כולנו מכירים את הכיף והיופי בבחירת תמונות מיוחדות לקישוט הבית, אחת הדרכים המוכרות ביותר זה כמובן הקנבס. תמונות המודפסות על בד קנבס איכותי, עוטפות מסגרת

מהם העסקים שתתאים להם מרכזיה בענן

עסקים כיום צריכים להתאים את עצמם לאקלים הטכנולוגי. כיום לקוחות לא מגיעים לעסק לשאול שאלות באופן פרונטלי, אלא מצפים למענה טלפוני נגיש בכל זמן ביום.