חיפויי קיר למטבח בהתאמה אישית אונליין

כשמזכירים לכל אחד מאתנו את המילה "חיפוי", הדבר הראשון שאנחנו חושבים עליו זה משהו למקרה חירום, ליתר ביטחון. אבל בעולם המודרני ובמיוחד בשנים האחרונות זה כבר ברור כשמש, שאי אפשר לעצב את הבית ללא חיפוי לקיר, ובמיוחד חיפוי לקירות המטבח.

העולם התקדם. אם פעם היה אפשר למצוא כמעט בכל בית קירות גבס אותנטיים בצבע לבן, שבמקרה הטוב היינו צובעים אותם מחדש אחת לכמה חודשים, הרי שהיום המקום היחידי שניתן למצוא קירות כאלה הם בסיסים צבאיים, שמה לעשות, הם תמיד אותנטיים J. לקירות לבנים מגבס יש אולי יתרון משמעותי אחד, והוא שהם זולים, כלומר מדובר בבנייה בסיסית שלרוב אינה דורשת עיצוב נוסף. אך הבעיה האמתית מתחילה ברגע שמתקיים שימוש אינטנסיבי במטבח ובסביבתו.

 

חוק ההתיישנות

למעשה, ככל שעובר זמן רב יותר, הסיכוי שקיר הגבס שלכם ייראה כפי שנראה ביומו הראשון קטן. הוא עשוי לצבור עובש, לצבור רטיבות מהבישולים הרבים שמתבצעים במטבח, ובכללי לעתים אנחנו לא חוששים יותר מדי ללכלך אותו, כי בכל זאת זה קיר גבס, ותמיד אפשר לצבוע מחדש. אז אם מהשנייה הראשונה אנחנו בוחרים לתת לקיר הגבס שלנו יחס רדוד יותר, היות והוא בסיסי ויעבור צביעה בעתיד הקרוב, האם לא כדאי לשדרג את הקיר במטבח ו"לחפות" עליו בשכבה מודרנית נוספת ?

 

חומרי הגלם

ברגע שהחלטתם להוסיף שכבת חיפוי לקיר המטבח, מומלץ לקחת ברצינות את ההחלטה ולא להתפשר על חומרי הגלם. ישנה אפשרות לבחור בזכוכית אך אין לפסול גם אפשרות של קרמיקה וחומרים נוספים.

עולם החיפויים של היום הוא מגוון ואפשר למצוא בו אפשרויות שבכלל לא ניתן היה להעלות על הדעת עבור מי שרצה בכך לפני 10 או 20 שנה. על כל סוג חיפוי שתבחרו ניתן להוסיף הדפסה של תמונה אישית, או לסירוגין לעצב בכל דרך שתבחרו ועל פי כל סגנון שניתן לחשוב עליו, ומומלץ כמובן לעשות זאת בתיאום עם מעצבת.

 

הזמנות אונליין של חיפוי קיר מטבח

דבר נוסף הוא שחשוב לזכור הוא כי העולם של היום מתנהל (בחלקו הגדול) דרך האונליין.

ברור ומובן שרובנו נרצה לראות, להרגיש ואפילו למשש את חיפוי קיר למטבח שיהוו חלק בלת נפרד מהבית שלנו, אך לפחות את העיצוב הבסיסי והסוגים השונים של העיצובים ניתן ומומלץ לראות באינטרנט, לעשות רשימה של כל מקום ומה הוא מציע ולפי כל אלה להחליט על החנויות שבהן תעברו על מנת לבחור חיפויים לקירות המטבח. ניתן להציץ באתר ולהתרשם ממגוון רחב של חיפויים לקירות המטבח והבית. רצוי לומר כי זהו השלב הראשוני המומלץ, שלאחריו תוכלו להגיע עם "רשימת מכולת" של העיצובים וסוגי הקירות שתרצו בבית שלכם, ותוכלו לחסוך לעצמכם זמן יקר בעת בחירת העיצוב של הבית ושל קירות החיפוי, תהנו !

חיפוי קיר למטבח

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
חיפוי קיר למטבח ראשית

מידע נוסף בנושא

המדריך לקידום אתרים 18+

לפני שנתחיל, הנה הסבר קצר על איך לקדם אתרים באופן כללי בגוגל, מה זה בכלל קידום אתרים? קידום אתרים הינו מונח אשר לרוב מתקשר לגוגל.

אילו מחשבים טובים לעבודה אונליין

בשלושים השנים האחרונות העולם ידע שינויים דרמטיים בכל כך הרבה תחומים וזאת תודות לטכנולוגיה שהתפתחה בשנים האחרונות. כך אפשר לראות כי הרכבים הם הרבה יותר

איך פותחים חנות באיביי

לא מעט אנשים שאתה מכיר כבר פתחו חנויות וירטואליות באיביי ומרווחים מהעניין לא רע בכלל? אתה חולם על הכנסה פאסיבית של עשרת אלפים ₪ בחודש?