איך מפיקים כתוביות לסרטונים?

בעידן המודרני יש מגמת צמיחה משמעותית של הפקת סרטונים בכל מקום. ניתן למצוא סרטונים רבים ביוטיוב, בטיקטוק, באינסטגרם ובעוד מגוון רחב של פלטפורמות. אחת התוספות המשמעותיות לסרטונים אלו הוא הוספת כתוביות אשר מאפשרות לקהל הצופים שלכם לעקוב אחר הסרטון בצורה נוחה וללא מאמץ. לכן אתם וולוגרים, יוטיוברים או יוצרי סרטים, הוספת כתוביות לתוכן הווידאו שלכם יכולה לעשות את כל ההבדל. אנחנו כאן כדי להסביר לכם איך ניתן להפיק כתוביות לסרטונים שלכם.

 

למה חשוב שיהיו כתוביות לסרטונים?

הפקת כתוביות לסרטונים חשובה לאור מספר שיקולים, ביניהם:

  • נגישות – יותר מ-5% מאוכלוסיית העולם חווה לקות שמיעה מסוימת. ללא כתוביות, חלק ניכר מהאוכלוסיה יתקשו להבין את הסרטונים שלכם. לכן, הכנסת כתוביות תגדיל את הקהל הצופים שלכם.
  • העדפה אישית – מעל 50% מהאנשים מעדיפים לצפות בסרטונים ללא קול כאשר הם בפומבי. גם כאן, הוספת כתוביות היא קריטית לעוקבים שלכם.
  • קידום הוידאו – כתוביות גם עוזרות להבטיח מיקום טוב יותר במנועי החיפוש, מכיוון שגוגל מכניסה לאינדקס כתוביות בסרטונים (אם כי היא לא מצרפת כתוביות סגורות שמתווספות אוטומטית, כמו אלו שניתן להוסיף לסרטונים ביוטיוב).

לייצר כתוביות לסרטונים

איך אפשר להוסיף כתוביות לסרטונים?

ישנן מספר אפשרויות להוסיף כתוביות לסרטונים שאתם מפרסמים. אנחנו כאן כדי להציג לכם אותן בצורה תמציתית:

 

באופן עצמאי

ניתן לתמלל באופן עצמאי את הסרטון שלכם ולנעול את המלל על זמן מסוים, למשל משעה 00:42-00:58 בסרטון. היתרון שלרוב הדבר הזה הוא חינמי, אך החיסרון הוא שזה לוקח זמן רב. בנוסף, עליכם ללמוד תוכנה כדי לעשות זאת באופן יעיל.

 

באמצעות אתרים בסגנון יוטיוב

אתם יכולים ליצור כתוביות באופן אוטומטי באמצעות תוכנה. השיטה הזו מצוינת מכיוון שהיא די זולה וגם חסכונית בזמן. החיסרון המשמעותי בכך הוא שבאתרים כדוגמת יוטיוב, בהם ניתן לייצר כתוביות לסרטון באופן אוטומטי, אחוזי הדיוק אינם מוחלטים ולמעשה הם מצליחים לקלוע בתרגום של בין 60% ל-70% באנגלית, ובעברית האחוזים אף נמוכים בהרבה.

לייצר כתוביות לסרטונים

באמצעות אתרים ייעודיים שעושים זאת עבורכם

בדקנו מספר אתרים אשר מאפשרים לכם לייצר כתוביות באופן יעיל ומהיר. כך, למשל, ניתן למצוא את אתר כתוביות – ktuviot.co.il, אשר משמש קהלים שונים החל מבעלי עסקים ואנשי שיווק שמעוניינים בכתוביות לסרטונים שיווקיים, דרך מפיקי סרטים וחברות הפקה שצריכות כתוביות, מפיקי קורסים מקוונים וסרטוני הדרכה שרוצים לתרגם את הקורסים והסרטונים לשפות שונות, ועד משפחות שמעוניינות בכתוביות לסרטים וראיונות משפחתיים. המשותף לכולם הוא שהם מעוניינים בשירות פשוט ונוח שבו אפשר להזמין את הכתוביות לסרטונים בקלות ובלי המתנה להצעת מחיר.

 

לסיכום

אנחנו ממליצים לכם לתרגם את הסרטונים שלכם מכיוון שיש ערך מטורף לאקט מסוג זה. אין לנו ספק שתרגום הסרטונים יגדיל לכם את אחוז הצפייה בסרטונים ויאפשר לצופים שלכם ליהנות מהתכנים שלכם בכל זמן ומכל מקום. בנוסף, תרגום הסרטונים יסייע לכם להעלות את הדירוג שלכם במנועי החיפוש.

לייצר כתוביות לסרטונים

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
לייצר כתוביות לסרטונים

מידע נוסף בנושא

איך להפוך את סעודת השבת למושלמת

כל אחד מאתנו מכיר את הציפיה הגבוהה לסעודת שבת. ההמתנה לריחות, הטעמים והישיבה המשותפת מסביב לשולחן הערוך, אך מעטים הם אלה שמכירים בטיפים שיהפכו את

אילו סוגי רמקולים קיימים בשוק?

בעולם האודיו קיים מגוון רחב של סוגי רמקולים, המיועדים לשימושים שונים ולהעדפות אישיות מגוונות. בין סוגי הרמקולים הנפוצים ביותר ניתן למצוא רמקולים ביתיים, רמקולים ניידים,

5 מקצועות שניתן ללמוד מרחוק

עולם חדש נפתח בפנינו בעידן הטכנולוגיה והוא – למידה מרחוק. מה בעצם יתרונות הלמידה מרחוק? בראש ובראשונה, למידה מרחוק מאפשרת לכם גמישות! גמישות במקום ולפעמים

מה זה לימודי NLP ולמי זה מתאים?

לאחרונה אנחנו שומעים הרבה על NLP. אנשים רבים לומדים על הנושא. אנשים שעוסקים בנושא מספרים על שינויי חיים מעמיקים וטובים בזמן קצר יחסית. מטפלים שנעזרים