3 סיבות לבחור בהגנה הכי מושלמת לאתר שלך

אם ברשותכם שטח, אתר בנייה, או מפעל – אתם ככל הנראה מעסיקים עובדים ששומרים על המקום ומבצעים בו פטרולים.

מטרתכם היא להגן על השטח שלכם והציוד שבו מפני פורצים, ולוודא שהמקום בטוח.

טכנולוגיה פורצת דרך מאפשרת לכם לחסוך ולייעל את אופן השמירה על רכושכם.

רוצים לדעת איך? המשיכו לקרוא.

 

מהו רחפן אבטחה?

שמירה על אתר מחייבת סיורים סדירים בשטח, ושומרים שעומדים בכל הפתחים הקיימים בכל שעות היממה, כדי לוודא שמי שלא מורשה, לא נכנס פנימה. כיום קיימת בפניכם אפשרות בחירה נוספת מלבד סידורי אבטחה אנושיים – רחפן אבטחה. הרחפן, או בשמו הנוסף "ננדו", הינו מטוס זעיר ללא טייס, המופעל באמצעות טכנולוגיה וללא שליטת אנוש. הרחפן מבצע סיורים בשטח, ומחליף את עבודתם של עובדי האבטחה. מהם יתרונותיו של הרחפן לעומת אבטחה אנושית?

 

חסכון בכסף

במקום להעסיק מערך אבטחה שלם, הננדו יבצע את הסיורים באתר שלכם לבדו. אין צורך להעסיק שומרים או סיירים, ואפילו לא תידרשו להעסיק מישהו שיטיס את הרחפן או ידאג להטעין אותו. הרחפן מתוכנת לחזור בחזרה אל עמדת העגינה שלו (drone docking station), ולהיטען בעצמו. כך שכל שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את ההגדרות שלו, על פיהן הוא יפעל, כולל זמני סיור ומסלול הסיור שלו.

 

יעילות

החסרונות באבטחה האנושית מקורם בחולשות האנושיות המוכרות – בני אדם מתעייפים, מפספסים, ומוסחים בקלות. באמצעות שימוש ברחפן אבטחה (security drone), אתם מקבלים סיור חף מטעויות, שאינו מאחר אף פעם ושמסוגל לזהות ולסרוק דמויות אנושיות. בנוסף, לרחפן שדה ראייה רחב יותר משדה ראייה אנושי, כך שבכל רגע נתון הוא מכסה יותר שטח, ויעילות הסיור עולה פי כמה. יתרון נוסף של שימוש ברחפן, הוא שאין אתם צריכים להתעסק איתו – הרחפן אוטונומי לגמרי, כך שאין זה מבזבז לכם זמן.

 

יתרונות טכנולוגיים

לננדו יתרונות נוספים, שאין באבטחה אנושית. מאחר ומדובר בטכנולוגיה, תוכלו לקבל הקלטה של כל סיור, בווידאו או בתמונות. תוכלו לקבל סריקה של האזור, ותקבלו התרעה אם תזוהה פריצת אבטחה. חשבו על היתרון הרב אם אכן תתמודדו מול אירוע פריצה, תוכלו לקבל ווידאו ותמונות ממקום הפריצה כולל תמונות של החשודים.

 

העתיד כבר כאן – התקדמו יחד איתו

התקדמות הטכנולוגיה מאפשרת לנו דברים שרק יכולנו לחלום עליהם בעבר. אם תבחרו לאבטח את האתר שלכם באמצעות הננדו – רחפן האבטחה האוטונומי, תחסכו כסף שהייתם משלמים לצוות עובדים שלם. בנוסף, יעילות הסיור של הננדו גבוהה בהרבה מאבטחה אנושית, כיוון שהוא אינו סובל מחסרונות אנושיים כגון עייפות וחוסר ריכוז. בחירה באבטחה טכנולוגית תעניק לכם גם סרטוני ווידאו מסיור השטח, ותעניק לכם יתרון גדול בעת פריצת אבטחה. כל שנדרש על מנת להפעיל את הרחפן, הוא להגדיר אותו מראש, ולהזמין לבדיקה פעם בחודש או בחודשיים את הטכנאים על מנת לתחזק את הרחפן.

 

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
אתר מוגן

מידע נוסף בנושא

איך ניתן למצוא ניירות גלגול אונליין

ישנן הרבה אפשרויות לעשן ולהשתמש בטבק, למשל: אידוי עם וופורייזר, פייפ או סיגריה אלקטרונית ובכל זאת, מרבית המעשנים מעדיפים להשתמש בשיטה הקלאסית של ניירות גלגול.

איך מעצבים תמונה לקנבס אונליין

כולנו מכירים את הכיף והיופי בבחירת תמונות מיוחדות לקישוט הבית, אחת הדרכים המוכרות ביותר זה כמובן הקנבס. תמונות המודפסות על בד קנבס איכותי, עוטפות מסגרת

מהם העסקים שתתאים להם מרכזיה בענן

עסקים כיום צריכים להתאים את עצמם לאקלים הטכנולוגי. כיום לקוחות לא מגיעים לעסק לשאול שאלות באופן פרונטלי, אלא מצפים למענה טלפוני נגיש בכל זמן ביום.