אילו הפרטים שחובה להציג באתר שמוכר טלפונים

לא פעם אנחנו נכנסים לאתר של טלפונים ומגלים להפתעתנו שחסר בו מידע שאנחנו זקוקים לו כדי לבצע את הרכישה. מדובר במצב מתסכל.

שכן, ברוב המקרים מדובר באתר שאנחנו מתכננים לבצע בו רכישה אך הדבר מעכב אותנו.

כדי להימנע מהישנות של מצבים שכאלו, החלטנו לכתוב את המדריך הנוכחי שיציין אילו פרטים חובה להציג בכל אתר שמוכר טלפונים.

הנה כל המידע שחשוב שתדעו בנושא:

 

הפרט הראשון – מחיר

אחד הדברים הבסיסיים שגורמים לכל לקוח פוטנציאלי לעזוב את האתר בגלל פרט שאינו מופיע זה המחיר. אנחנו באמת תוהים לגבי עניין זה – איזה אינטרס יש לבעל האתר להסתיר את המחיר? הדבר רק גורם לכעס מצד הלקוח שצריך עכשיו להתקשר או לשלוח הודעה באופן כלשהו כדי לקבל מידע בסיסי שצריך להיות מוצג לו באופן ישיר. אנחנו מוכרחים לציין שאנחנו כותבים את הפרט הזה בכעס ואתם בוודאי מרגישים זאת בעת הקריאה. שכן, מדובר בפרט שיכול להוציא מהכלים ולגרום לכל לקוח פוטנציאלי לסגור את חלון הגלישה ולא להיכנס אל האתר שוב. לכן, חשוב מאוד לשים לב אליו. הוספה של מחיר עשויה לשנות את המצב לחלוטין.

 

הפרט השני – סוג הדגם

קרה לנו לאחרונה שנכנסו לאתר טלפונים שמציע מכשירים ניידים במחירים טובים מאוד. אבל מה? בעל האתר שכח כנראה לכתוב מהו הדגם של כל מכשיר. עכשיו, חשוב לציין שאנחנו לא מומחים בניידים. יש לנו היכרות בסיסית עם המכשירים החדשים של נוקיה וכאן זה נגמר. הרבה מכשירים מאוד דומים אחד לשני מבחינה חיצונית, כך שהאדם הפשוט לא יכול להסתכל על המכשיר מרחוק ולדעת באיזה דגם מדובר מבלי שהדבר מופיע מול עיניו בבירור. לכן, חשוב מאוד לציין גם את הפרט הזה.

 

הפרט השלישי – תמונה שמייצגת את המוצר

תמונות הן פרט חשוב ביותר מכמה סיבות:

  • הן מאפשרות ללקוח לראות באיזה מוצר מדובר
  • הן מאפשרות ללקוח לבדוק את הגודל של המכשיר
  • הן מאפשרות ללקוח לראות מהו הצבע של הכיסוי ועוד

אבל זה לא מספיק פשוט להעלות תמונה לאתר. חשוב מאוד לשים לב שהתמונה הינה איכותית ומצולמת על ידי צלם מקצועי כדי שהיא תייצג את המוצר באופן הטוב ביותר.

 

הפרט הרביעי – דרך ליצירת קשר

אתרים שיש בהם מחיר, סוג דגם ותמונה הם אתרים טובים. אבל אתרים שיש בהם את כל אלו מבלי הפרט החשוב והאחרון – יצירת קשר, עשויים למצוא את עצמם עם מעט מכירות. הרי לא מעט לקוחות רוצים להתקשר אל בעל החנות ולברר עמו פרטים שונים אודות המכשיר. כדי שזה יתאפשר לו, הוא צריך שתהיה לו דרך ליצירת קשר עם בעל האתר.

 

לסיום

עד כאן כל הפרטים שחובה שיהיו מוצגים באתר שמוכר טלפונים. אנו מקווים שעזרנו לכם ושהמדריך הנוכחי ישנה את מצב האתרים ברשת.

אתר אינטרנט

 

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מכשירים דיגיטליים

מידע נוסף בנושא

איך מבצעים אקטיבציה לווינדוס 10

כמו כל מוצר אחר שבו אנחנו נרצה לעשות שימוש, גם בווינדוס 10 עלינו לעבור הליך מסוים של רכישה והפעלה. חשוב ביותר לעשות את הפעולות הללו