איך ניתן לקבל הלוואה בחשבון מוגבל

חשבון מוגבל הוא מצב שבו הבנק הגביל את בעל החשבון בפעולות מסוימות עקב חוסר יכולת כלכלית של אותו האדם.

במצב זה אחת מהפעולות שהוגבלו הן לקיחת הלוואה מהבנק.

בעיה זו נפתרת על ידי לקיחת הלוואה חוץ בנקאית למוגבלי בנק.

 

מה זה הלוואה חוץ בנקאית?

הלוואות למוגבלים הם אמצע מימון לגיטימי לסגירת פערים לאנשים הנזקקים לעזרה.
זוהי הלוואה שניתנת על ידי גופים חיצוניים שהם לא הבנק לאותם מוגבלי בנק. הלוואה זו יכולה להינתן לאנשים פרטיים או עסקים על פי צורך ותנאי החזרת הלוואה.

 

למה לקיים הלוואות כאלו?

הלוואות אלו מתקיימות מהסיבה העיקרית שצריך. אנשים המוגדרים כמוגבלים בבנק צריכים אפילו יותר ממי שלא מוגדר כמוגבל עזרה כלכלית לפעמים מיידית מאוד כדי שלא יוצאו מביתם או יעקלו את רכושם. עקב הסיכון הקיים למלווים הם דורשים ריביות גבוהות יותר מאלו שנהוגות בבנקים. משמע שהרווח של המלווים יהיה גדול יותר ולכן כדאי להם כלכלית לעשות זאת.

 

מה חשוב לבדוק כשלוקחים הלוואה מסוג זה?

בתחום המדובר יש סיכון מצד המלווים ולכן כמובן שהם ידרשו שתחתמו על חוזה, קראו את החוזה בעיון ושימו לב שאינכם נכנסים להלוואה עם גורם מפוקפק, לגופים הנותנים הלוואה צריך להיות רישיון בתחום האשראי – שימו לב שהם מציגים לכם אותו.
בדקו את המחיר הסופי של ההלוואה ואת גובה הריבית ואשרו מול עצמכם שתהיו מסוגלים להחזיר את מלוא הסכום עד התאריך שאתם מסכימים עליו.

 

איפה ניתן לקבל הלוואה?

ישנם גופים שונים שנותנים הלוואות מסוג זה, שימו לב כמו שציינו שהם צריכים להחזיק ברשיון אשראי בשביל לעסוק התחום המדובר. תוכלו לבדוק באתר DMB את המסלולים המוצעים שם לסטודנטים, עסקים פרטיים ובעצם לכל מטרה.
מומלץ לערוך השוואה בין החברות השונות שתמצאו על מנת לקבל מידע מגוון על גובה הריביות ותנאי התשלום.

 

איך בוחרים מסלול הלוואות למוגבלים?

שימו לב שאתם בוחרים לקחת הלוואה מסוג כזה רק לצורך מידי שאינכם יכולים לפתור את הבעיה הכלכלית שעומדת מולכם בעצמכם ללא ההלוואה.

לאחר שבחרתם על נטילת הלוואה מיידית עקבו אחר הנקודות הבאות –

  1. תקופת ההחזר – ככל שתקופת ההחזר אורכה יותר כך הסכום ירד בכל חודש.
  2. יכולת ההחזר החודשית = תקופת ההחזר. בדקו את ההכנסות וההוצאות השוטפות שלכם ובדקו באיזה סכום תוכלו לעמוד בכל חודש וקבעו את התנאים על פי זה. אינכם רוצים להגדיל את הריבית שלכם עוד ולהיכנס לעוד הלוואה שאתם לא מצליחים להחזיר.
  3. וודאו כי ההלוואה נותנת מענה לצורך המקורי שלשמה לקחתם אותה ושהצורך חייב אתכם לשלם במיידי.

 

לסיכום

הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלי בנק הן פתרון טוב עבור מי שנמצא בסיטואציה המצערת הזו ונדרש לשלם הוצאות גדולות מיידיות. בדקו את התנאים ואת עצמכם.

 

שעון ומטבעות

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
שטרות של דולרים

מידע נוסף בנושא

איך מבצעים אקטיבציה לווינדוס 10

כמו כל מוצר אחר שבו אנחנו נרצה לעשות שימוש, גם בווינדוס 10 עלינו לעבור הליך מסוים של רכישה והפעלה. חשוב ביותר לעשות את הפעולות הללו