דף נחיתה VS אתר

בעידן הדיגיטלי בו אנחנו נמצאים, כל עסק חייב להיות בעל נוכחות באינטרנט.

כיום, קיימות דרכים רבות להגביר את רמת הנוכחות האינטרנטית של העסק שלכם ואת החשיפה שלו ללקוחות פוטנציאליים.

שתיים מהדרכים העיקריות לעשות זאת, הן באמצעות אתר נגיש וידידותי למשתמש או דף נחיתה.

אם אתם לא בטוחים מה ההבדלים בין השניים ומה בדיוק העסק שלכם צריך, המדריך הזה בדיוק בשבילכם.

 

מה זה דף נחיתה?

כולנו יודעים מה זה אתר אינטרנט, וסביר להניח שאתם קוראים את השורות האלה תוך גלישה באחד. אך מה זה בעצם דף נחיתה? למי מכם שלא מכירים את המושג, דף נחיתה הוא למעשה אתר קטן ופשוט, בדרך כלל לא יותר מעמוד אחד, בו העסק מפרסם את מוצריו ושירותיו דרך פנייה ישירה לגולשים (בדרך כלל מקהל יעד ספציפי). בניגוד לאתרים, לדפי נחיתה יש מטרה אחת בלבד – הפיכת גולשים ללקוחות. בניית דף נחיתה מקצועי ומעוצב הינה נוסחה מוכחת להעלאת המכירות וההצלחה של העסק שלכם.

 

הבדלים בין דף נחיתה לאתר:

מטרה:

כפי שהסברנו, מטרתו הבלעדית של דף הנחיתה הינה להמיר גולשים ללקוחות. בעוד אתרי אינטרנט של עסקים כוללים לרוב הסבר על העסק, חנות אינטרנטית, שירות לקוחות וכדומה, דפי נחיתה הם הרבה יותר ממוקדים ופשוטים, ומכוונים למטרה הבלעדית של יצירת לידים חדשים.

 

מבנה:

לרוב דפי הנחיתה מבנה סטנדרטי הכולל כותרת ועיצוב שמושכים את העין ופרטים ליצירת קשר. המבנה הפשוט של דפי נחיתה נובע באופן ישיר מהמטרה שלהם – משיכת לקוחות חדשים.

 

תוכן:

בעוד אתרים מכילים מידע רב, התוכן בדפי נחיתה יהיה מצומצם ויכלול את כמות המידע המינימלית הדרושה על מנת לסקרן את הגולש ולגרום לו לרצות להשאיר את הפרטים שלו. לרוב, דפי נחיתה יהיו מוכוונים לקהל יעד מסוים על מנת למקסם את האפקטיביות שלו. ישנן אסטרטגיות שיווק וקופירייטינג מוכחות העוזרות להעלאת אחוזי ההמרה של דפי נחיתה בהתחשב בקהלי היעד אליהם הם מכוונים.

 

מחיר והקמה:

התהליך של הקמת אתר אינטרנט איכותי הוא לרוב ארוך ויקר (יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים לאתר מקצועי), הדורש תכנון והשקעה רבה, ולעיתים גם ביטוח נגד תקיפות סייבר. הקמת דף נחיתה, לעומת זאת, הינה תהליך פשוט וזול בהרבה שיכול להתבצע תוך ימים בודדים בלבד.

 

האם אני צריך אתר או דף נחיתה?

אין ספק שבניית אתר לעסק שלכם זה צעד חשוב וחיובי. אתרים, בניגוד לדפי נחיתה, קל למצוא בגוגל. בין אם העסק שלכם גדול או קטן, אתר אינטרנט הוא בגדר סטנדרט. לרוב, דפי אינטרנט ודפי נחיתה הם דברים שהולכים יחד, כשדפי נחיתה משמשים בעיקר לפרסום מבצעים, שירותים ומוצרים חדשים. למרות זאת, אם העסק שלכם מתבסס בעיקר על פרסום ברשתות חברתיות, יכול להיות שדף נחיתה איכותי הוא כל מה שתצטרכו.

 

מחשב

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
איש דיגיטל

מידע נוסף בנושא

איך ניתן למצוא ניירות גלגול אונליין

ישנן הרבה אפשרויות לעשן ולהשתמש בטבק, למשל: אידוי עם וופורייזר, פייפ או סיגריה אלקטרונית ובכל זאת, מרבית המעשנים מעדיפים להשתמש בשיטה הקלאסית של ניירות גלגול.

איך מעצבים תמונה לקנבס אונליין

כולנו מכירים את הכיף והיופי בבחירת תמונות מיוחדות לקישוט הבית, אחת הדרכים המוכרות ביותר זה כמובן הקנבס. תמונות המודפסות על בד קנבס איכותי, עוטפות מסגרת

מהם העסקים שתתאים להם מרכזיה בענן

עסקים כיום צריכים להתאים את עצמם לאקלים הטכנולוגי. כיום לקוחות לא מגיעים לעסק לשאול שאלות באופן פרונטלי, אלא מצפים למענה טלפוני נגיש בכל זמן ביום.