האם אינסטגרם ימחקו את העוקבים הקנויים שלי?

כל משתמש מנוסה באינסטגרם יודע שכמות העוקבים שיש לך עושה את כל ההבדל בחוויית המשתמש ובמה שאתה יכול להפיק המפרופיל שלך.

משתמשים עם עוקבים רבים יקבלו יותר לייקים, יותר תגובות, יותר הצעות פרסום ומתנות ואף יותר עוקבים.

אם הצלחת להיכנס ללופ הזה מדובר במעגל שממשיך להזין את עצמו וכל שנותר לך הוא לדאוג למעט תוכן טוב ולשבת ולהנות מן הדרך.

כדי להגיע לשלב המיוחל הזה רבים נעזרים בשירותים של קניית עוקבים לרשתות החברתיות.

זהו פתרון מצוין במקרים רבים, במיוחד למשתמשים חדשים בתחילת דרכם שזקוקים לדרך להגדיל את רמת החשיפה והמשיכה של הפרופיל שלהם שכן פרופילים עם עוקבים רבים מושכים יותר תשומת לב, התעניינות וכאמור, עוקבים חדשים.

יחד עם זאת חשוב שתדעו כי יש מקרים בהם אינסטגרם עלולה למחוק עוקבים מסוימים.

אילו עוקבים אינסטגרם מוחקת, באילו עוד מקרים אני עלול לאבד עוקבים וכיצד ניתן לרכוש קונים ולהימנע מן הסיכונים הללו? המשיכו לקרוא ותגלו את כל שעליכם לדעת.

 

עוקבים שעוזבים אותכם מרצונם החופשי

לפני שאתם מאשימים את אינסטגרם במחיקה של חשבונות מרשימת העוקבים שלכם כדאי שתעשו בדק בית קצר. לא פעם עוקבים מפסיקים לעקוב אחרי הפרופיל שלכם ממגוון רחב של סיבות. הסיבה הנפוצה ביותר היא שהפרופיל שלכם לא מעניין מספיק וכדי להימנע ממצב לא נעים שכזה לא חסרים דברים שניתן לעשות. דאגו שאתם מספיק פעילים, שהתוכן שאתם מעלים מספיק איכותי ומושקע ואל תתפזרו ליותר מידי נושאים, הישארו ממוקדים והקדישו רק מעט זמן ומחשבה לפעולות שלכם, תשומת לב שכזאת תעשה את כל ההבדל.

 

עוקבים שאינסטגרם מוחקת

אם התוכן שלכם איכותי, אתם מעלים פוסטים חדשים לעיתים תכופות, העוקבים שלכם מרוצים ובכל זאת אתם מאבדים עוקבים זה הזמן לחשוד באינסטגרם. בשנים האחרונות, בניסיון להיפטר מעוקבים מזויפים ובוטים, אינסטגרם מידי פעם מוחקת חשבונות מסוימים. לרוב מדובר באותם חשבונות שאינם פעילים מספיק, לא מעלים תוכן משלהם, לא מגיבים ולא עושים לייקים. כל תקופה מסוימת אינסטגרם עורכת כזה "טיהור" בו היא מוחקת את אותם חשבונות.

 

קניית עוקבים ללא חשש

אותם "מבצעי ניקיון" שאינסטגרם עורכת עלולה להוביל אותכם למסקנה כי חבל על הזמן והכסף ועדיף להתרחק מהפתרון של קניית עוקבים. אך ההימנעות המוחלטת הזאת מקניית עוקבים היא מיותרת שכן כל זמן שיש לכם כמות גדולה יותר של עוקבים הפרופיל שלכם יראה פופולרי ומזמין יותר והפוטנציאל שלו למשוך משתמשים חדשים משמעותית גדול יותר. נוסף על כך, אם תקפידו על קניית עוקבים בחברות מנוסות ומקצועיות הסיכוי שאינסטגרם תמחק את אותם עוקבים שקניתם קטן בצורה משמעותית.

בין אם אתם מעודדים את חשבון האינסטגרם שלכם לצמוח בצורה אורגנית או בין אם אתם נעזרים בשירותים של קניית עוקבים הסיכוי שמדי פעם תאבדו עוקבים באינסטה תמיד קיים, אל תתנו לזה לשתק אותכם, המשיכו להעלות תוכן איכותי ולתחזק קשר עם העוקבים שלכם וכל הפסד שתחוו יהיה זניח.

אפליקציה חברתית

תוכן עניינים
לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ידיים
אפליקציות
איך תדאגו לעמוד טיקטוק חזק שכולם ידברו עליו?

רשת הטיקטוק אשר פרצה ב-2020, הפכה לאחת מהרשתות החברתיות המובילות בעולם, ומונה מיליארד משתמשים נכון לתחילת 2021. הרשת המאפשרת למשתמשיה להעלות סרטונים קצרים בעלי תכנים שונים, הפכה לפלטפורמה המובילה לקידום

שתיים וחמישה
אפליקציות
5 יתרונות באפליקציית שעון נוכחות

כולנו מכירים את הנוהל של החתמת כרטיס במערכת הדיווח בעת הכניסה למקום העבודה. מלבד דיווח פיזי של שעות העבודה של העובדים, מערכות אלו מיושנות ואינן תורמות לנו כלל. אפליקציית שעון

קנייה דרך כרטיס
אפליקציות
פיתוח אפליקציות לעסקים – כל השלבים

ניתוח הלקוחות הדבר הראשון שאותו אנו צריכים לעשות בעת פיתוח אפליקציה זה לנתח את הלקוחות שהולכים לעשות שימוש במוצר שלנו. ברגע שנבין מי הם הלקוחות שלנו נוכל לבנות אפליקציה המתאימה