בניית אתרים לעסקים – מהם השלבים שחובה לעבור בדרך

כיום, 95 אחוז מהישראלים, קונים באינטרנט. זהו נתון שמספר הרבה על תרבות, מסחר ובעיקר תנועה של אנשים שמסתובבים באינטרנט וקונים דברים. אם בעלי עסקים יבינו את זה, הם ירצו מאוד שהעסק שלהם יהיה נוכח גם בדיגיטל, ובכמה שיותר פלטפורמות- אתרים, רשתות חברתיות, סרטונים, וכדומה. אפילו אם יש לנו עסק פיזי – חנות או דוכן, אנשים שיבואו לראות את העסק ירצו לדעת אם יש לנו אתר או נוכחות דיגיטלית כדי להסתכל בהמשך או לבצע קניה והזמנה נוספת.

 

בניית אתר נכונה

כמו בכל דבר, כשאנחנו באים לבנות ולהקים מאפס אתר חדש לעסק, דף עסקי בפייסבוק, חשבון אינסטגרם מהפנט, חייבים קודם ללמוד ולהבין מהן התנאים והדברים החשובים שנצטרך לשים לב אליהם. תארו לכם שאתם מכריזים ומפרסמים אתר חדש למוצרים שלכם או לשירותים שאתם נותנים, אך לא ביצעתם חקר שוק ובדקתם מי הלקוחות שלכם, מה הם אוהבים לראות, איזה סגנון כתיבה ידבר אליהם יותר, או שאפילו עוד לא ביצעתם אפשרות לסליקת אשראי דרך האתר – כל זה עלול לפגוע לכם בהכנסות וביעילות של האתר החדש. לפרטים על בניית אתרים לעסקים.

 

שלבי הבניה

  1. תכנון – הדבר הראשון הוא לעשות תכנון. שבו עם עצמכם ותבדקו איזה אתרים אתם אוהבים, מה יש בהם, מה אהבתם בהם ומהו הדבר הייחודי שיש בהם שמתעלה על שאר המתחרים. לאחר מכן תחשבו מה יהיה באתר – האם רק מוצרים או שירותים שאתם מציעים? אולי גם תוכן כתוב שייתן רקע לשאר הדברים. אולי אפילו בלוג או פורום בנושא שהאתר שלכם מתמקד בו. בקיצור, תבינו מה בדיוק תרצו שיהיה באתר כדי שבשלב הבא תהיו ממוקדים.
  2. הגדרת יעדים – לאחר התכנון הראשוני, מומלץ להבין מהם המטרות שהאתר בא לספק, ומהי הדרך להגיע למטרות האלה. לדוגמא אתר שבא רק לפרסם ולהביא לקוחות לעסק הפיזי, אתר שאמור למכור כמה שיותר, אתר שמספק רק פרסום והכרה בשירות מסוים ומעלה את המודעות אליו. לכל אתר ועסק מטרה קצת שונה.
  3. בחירת חברה – לאחר שהבנתם מה האתר שלכם יכלול ומהם המטרות והיעדים שלו, תצטרכו לבחור חברה או בונה אתרים שיעצב לכם ויבנה את האתר. תוכלו לבדוק על המלצות מחברים או מישהו שאתם מכירים שבנה אתר דרך חברה מוכרת, או לחפש בעצמכם לפי תיק עבודות מוכן ולפי שיטוט באתרים אחרים שאהבתם. נושא העיצוב חשוב כאן וכדי לבוא עם קונספט מסוים או כמה תמונות ולא לסמוך על המעצב, גם אם הוא מוצלח, כי יכול מאוד להיות שהוא לא יקלע בול לטעמכם.
  4. פרסום ושיווק האתר – זהו השלב הסופי, שבו צריך לפרסם את האתר ולהתחיל לתת לו לרוץ ולהיטמע בעסק, יש מגוון דרכים לעשות את זה וזהו נושא גדול בפני עצמו.

בניית אתרים לעסקים

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף בנושא

בניית אתרים – מהם השלבים להצלחה?

אתרים טובים חושבים קודם כל על המשתמש שלהם, מספקים חווית משתמש נהדרת ויכולים להפוך למנועי שיווק חזקים. אתם משקיעים בשיווק דיגיטלי כדי להוביל אנשים לאתר

5 יתרונות בפיתוח אתרי אומברקו

אם הגעתם למסקנה שגם אתם צריכים להכנס למים ולהקים אתר אינטרנט עבור העסק שלכם או עבור עצמכם, הרשו לנו להגיד לכם ברוכים הבאים לעולם הדיגיטלי!

בניית אתר רספונסיבי – מה זה אומר?

היכולות הטכנולוגיות מתקדמות, ובהתאם לכך מנהלי עסקים שמשווקים את עצמם דרך האינטרנט צריכים להשתדרג יחד איתן. אם פעם היינו עובדים וגולשים ברשת רק דרך המחשב,

10 דברים חשובים בבניית אתרים

תכנון של האתר הדבר הראשון שאנו צריכים לחשוב עליו בעת בניית האתר שלנו זה התכנון של האתר. אנו חייבים לפני הבנייה לתכנן את מבנה האתר

איך לבנות אתרים מהירים וממירים

בניית אתרים מעוצבים וממירים (דפי נחיתה ומכירה) מהירים היא דרך להשגת רווח כספי והכנסה נוספת. המאמר יפרט כיצד ניתן לעשות זאת בשעה אחת.   מתקינים