חיפויי קיר למטבח בהתאמה אישית אונליין

כשמזכירים לכל אחד מאתנו את המילה "חיפוי", הדבר הראשון שאנחנו חושבים עליו זה משהו למקרה חירום, ליתר ביטחון. אבל בעולם המודרני ובמיוחד בשנים האחרונות זה כבר ברור כשמש, שאי אפשר לעצב את הבית ללא חיפוי לקיר, ובמיוחד חיפוי לקירות המטבח.

העולם התקדם. אם פעם היה אפשר למצוא כמעט בכל בית קירות גבס אותנטיים בצבע לבן, שבמקרה הטוב היינו צובעים אותם מחדש אחת לכמה חודשים, הרי שהיום המקום היחידי שניתן למצוא קירות כאלה הם בסיסים צבאיים, שמה לעשות, הם תמיד אותנטיים J. לקירות לבנים מגבס יש אולי יתרון משמעותי אחד, והוא שהם זולים, כלומר מדובר בבנייה בסיסית שלרוב אינה דורשת עיצוב נוסף. אך הבעיה האמתית מתחילה ברגע שמתקיים שימוש אינטנסיבי במטבח ובסביבתו.

 

חוק ההתיישנות

למעשה, ככל שעובר זמן רב יותר, הסיכוי שקיר הגבס שלכם ייראה כפי שנראה ביומו הראשון קטן. הוא עשוי לצבור עובש, לצבור רטיבות מהבישולים הרבים שמתבצעים במטבח, ובכללי לעתים אנחנו לא חוששים יותר מדי ללכלך אותו, כי בכל זאת זה קיר גבס, ותמיד אפשר לצבוע מחדש. אז אם מהשנייה הראשונה אנחנו בוחרים לתת לקיר הגבס שלנו יחס רדוד יותר, היות והוא בסיסי ויעבור צביעה בעתיד הקרוב, האם לא כדאי לשדרג את הקיר במטבח ו"לחפות" עליו בשכבה מודרנית נוספת ?

 

חומרי הגלם

ברגע שהחלטתם להוסיף שכבת חיפוי לקיר המטבח, מומלץ לקחת ברצינות את ההחלטה ולא להתפשר על חומרי הגלם. ישנה אפשרות לבחור בזכוכית אך אין לפסול גם אפשרות של קרמיקה וחומרים נוספים.

עולם החיפויים של היום הוא מגוון ואפשר למצוא בו אפשרויות שבכלל לא ניתן היה להעלות על הדעת עבור מי שרצה בכך לפני 10 או 20 שנה. על כל סוג חיפוי שתבחרו ניתן להוסיף הדפסה של תמונה אישית, או לסירוגין לעצב בכל דרך שתבחרו ועל פי כל סגנון שניתן לחשוב עליו, ומומלץ כמובן לעשות זאת בתיאום עם מעצבת.

 

הזמנות אונליין של חיפוי קיר מטבח

דבר נוסף הוא שחשוב לזכור הוא כי העולם של היום מתנהל (בחלקו הגדול) דרך האונליין.

ברור ומובן שרובנו נרצה לראות, להרגיש ואפילו למשש את חיפוי קיר למטבח שיהוו חלק בלת נפרד מהבית שלנו, אך לפחות את העיצוב הבסיסי והסוגים השונים של העיצובים ניתן ומומלץ לראות באינטרנט, לעשות רשימה של כל מקום ומה הוא מציע ולפי כל אלה להחליט על החנויות שבהן תעברו על מנת לבחור חיפויים לקירות המטבח. ניתן להציץ באתר ולהתרשם ממגוון רחב של חיפויים לקירות המטבח והבית. רצוי לומר כי זהו השלב הראשוני המומלץ, שלאחריו תוכלו להגיע עם "רשימת מכולת" של העיצובים וסוגי הקירות שתרצו בבית שלכם, ותוכלו לחסוך לעצמכם זמן יקר בעת בחירת העיצוב של הבית ושל קירות החיפוי, תהנו !

חיפוי קיר למטבח

תוכן עניינים
לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תמרור
קניות באינטרנט
רכישת סוללות לאופניים חשמליים אונליין

אתם צריכים לרכוש סוללות לאופניים חשמליים? הנה כל מה שכדאי שתדעו על רכישת סוללות לאופניים חשמליים אונליין, כך שלא תצטרכו אפילו לצאת מהבית.   מתח הסוללה ואמפר לשעה כשרוכשים סוללות

עכבר על לוגו של פייסבוק
אפליקציות
האם ניתן למכור גרילי גז דרך הפייסבוק

אפליקציית הפייסבוק פרצה לעולמנו אי שם בשנת 2006 והביאה איתה מגוון אפשרויות כמעט אין סופי. בין התקשרות ושמירה על קשר עם חברים, העלאת תמונות ופוסטים, הבעת חיבה באמצעות כפתור הלייק

מחשב מובחר
קניות באינטרנט
אילו מחשבים טובים לעבודה אונליין

בשלושים השנים האחרונות העולם ידע שינויים דרמטיים בכל כך הרבה תחומים וזאת תודות לטכנולוגיה שהתפתחה בשנים האחרונות. כך אפשר לראות כי הרכבים הם הרבה יותר בטוחים מבעבר, כי יש אופציה