מספר דגשים לקידום סוכנות רכב בטאבולה

אתם מעוניינים לקדם סוכנות רכב באינטרנט ובטאבולה, מה שיצריך ממכם הבנה מסוימת בתהליכי השיווק האינטרנטיים האלו.

טאבולה, בניגוד לפלטפורמות אחרות, מאפשרת לכם טווח מסוים של מיתוג ושיווק באמצעות הטקסטים והתכנים שלכם.

על הדרך, בואו נדבר על אפשרויות אחרות גם של שיווק בעזרת תוכן.

אמרו לכם שכדאי לכם לפרסם על עצמכם כתבת יח"צ? סיפרו לכם גם שיש אתר אינטרנט עולמי שבו אפשר לכתוב עליכם כתבה שיווקית? לא שיקרו לכם. אתם מוזמנים להכיר את אתר טאבולה (TABOOLA), שמאפשר פרסום כתבות ותכנים אשר משתלבים באופן אורגני באתר עצמו. טאבולה היא כבר מזמן מותג עולמי, חברה שמשרדיה יושבים בניו יורק, ארה"ב. מקדמים סוכנות רכב במימון מלא באינטרנט? הנה כל המידע הרלוונטי עבורכם.

 

מה זה טאבולה וכיצד זה יסייע לעסק שלכם בעצם?

טאבולה הוא אתר אינטרנט, שבו למעשה מתפרסמים כל הזמן תכנים מקוונים וכתבות שונות. למשל, משרד של החזרי מס הכנסה יכול לפרסם בטאבולה אם הוא רוצה. המשרד יכול לפרסם לדוגמה, סיפורי הצלחה של לקוחות אשר קיבלו החזרים נכבדים ממס הכנסה.

תוך כדי הכתבה על ההחזרים ממס הכנסה, יהיה אפשרי לצרף מידע עיוני רב בנוגע להחזרים מקוונים של מס הכנסה. דבר זה עשוי לייצר לידים איכותיים. אפשר אפילו להגדיר את טאבולה בתור מגזין תוכן עולמי המספק המון ערך מוסף לגולשים בו.

 

דגשים לפרסום תוכן מעולם הרכב בטאבולה וברשת

אתם מחזיקים בצי שלם של רכבים, שרק ממתינים לשיווק הנכון. באמצעות תכנים שמפורסמים בטאבולה אמנם ניתן לייצר לידים, אבל זו לא הפואנטה היחידה. מומלץ מאד לספק בפלטפורמה הזאת ערך מוסף אמיתי. למשל, סקירות של רכבים.

סקירות של רכבים מהוות המון ערך מוסף לגולשים, במיוחד אם הן מגיעות מאתרים איכותיים כמו טאבולה. אגב, גם אוניברסיטאות בעולם משתמשות בפלטפורמה הזאת בכדי למשוך סטודנטים לשלל מסלולי לימודי שונים ותארים.

 

היכן עוד כדאי לי לפרסם תכנים חוץ מטאבולה?

אם אתם מעוניינים לפרסם כתבות יח"צ ותכנים מעולם הרכב, אתם למעשה מחפשים אחר שירות שנקרא בניית מערך לינקים. בניית מערך קישורים מאפרת לכם לגוון בין האתרים השונים שמפנים אליכם קהלי יעד. במילים יותר פשוטות, מערך לינקים אחראי על כך שאתרי אינטרנט אחרים יכתבו עליכם ויפרסמו לינקים שמפנים אל אתר האינטרנט שלכם.

כשבונים מערכי לינקים, חשוב מאוד לשמור ולהקפיד על רלוונטיות, רלוונטיות ועוד פעם רלוונטיות. אם אתם רוצים לקדם סוכנות רכבים, תבנו מערכי לינקים אשר מגיעים אליכם דרך נושאים שקשורים לעולם הרכב. יודעים מה? אפילו אם אתם רוצים לפרסם כתבה עליכם באתר של חברת ניקיון, תעשו זאת. פשוט תכוונו את התוכן שידבר על שירותי ניקיון רכבים. בסופו של דבר, הקידום בגוגל מתבסס על איכות ורלוונטיות.

 

איש דיגיטל

תוכן עניינים
לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מדד
קידום אתרים
מה ההבדל בין קידום לניהול אתרים?

ההבדל בין קידום לניהול אתרים הוא, שמקדם האתר מעוניין ביצירת תנועה רבה לתוך האתר, ואילו מנהל האתר אחראי על כל מה שקורה באתר, לאחר שהגולשים כבר נמצאים בו. כיום לרוב

מסך
קידום אתרים
אסטרטגיות לקידום אתר של מנעולן בדרום

אם אתם מקדמים איש מקצוע כמו מנעולן שמספק שירותים בעיקר בדרום הארץ, אתם צריכים לקחת בחשבון כל מיני תהליכי קידום מקומיים, מה שנקרא קידום לוקאלי. בכדי להפוך את איש המקצוע

Seo-promot
קידום אתרים
כיצד מקדמים אתרים למבוגרים בגוגל?

קידום אתרים בגוגל ניתן לעשות בכמה דרכים, הכל תלוי במה אני רוצה לפרסם וכמובן למי אני רוצה לפרסם. גוגל מציע מערכת נוחה בעלת ממשק פשוט וקל אשר דרכה ניתן לפרסם

מסך
קידום אתרים
למה עדיף לעשות קידום אתרים באילת?

לא משנה באיזה עסק מדובר, פתיחתו תהיה כרוכה בלא מעט דאגות ומכשולים. קיים מגוון רחב של הוצאות, עיסוקים קטנים וגדולים שכבעלי עסק נצטרך לדאוג להם בעצמנו, וכדאי מאוד שלא נשכח