הכירו את חברת אוטודסק

אוטודסק הינה חברה אמריקאית אשר נחשבת לחברה המובילה בייצור של תוכנות פוטשופ מתקדמות. במאמר זה נציג לכם את כל המידע אודות החברה, וכיצד תוכלו להתמקצע וללמוד אודות התוכנה המתקדמת של החברה לאדריכלים ומעצבים – רוויט.

 

חברת אוטודסק: הגיע הזמן להכיר את החברה המובילה בתחום עיצוב תוכנות למעצבים

אוטודסק ((Autodesk תאגיד אמריקאי אשר הוקם בשנת 1982, ומאז נחשב לאחד התאגידים הגדולים והמובילים בתחום של ייצור תוכנות. למעשה, ברבות השנים פיתחו במשרדי אוטודסק את מיטב תוכנות העיצוב בעבור קהל מעצבי פנים, אדריכלים, ייצור ותקשורת. מדובר בתוכנות מתקדמות אשר מאפשרות לנהל פרויקטים רבים באופן נגיש ומסודר, ובכך להפיק את המיטב כתוצאה משימוש בתוכנות מתקדמות אשר מתעדכנות כל הזמן. הצוות המקצועי של התאגיד מורכב מאנשי מקצוע מובילים אשר מכשירים מרכזי הדרכה בכדי להדריך אודות תוכנת הדגל של החברה, רוויט.

 

רוויט – התוכנה המתקדמת ביותר מבית היוצר של התאגיד אוטודוסק

רוויט הינה תוכנית חדשנית אשר נחשבת לטובה ביותר בעולם, וזאת לאור העובדה כי מדובר בתוכנה אשר מבוססת על פיצ'רים רבים אשר מאפשרים הלכה למעשה לאדריכלים ומעצבים לנהל פרויקטים ולעצב מגוון רחב של בניינים, בתים וכן מוסדות תרבות באופן מדויק ועם אפשרות לעבודה מרחוק, כחלק מהעבודה השוטפת של משרדי אדריכלים אשר עובדים יחדיו על מספר פרויקטים. מדובר בתוכנה אשר עושים בה שימוש לא רק משרדים מובילים אלא גם אוניברסיטאות ומכללות אשר מכשירות את הדור הבא של עולמות העיצוב, ההנדסה והאדריכלות, ולכן התאגיד מאפשר להשתמש בטכנולוגיה ייחודית אשר היא כלי עזר הכרחי בעבור כל מעצב, מהנדס ואדריכל אשר מעוניין וצריך לספק את התוצר הטוב ביותר בעבור הלקוח.

 

קורס רוויט – הכירו את מרכז הלימודים ארכיטקטוב

כפי שציינו, תאגיד אוטודסק מכשיר מרכזי לימודים ברחבי העולם לצורך שימוש בתוכנה. מרכז לימודים מוביל אשר משמש כנציגות חברת אוטודסק הינו ארכיטקטוב אשר משמש כמרכז הדרכה מוביל בתחומו אשר פועל ע"פ הדרישות המחמירות ביותר של התאגיד. המרכז פועל בקשר ישיר עם מיטב משרדי האדריכלים והמהנדסים כמו גם מכללות ואוניברסיטאות אשר עושות שימוש בתוכנה לצורך הכשרה של סטודנטים לעבודה בענף. הצוות המקצועי של המרכז הינו מהטוב ביותר בישראל אשר עובד ע"פ פרוטוקול ברור וכן סדר עבודה מחמיר, כמו גם מחויב לעבור מבחן בינלאומי רשמי בכדי להבטיח כי הצוות מעביר את התכנים באופן מיומן ומקצועי. משום כך קורס רוויט של המרכז נחשב לטוב ביותר בעבור בעלי מקצוע כמו גם מכללות ואוניברסיטאות אשר מעוניינות להכשיר את הדור הבא וכן אנשי מקצוע בשימוש בתוכנה. מעוניינים לקבל הכשרה מקיפה מטעם הנציגות הרשמי של אוטודסק בישראל? היכנסו לאתר הרשמי של המרכז, השאירו פרטים מלאים ונציג ישוב אליכם בהקדם לצורך קבלת מידע נוסף ותיאום פגישת ייעוץ למחזור הבא.

תוכן עניינים
לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אתר קניות
קורסים בהייטק
קורס מסחר באמזון – ללמוד מהטובים ביותר

קורס מסחר באמזון נחשב לאחד הקורסים המבוקשים במשק, אולם על מנת לפתוח חנות באמזון ולהפוך לסוחר מוביל עליכם ללמוד מהטובים ביותר. כיצד עושים זאת ומה חשוב לדעת לקראת ההרשמה? להלן

לוח ומנורה
קורסים בהייטק
סביבות למידה טכנולוגיות

בעולם טכנולוגי אשר מתפתח בכל יום, נדרש לבצע שינויים משמעותיים במרחב הלימודי. כיצד עושים את זה? במאמר הבא נבין לעומק מה נדרש בכדי להפוך את הסביבה הקיימת לסביבה טכנולוגית ומתקדמת.