חמש תוכניות רדיו שאתם חייבים להכיר

תחנות הרדיו אונליין מאפשרות לנו לשמוע רדיו ישראלי איכותי, מוסיקה ועדכונים חמים, אקטוקאליה ותכנים אהובים באיכות גבוהה וסאונד מעולה. אך מהן תוכניות הרדיו הטובות ביותר במרחבי הסקאלה של הרדיו הישראלי? במאמר זה נפגוש חמש תוכניות רדיו פופולאריות שיהפכו את היום שלכם להרבה יותר מעניין ויאפשרו לכם להיות מעודכנים בכל הדברים שאתם הכי אוהבים.

רדיו ישראלי מקורי

בזמן נהיגה או עבודה, מנוחה על שפת הים או זמן איכות בבית, רדיו הפך כבר מזמן לפסקול של חיינו עם מוזיקה מעולה, עדכונים שוטפים מן השטח, אקטואליה ובידור. כשאתם רוצים לשמוע רדיו דרך הטלפון הנייד או המחשב הכנסנו לאתר  radio-online.co.il ותוכלו להכנס לכל תחנת רדיו ישראלית בארץ ולהתחבר לעדכונים הכי חמים.

חמש תוכניות רדיו שאתם חייבים להכיר

חמש תוכניות רדיו איכותיות

ריכזנו עבורכם חמש תוכניות רדיו שאתם חייבים להכיר כדי שגם היום שלכם יהיה הרבה יותר מעניין:

  • הבוקר עם טל ואביעד – תוכנית הדגל של תחנת הרדיו 99FM, טל ברמן ואביעד קיסוס במופע של אקטואליה מזוית אחרת, ראיונות באווירה קלילה, סיפורים אישיים והרבה הומור.
  • קולות החיילים – אחת מן התוכניות הוותיקות והמוכרות ביותר של תחנת הרדיו גלגל"צ, אשר בה מתמקדים בחטיבה מסויימת מחיילות צה"ל כדי שהחיילים המשרתים בה יוכלו למסור דרישות שלום למשפותיהם ולהקדיש להם שיר. התוכנית מהווה תמהיל מתוק ומאד ישראלי של סגנונות שונים על פי בחירה אישית של החיילים.
  • אופירה וברקוביץ' – אחת התוכניות השנויות במחלוקת של תחנת הרדיו 102  FM אך עם זאת גם אחת הפופולאריות כיום בישראל. אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' נוהגים לראיין בתוכנית אישים פוליטיים או כאלה שעלו לכותרות בשל אירוע כזה או אחר. הסערות והדרמות שלעיתים הראיונות הללו גררו איתם הופכים לעיתים לשיחות היום.
  • משירי ארץ אהבתי – כמה טוב להתרגע עם שירי ארץ ישראל הישנה והטובה, שירים שהפכו לנכס צאן ברזל ומעוררים בנו נוסטלגיה לתמימות של פעם. כאן ג', לשעבר רשת ג', הינה כיום רשת אשר מתמקדת ביוצרים ישראלים ושירים ישראלים באופן מובהק. הרשת משלבת סגנונות שונים בזרמי המוסיקה הישראלית והתוכנית משירי ארץ אהבתי מתמקדת בשנות החמישים, השישים, השבעים והשמונים.
  • יורד לשוליים – יורד לשוליים בהנחיית ניר גורלי בערוץ 88FM מאפשרת לנו הצצה למוסיקה אלטרנטיבית ישראלית אשר מצמיחה לעיתים קרובות אמנים ייחודיים בנוף המוסיקאלי הישראלי.

 

לסיכום

באתר רדיו אונליין תוכלו להתחבר בקלות ובמהירות לתחנת הרדיו הישראלית שאתם הכי אוהבים, ולהתנסות בתחנות אחרות ולטעום טעמים נוספים מהמוסיקה הישראלית על כל גווניה, להשאר מעודכנים על ידי תוכניות האקטואליה הטובות ביותר בישראל, להתרגש משירים שמעלים בנו זכרונות מתוקים, לצחוק עם אמני הרדיו המובילים, לקבל פרפסקטיבה אחרת על המציאות הישראלית ולהרגיש שמישהו תמיד נמצא איתנו, מדבר אלינו, מקשיב לנו ושולח לנו את השירים הכי יפים.

תוכניות רדיו שאתה חייב להכיר

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
תוכניות רדיו שאתה חייב להכיר

מידע נוסף בנושא

5 מקצועות שניתן ללמוד מרחוק

עולם חדש נפתח בפנינו בעידן הטכנולוגיה והוא – למידה מרחוק. מה בעצם יתרונות הלמידה מרחוק? בראש ובראשונה, למידה מרחוק מאפשרת לכם גמישות! גמישות במקום ולפעמים

מה זה לימודי NLP ולמי זה מתאים?

לאחרונה אנחנו שומעים הרבה על NLP. אנשים רבים לומדים על הנושא. אנשים שעוסקים בנושא מספרים על שינויי חיים מעמיקים וטובים בזמן קצר יחסית. מטפלים שנעזרים

6 מוצרי הרבלייף שניתן לקנות אונליין

המוצרים של הרבלייף תופסים תאוצה בשנים האחרונות בקרב אנשים המעוניינים להשיל ממשקלם כמה קילוגרמים. מעבר להרזיה, מדובר על מוצרים בריאים המכילים חלבונים, ויטמינים, מינרלים, סיבים