3 דרכים למציאת הלוואה למוגבלים באינטרנט

בישראל, קיימים אנשים רבים בעלי חשבונות בנק מוגבלים.

חשבון בנק מוגבל הוא חשבון בנק שעל בעליו הוטלו סנקציות על ידי הבנק או גוף חוץ בנקאי אחר כמו כונס הנכסים הרשמי.

בגדול, חשבון בנק מוגבל הוא חשבון בנק שלא ניתן למשוך ממנו שיקים, להנפיק פנקס שיקים חדש, או לפתוח חשבון שיקים חדש.

הגבלה זו הופכת את בעל החשבון ללקוח "מסומן" אצל הבנקים, שפעמים רבות לא יאפשרו לו לקחת הלוואה, או יאשרו את ההלוואה אך בתנאים לא נוחים, ובריבית גבוהה.

במצבים מסוימים, כמו בעת רכישת דירה חדשה, אדם חייב להיעזר בהלוואה.

אז מה עושה אדם שחשבון הבנק שלו מוגבל? את התשובה תגלו בהמשך המאמר.

במאמר זה, נעסוק ב- 3 דרכים עיקריות למציאת הלוואה למוגבלים באינטרנט.

 

הבנק שלכם

אם אתם זקוקים להלוואה מסוימת, בין אם אתם בעלי חשבון מוגבל או לא, התחנה הראשונה והטובה ביותר מבחינתכם היא הבנק שלכם. נכון, באופן כללי, בעלי חשבונות מוגבלים מתקשים לקחת הלוואה מהבנק שלהם, אך לא מדובר בכלל קבוע, והדבר משתנה ממקרה למקרה. אם חשבון הבנק שלכם מוגבל ואתם זקוקים להלוואה, כדאי שתנסו קודם לפנות לבנק שלכם, שמכיר אתכם, ועשוי לבוא לקראתכם גם במצבים קשים. קיימות הלוואות ייעודיות למצבים כאלה, הנקראות הלוואות למוגבלים בבנק, והן אופציה נהדרת עבור מוגבלים בבנק שזקוקים להלוואה.

 

בנק שאינכם לקוחות שלו

אם הבנק שלכם לא אישר לכם את הלואה שרציתם, או שאישר לכם אותה בתנאים לא נוחים, כדאי שתשקלו לפנות לבנק אחר, בנק שאינכם לקוחות שלו. למעשה, לכל הבנקים יש אינטרס לתת לכם הלוואה, משום שהם מרוויחים בכך. לכן, אם הבנק שלכם לא אישר לכם לקחת הלוואה, אל תתייאשו כל כך מהר, וזכרו שתוכלו לפנות גם לבנק אחר. למעשה, במצב זה יש לכם אפילו כוח רב יותר, משום שיש לכם מה להציע לבנק החדש. פעמים רבות, בעלי לקוחות מוגבלים שזקוקים להלוואה פונים לבנק חדש, ומציעים שיהפכו ללקוחות קבועים של אותו בנק בתמורה לאישור ההלוואה. לבנקים יש כמובן נטייה להסכים, משום שהם שמחים לקבל לקוחות חדשים.

 

מקורות מימון חוץ בנקאיים

חוץ מהבנקים, ישנם מקורות מימון נוספים, הנקראים מקורות מימון חוץ בנקאיים. למעשה, קיימות חברות ייעודיות שכל העיסוק שלהם הוא מתן הלוואות למוגבלים בבנק, שהתקשו לקבל הלוואה מהבנק שלהם. חברות אלה לא יהססו לאשר הלוואה ללקוח מוגבל בבנק, והן נחשבות למקצועניות בטיפול בהלוואות למוגבלים.

 

סיכום

כולם צריכים הלוואה בשלב מסוים בחייהם, גם הלקוחות המוגבלים בבנק, ומגיע להם שיהיה מי שידאג להם. למעשה, ישנן 3 דרכים עיקריות למציאת הלוואה למוגבלים באינטרנט, אותן סקרנו עבורכם במאמר זה. אם אתם מוגבלים בבנק וזקוקים להלוואה, פנו תחילה לבנק שלכם, ואם הניסיון לא צלח, תוכלו לפנות גם לבנק שאינכם לקוחות שלו. בנוסף, חוץ מהבנקים, ישנן גם גופים אחרים המתמחים בהלוואות למוגבלים, אליהם תוכלו לפנות.

 

מטבעות

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מחשבון

מידע נוסף בנושא

איפה לקנות בובת LOL אונליין

LOL SURPRISE הוא הלהיט החדש שכובש את ליבם של הילדים בהרבה מדינות בעולם וכמו כל דבר שניתן לרכוש היום באינטרנט בחנויות און ליין אז כך

גאדג'טים מומלצים

גאדג'טים מומלצים – יש דבר כזה! נכון, גאדג'טים מומצאים ברחבי העולם חדשים לבקרים. סין לבדה מגישה מדי שנה קרוב ל-1.5 מיליון בקשות לרישום פטנטים –