בניית אתרים – מהם השלבים להצלחה?

אתרים טובים חושבים קודם כל על המשתמש שלהם, מספקים חווית משתמש נהדרת ויכולים להפוך למנועי שיווק חזקים.

אתם משקיעים בשיווק דיגיטלי כדי להוביל אנשים לאתר שלכם – עכשיו אתם צריכים לספק את החוויה שהם מצפים לה כשהם מגיעים.

ניתן כאן כמה שלבים קריטיים להצלחת האתר שלכם.

 

  1. הגדירו את היעדים שלכם בבירור

אמנם עלינו תמיד להתחיל פרויקט אינטרנטי או שיווקי עם יעדים, אך עלינו להתחשב גם בעצמנו וגם במשתמשים העתידיים ביצירת אתר האינטרנט שלנו. האתר יכול ליצור תנועה, לידים ומכירות רק כאשר אנו מוודאים שיש לנו את מה שקהל היעד שלנו רוצה ונוכל לספק לו את זה בצורה מספקת. הגדרת יעדים הן לארגון והן למשתמש שלכם צריכה להיות קלה לביצוע.

 

  1. תקצוב נכון

היכונו להשקיע בנוכחות שלכם באינטרנט. ישנם מותגים רבים שמשקיעים יתר על המידה באתרים שלהם ואז בוחרים בדרך זולה לשיווק. לעומת זאת, יש כאלה שרוצים לעשות מהלכי שיווק יקרים אך לא להשקיע כראוי באתר. חשבו על שני המובנים הללו ועל החשיבות שלהם בעת התקצוב.

 

  1. הרוויחו את אמון הקהל שלכם

היו ברורים ושקופים במה שאתם מציעים ובמה שאתם רוצים שהקהל שלכם יעשה. דעו מה מניע אותם ובמה אתם חזקים, ומנף את זה. לעתים קרובות מדי, אתרים חסרים את הקשרים הרגשיים או האמינות הדרושים כדי לזכות באמון על מנת ליצור לידים או מכירות בסופו של דבר.

 

  1. התמקדו בחוויית המשתמש

הקלו על הקהל שלכם להגיע לתוכן שהם רוצים. אם אתם אתר וידאו ויראלי, תובילו משתמשים לדפי וידאו. אם יש לכם מוצרים או שירותים, ודאו שמשתמשים יכולים להגיע לדף הרצוי בכמה שפחות קליקים שאפשר.

 

  1. זכרו את יסודות ה- SEO

זה נראה כמו דבר בסיסי, אבל אל תשכחו מקידום אתרים. לכל הפחות, דעו כיצד מנועי החיפוש סורקים ומוסיפים אינדקס לתוכן שלכם וודאו שהגורמים הבסיסיים בדף מותאמים. ישנן המון דרכים להקל על כך, כולל באמצעות תוספים ושכירות שירותיה של חברת קידום או בניית אתרים כמו – https://www.webgold.co.il.

 

  1. בצע אופטימיזציה לדפי הנחיתה שלך

דפי נחיתה הם כלים נהדרים לקמפיינים של שיווק, לצד מודעות PPC, אימיילים לקידום מכירות, שיחות טלפון ועוד. קיום מערכת המאפשרת יצירה מהירה והתאמה אישית של דפי נחיתה היא קריטית להצלחה אם אתה מבצע שיווק כלשהו. לצורך כך גם ניתן ליצור קשר עם חברה מקצועית כמו ווב גולד, בקישור הבא – https://www.webgold.co.il/%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7%9D/

 

  1. השתמשו באנליטיקס

עוד דבר שנראה מובן מאליו, אך יש להתאמץ מעבר להתקנת גוגל אנליטיקס באתר. אתם זקוקים למידע על דמוגרפיה, השלמות יעדים ועוד שאינכם יכולים להשיג אלא אם תנקטו בכמה צעדים מהירים להגדיר אותם בפלטפורמה. המידע תקבלו יוכל לעזור לכם לקבל מדדים מדויקים בנוגע להצלחת האתר שלכם.

 

תמונות

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מסך

מידע נוסף בנושא

5 יתרונות בפיתוח אתרי אומברקו

אם הגעתם למסקנה שגם אתם צריכים להכנס למים ולהקים אתר אינטרנט עבור העסק שלכם או עבור עצמכם, הרשו לנו להגיד לכם ברוכים הבאים לעולם הדיגיטלי!

בניית אתר רספונסיבי – מה זה אומר?

היכולות הטכנולוגיות מתקדמות, ובהתאם לכך מנהלי עסקים שמשווקים את עצמם דרך האינטרנט צריכים להשתדרג יחד איתן. אם פעם היינו עובדים וגולשים ברשת רק דרך המחשב,

10 דברים חשובים בבניית אתרים

תכנון של האתר הדבר הראשון שאנו צריכים לחשוב עליו בעת בניית האתר שלנו זה התכנון של האתר. אנו חייבים לפני הבנייה לתכנן את מבנה האתר

איך לבנות אתרים מהירים וממירים

בניית אתרים מעוצבים וממירים (דפי נחיתה ומכירה) מהירים היא דרך להשגת רווח כספי והכנסה נוספת. המאמר יפרט כיצד ניתן לעשות זאת בשעה אחת.   מתקינים