השלבים להקמת חנות דיגיטלית לרהיטים

החנויות האינטרנטיות לרהיטים תופסות מקום רחב באינטרנט בתחום המכירות.

כבר היום ניתן למצוא שפע של חנויות דיגיטליות לרהיטים, המוכרות כל מה שצריך לעיצוב הבית, והמכירות במגמת עלייה.

למי שמתעניין – קבלו את השלבים להקמת חנות דיגיטלית לרהיטים.

 

החשיבות של חנויות רהיטים אונליין

בשנים האחרונות אנשים רבים עסוקים בעבודתם, ואין ביכולתם להסתובב ולחפש רהיטים. הם יודעים שהם חייבים שינוי ומחפשים דרך הרשת רהיטים לעיצוב הבית. לעיתים הם גם מוצאים רהיטים שחיפשו בחנויות אונליין, אותם לא ראו כאשר הסתובבו וזוהי הזדמנות עבורם לרכוש בדיוק מה שחיפשו.

בנוסף, באמצעות האינטרנט ניתן להשוות מחירים בצורה מהירה. גם הדור הישן שמעדיף לרכוש בחנויות רגילות, עושה קודם כל השוואת מחירים ברשת ומקבל מידע על הרהיטים והסגנון שלהם. צו השעה דורש מחנויות רבות לעשות שינוי ולעבור לשירותי אונליין.

הדור של היום חי את העולם הווירטואלי ואת הכל הם עושים ברשת. הרכישות שלהם נעות מבגדים ועד ארון אמבטיה כך שאינם מפספסים דבר. חנויות הרהיטים אונליין הפכו לדבר שבשגרה, ולכן חשוב להיות מעודכן, רלוונטי ולהתאים את החנות שלכם לעולם החדש.

 

השלבים להקמת חנות רהיטים דיגיטלית

כדי לבנות חנות אינטרנטית יש צורך להתמקד במספר דברים: מה הכי נכון בשביל העסק, התקציב, האם תצטרכו עזרה, אלו ממשקים צריך וכמה זמן תרצו להשקיע בכך.

חנות מושקעת עולה לא מעט ולכן כדאי לנסות לבנות את החנות לבד אך עם הרבה סבלנות. בשלב הראשון יש לבחור פלטפורמה ולאפיין את החנות. יש לקחת בחשבון את המוטו של החנות.

מה חנות הרהיטים מציעה, לאיזה קהל יעד היא פונה ומה הצרכים שלו, אלו סגנונות ריהוט בחנות, תמחור הרהיטים, עמודים וקטגוריות, תהליך הזרימה באתר, מבנה עמוד הבית, כיצד נראות חנויות רהיטים דיגיטליות של המתחרים, האם הממשק יהיה שונה בטלפון החכם, האם תהיה גם אפליקציה, בלוג וכד'.

לפיכך יש לשרטט את מבנה החנות, ורק כשיודעים את הכיוון ניתן להתחיל ולפתח את העיצוב שלה.

 

כיצד לעצב חנות רהיטים דיגיטלית?

ההמלצה היא לצלם את הריהוט ולהכין בצורה מסודרת את כל האובייקטים המוצעים לקהל האינטרנטי. ניתן לעשות זאת באמצעות האקסל, וכך להעלות את הפריטים ביחד. חישבו על פיצ'רים שיתאימו לקהל היעד שלכם: מה הם רוצים, מה הם מחפשים, הגיל שלהם – ובחרו כיצד ייעשה החיפוש של הפריט.

האם ניתן יהיה למצוא את הרהיטים לפי הסוג שלהם, לפי סגנון, לפי סוג החומר או לפי סוג החדר שאותו מעוניינים לרהט. למשל, בקטגוריית חדר ילדים יהיו כל הרהיטים המתאימים לחדר זה.

הממשק חייב להיות נגיש וקל, והעיצוב של התמונה פשוט ונקי. רצוי להוסיף לחנות הדיגיטלית גם מידע, מאמרים ותכנים רלוונטיים. ככל שללקוחות יהיה יותר עניין , כך השיטוט בחנות הווירטואלית ייתן מענה לצרכים שלהם.

 

רהיטים מסודרים בסלון

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
חנות דיגיטלית בעשייה

מידע נוסף בנושא

בניית אתרים – מהם השלבים להצלחה?

אתרים טובים חושבים קודם כל על המשתמש שלהם, מספקים חווית משתמש נהדרת ויכולים להפוך למנועי שיווק חזקים. אתם משקיעים בשיווק דיגיטלי כדי להוביל אנשים לאתר

5 יתרונות בפיתוח אתרי אומברקו

אם הגעתם למסקנה שגם אתם צריכים להכנס למים ולהקים אתר אינטרנט עבור העסק שלכם או עבור עצמכם, הרשו לנו להגיד לכם ברוכים הבאים לעולם הדיגיטלי!

בניית אתר רספונסיבי – מה זה אומר?

היכולות הטכנולוגיות מתקדמות, ובהתאם לכך מנהלי עסקים שמשווקים את עצמם דרך האינטרנט צריכים להשתדרג יחד איתן. אם פעם היינו עובדים וגולשים ברשת רק דרך המחשב,

10 דברים חשובים בבניית אתרים

תכנון של האתר הדבר הראשון שאנו צריכים לחשוב עליו בעת בניית האתר שלנו זה התכנון של האתר. אנו חייבים לפני הבנייה לתכנן את מבנה האתר

איך לבנות אתרים מהירים וממירים

בניית אתרים מעוצבים וממירים (דפי נחיתה ומכירה) מהירים היא דרך להשגת רווח כספי והכנסה נוספת. המאמר יפרט כיצד ניתן לעשות זאת בשעה אחת.   מתקינים