דרופשיפינג בהיבט המס

עולם הקניות האינטרנטי במגמת עליה בכל העולם ומתפתח בכל נישה אפשרית מטקסטיל ועד ספרים דיגיטליים.

יש את הקונים המאושרים ויש את מי שידע לעשות מזה ביזנס כמו סוחרי דרופשיפינג, סוחרים אלו משוטטים באתרי אונליין ומוצאים ללקוח את המוצר שחיפש בתמורה לאחוז רווח קטנטן.

 

מה זה דרופשיפינג?

דרופשיפינג היא צורת מסחר של קניית מוצר \ שרות במדינה אחת ומכירה ללקוח במדינה אחרת. כיום רוב המסחר מתרחש באתרי אייבי, אמזון, אטסי וכד'. סוחר הדרופשיפינג דג מוצר מספק או יצרן ומפרסם אותו למכירה במחיר גבוה יותר, ברגע שנכנסת הזמנה הסוחר מבצע קניה של המוצר מהיצרן ישר לכתובת הלקוח. הסוחר בעצם מרוויח את ההפרש בין המחיר שלו לבין שזה של היצרן.
בבחירת הספק או יצרן חשוב לבחור אחד אמין שישלח מוצר תקין ללקוח שלך כי במקרה של בעיה תאלץ להתמודד עם הלקוח ולהתעסק עם החלפה \ החזרה של המוצר שנרכש, לכן גם כדאי לפתח קשרים עם היצרן.

הסיבות שבגללן שיטת הדרופשינפיג אהובה על הסוחרים:
• עלויות תפעול נמוכות
• סיכוי נמוך לספוג הפסדים
• אין צורך להתעסק עם סחורה ומלאי
• בכל רכישה יש רווח לסוחר
תמיד יש 'אבל' והוא נמצא כאן – על כל הכנסה מרכישה יש חובה לשלם מס הכנסה וביטוח לאומי בהתאם לחוקי המס בישראל.

 

דרופשיפינג בהיבט המס

אפשר לחשוב שאם העסקאות נעשות באינטרנט ומעבר לים אין חובת דיווח לרשויות המס אבל זה לא נכון. אין סחורה בפועל ולכן אין צורך לשלם מע"מ אבל על הכנסות ורווחים מהדרופשיפינג חלה חובת דיווח ותשלום מס הכנסה וביטוח לאומי, לכן יש להקפיד לשמור תיעוד של כל העסקאות, רווחים, דוחות מכירות – כאלו שמקבלים מאתרי הסליקה כאשר יש אישור תשלום מלקוח. תיעוד מפורט של העסקאות יעזור לך להיות מדויק בדיווחים לרשויות המס ועל פי הנתונים בהם תשלמו את אחוזי מס הכנסה וביטוח לאומי.

 

קבלת החזרים בדרופשיפינג

גם בדרופשיפינג יש לך את אפשרות לבקש הכרה בהוצאות הקשורות לעסק כמו: מחשב, ספק אינטרנט ואפילו הוצאות משרד במידה ועיקר העבודה נעשית מהבית.
כדי לחשב את סכום תשלום המס יש להוריד את העמלות והסכום שנשאר הוא זה שיחויב במס.
עמלות נוספות שניתן לקבל החזר:
• עמלות לחברות מכירה ותשלומים כמו פייפאל
• עמלות לספקי הסחורה
• עמלות מכירה באמזון \ אייבי וכל פלטפורמה אחרת
• עמלות על משלוח וייצאו

המלצה של המומחים לדרופשיפינג:
כאשר אתם חושבים להתחיל לסחור אונליין חשוב להגיע מוכנים לפלטפורמה שבה תתבצע העבודה מבחינת אחוזי סיכון, רווח וכמובן מיסים. שיטת דרופשיפינג מתרחבת בארץ וחלים עליה חוקי מס והגבלות. מומלץ להתעדכן באפשרויות המתפתחות של השיטה, ללמוד על אופי המוצרים שהלקוח שלך מחפש ולבקש יעוץ והכוונה מבוגרים ובעלי מקצוע בתחום הם ישמחו לחלוק איתך את הניסיון שלהם.

 

קנייה וורטואלית

תוכן עניינים
לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
קידום בגוגל ראשית
שיווק דיגיטלי
קידום בגוגל חנות מקומית למוצרים לבית

מרבית האנשים בימינו לא אוהבים לצאת מהבית. עבור חנויות רבות מגמה חדשה זאת עשויה להיראות כבשורה קשה, אך הדבר אינו בהכרח גזרת גורל קשה מנשוא שכן חנויות רבות עוברות למרחב

קבלני בניין ראשית
שיווק דיגיטלי
איך לשווק מוצרים לקבלני בניין – באינטרנט?

במאה ה-21, בעלי עסקים המעוניינים לקדם את העסק ולמכור מוצרים, יכולים לעשות זאת בקלות באמצעות המדיה ובעיקר דרך האינטרנט. המאמר יעסוק בשיווק מוצרים לקבלני בניין באינטרנט.   שיווק מוצרים באינטרנט

פינות ישיבה
שיווק דיגיטלי
שיווק חללי עבודה אונליין – איך לעשות זאת נכון

בבעלותכם חלל עבודה משותף? מעוניינים לפרסם אותו ולא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון. אין חשוב מפרסום ושיווק אונליין של העסק שלכם, בעזרתו תוכלו למשוך לקוחות רבים ולגרום להצלחת חלל

חנות אינטרנטית
שיווק דיגיטלי
5 טיפים חשובים בניהול עסק באינטרנט

האינטרנט נכנס לחיינו בסערה לפני מספר שנים, תוך שהוא משפיע רבות על החיים של כולנו בכל התחומים כמעט. בין אם אנו מחפשי עבודה ובין אם אנו בעלי עסק- אנחנו חייבים