3 גאדג'טים שישדרגו לכם את הפעילות הספורטיבית

המילה כושר משמשת לעתים קרובות כדי לתאר כל פעילות שמובילה לתחושת כושר או בריאות רבה יותר. עם זאת, ישנן הגדרות רבות אחרות לכושר שעשויות להתאים יותר לספורט. המרכיבים החיוניים של כושר לספורט הם שיווי משקל, כושר קרדיווסקולרי, דיאטה, שחייה ורכיבה על אופניים.

אם אתה מחפש להתאמן ולשמור על עצמך בריא, הגעת למקום הנכון. יש לנו מדור שלם המוקדש לגאדג'טים הטובים ביותר לספורט. מטלפונים חכמים ועד לצמידי כושר יש לנו הכל! אז למה אתה מחכה? בואו נתחיל!

 

מהם הגאדג'טים הטובים ביותר לספורט?

הגאדג'טים הטובים ביותר לספורט הם מכשירים שיכולים לעזור לך להתאמן ולשמור על בריאותך בו זמנית. הם לרוב פונקציונליים ומספקים שפע של יתרונות הן לבריאות והן לספורט. גאדגט מוצלח הוא כזה שמשפיע ללא הפרעה לשגרה שלך או אפילו עוזר בדרכים מעניינות. לרוב אפשר למצוא הרבה מהם דרך קניות באינטרנט.

 

סמארטפונים

כמו כל דבר בחיים בימינו גם שמירה על כושר עוברת דרך הסמארטפון. על מנת לשמור על כושר ולפתח אימונים מותאמים אישית, תרצו להשקיע בטלפון חכם. הם מגיעים עם אפליקציות בריאות וכושר שמלמדות אותך איך להתאמן, ומאפשרות לעקוב אחר ההתקדמות שלך ולשמור אותך על המסלול הנכון.

 

צמיד חכם

הוא מכשיר קטן ולביש שיכול למדוד את ספירת הצעדים שלך, מרחק הנסיעה שלך, דופק ועוד. מידע זה נשלח לסמארטפון/טאבלט ומאוחסן במקום אחד לגישה נוחה. בנוסף בחלק מהצמידים קיים זיהוי קולי ו-תוכנות כושר המלאות במעקבי כושר רבים, ומאפשרים לך להגדיר יעדים ולעקוב אחר ההתקדמות שלך. זה מקל על מעקב אחר ההתקדמות היומית שלך כדי להגיע ליעדים שלך.

 

שעונים חכמים

שעון חכם הוא מכשיר לביש שמחזיק נתונים על התנועה היומיומית שלך ומאפשר לך לגשת להיסטוריה ולתכונות אחרות רק כאשר אתה עונד אותו. שעונים רבים בימינו מאשרים התקנת אפליקציות בריאות שמודדות כל סט שלך ואף חלקם גם מסייעות לך בזמן האימון בעזרת הדרכה קולית ישר לאזניות!

בנוסף לכך יש לשעונים בימינו אפשרות לבדוק את הדופק שלך ולוודא שאין חריגות ולהתריע במידה ויש ובנוסף במכשירים המתקדמים באמת ניתן גם לראות את אחוז החמצן בדם!

 

סיכום

התכונה המובנית של צמיד הכושר שלך לא יכולה למנוע ממך להיכנס לתנועה מסוימת. המפתח הוא להפיק את המרב מהגאדגטים. ניתן להשיג זאת על ידי תרגול פעילויות שונות שיעזרו לכם להתכונן לעבודה או לבית הספר. תעשיית הכושר משתנה כל הזמן ככל שיותר אנשים בוחרים לשלב כושר בשגרה היומיומית שלהם. עם תוספת של מכשירים ואפליקציות חכמים, כעת תוכלו למצוא שגרות נוספות המשלבות תנועה. שחייה, ריצה, ריקוד ואפילו תנוחות יוגה יכולות להשתלב בשגרת היומיום שלך. על ידי התאמה של הטלפון שלך עם סוג הכושר האהוב עלייך, אתה יכול ליצור רשימת השמעה לאימון הכוללת תנועות נוספות כדי לשמור אותך על המסלול הנכון. אם אתה נאבק להיכנס לשגרה כלשהי, יש הרבה דרכים להשיג אותה. התחל לאט, בטח בעצמך, והתקדם אל המטרות שלך.

שעון חכם

 

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
אייפון

מידע נוסף בנושא

איך לצלם את המסך של המחשב

צילום מסך (screenshot) זה בעצם "להקפיא את הרגע" – להפוך לקובץ תמונה את מה שמופיע כרגע על מסך המחשב שלנו. מתי נרצה לצלם את המסך

מאיפה קונים דשא סינטטי?

  כולנו מכירים את הרגע הזה שבו אנחנו מחליטים כי הגיע הזמן לקנות מוצר מסוים שאנחנו זקוקים לו כבר הרבה זמן. לאחרונה אנו מוצאים את

4 מכשירי הסלולר הכי שווים!

כבר עברו יותר מ- 10 שנים מאז שנכנסו הסמארטפונים לחיינו ושינו את העולם, וכבר קשה לדמיין ולהיזכר איך החיים היו נראים בלעדיהם. רכישה של מכשיר

הכירו את סמסונג גלקסי A23

התמורה המצויינת בהתאם לטווח המחירים הבינוני, האיכות הבלתי מתפשרת של סמסונג ומצלמות שפשוט ישנו לכם את כל החוויה. מה מיוחד בגלקסי A23?   בואו נסתכל

כיצד מחשבים את החסכונות?

אם הכסף שלכם מושקע כרגע בתוכניות כאלה ואחרות או במכשירים פיננסיים כלשהם, אנו מניחים כי תשמחו לדעת מה הוא גובה החיסכון שלכם כעת, ולאילו סכומים