טאבלט לילדים – איך תבחרו את הטאבלט המושלם

הטכנולוגיה החדשנית בתחום המחשבים הביאה למאה ה-21 את הטאבלטים.

בתחילת שנות ה-2,000 הטאבלט היה בשימוש רק בתעשיות מסוימות, ותוך 10 שנים הוא הפך לכלי שימושי לכל אדם, בין אם אלו מבוגרים ובין אם ילדים.

איך בוחרים את הטאבלט המושלם לילדים? על כך במאמר הבא.

 

כל מה שטאבלט יכול לעשות

מלוח בעל משטח אחד עם מסך מגע הכולל גם גלישה סלולרית ושיחות טלפון, הפך הטאבלט למוצר מבוקש המתאים לכל גיל. אם פעם ילד היה מבקש ליום הולדתו אופניים והיה יוצא לרכב בשכונה, היום מדובר על מכשיר נייד שיכול לשמש אותו לכל הצרכים ולהפוך אותו לאדם בעל ענין וסקרנות טכנולוגית. מעבר לכך שבתקופה האחרונה טאבלט לילדים משרת את הפרסום ברשתות החברתיות בין אם אלו סרטוני טיק טוק או דרך להשיג מיליוני צפיות ביוטיוב, הוא גם יכול להשפיע על הילדים מבחינת למידה ולהיות יעיל לשיעורי הבית, קריאה, משחקי יצירה ועוד. גם אם בין לבין הילד גולש באמצעות טאבלט באינסטגרם או בטיק טוק, זה לא פחות ישפיע עליו חברתית כאשר מדובר בתכנים חיוביים.

 

הטאבלט לילדים בגיל צעיר

ילד בגילאים 4-7 שמקבל טאבלט אינו חושב כיצד להפיק סרטון ולהעלות אותו ברשת החברתית. מן הסתם ההורים גם חוסמים את האפשרויות הללו. הטאבלט משמש ילדים צעירים בעיקר בשביל ליצור. הוא יכול לצייר, לשרטט, לקבל השראה מיצירות אחרות, לבנות בלגו ולשתף את היצירות עם החברים. אסור לוותר על דפים וצבעים אמיתיים, אבל חשוב לאפשר לילד לעסוק בציור גם בטאבלט במיוחד כשהוא צריך להירגע. ילדים מטבעם הם סקרנים ומחפשים כל הזמן אינפורמציה כיצד דברים קורים ומניעים את העולם שלנו. באמצעות הטאבלט המידע נגיש יותר וניתן לחוות בצורה משמעותית ידע כדי לספק את יצר הסקרנות. סרטונים, תמונות, אפקטים, סאונד ועוד יעניקו לילדים חוויה שלא ניתן להשיג בגן או בבית הספר בעיקר שהלמידה שם פרונטלית. בנוסף, ילדים צעירים לא צריכים לגלוש ברשתות החברתיות, אך הם בהחלט יכולים לטלפן באמצעות הטאבלט לחברים בשיחות וידיאו ולנהל איתם ועם קרובי משפחתם שיחה ממצה.

 

בחירת הטאבלט המושלם

כדי למלא את כל הפונקציות של הטאבלט בכל גיל ובפרט לילדים צריך לבחור במכשיר עמיד לנפילות ומכות כדי שיחזיק מעמד לאורך שנים. מומלץ גם לבחור בטאבלט עם סוללה שיש לה חיים ארוכים שתשמור על הטאבלט עובד בנסיעות ארוכות. מבחינת איכות הרזולוציה, גודל המסך ויכולת המהירות של הטאבלט, ילדים צעירים לא באמת זקוקים לזה, אך מתבגרים כן. לילדים קטנים ניתן לבחור עיצוב נחמד במחיר זול וכך גם יהיה ניתן להחליף את הטאבלט במידה ויתקלקל ולא לשלם יותר מדי. לילדים צעירים, במחיר של 500 ₪ לא שווה לתקן את הטאבלט ועדיף לקנות חדש ומראש לא להשקיע בפונקציות שיעלו את המחיר.

 

מנוע חיפוש

תוכן עניינים
לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ספר
כללי
הברכות היומיות שכל יהודי צריך להכיר

חשיבות הברכות בחיי היהודי במהלך כל יום בחיי היהודי, מרגע הקימה בבוקר ועד לעצימת עיניו רגע לפני שהוא שוקע בשינה, נפגש היהודי עם צורה מיוחדת של הודיה לאלוקיו. צורה זו

סקים של כסף
כללי
הר הכסף אונליין – המדריך המלא לשימוש

שימוש באתר האינטרנט של הר הכסף הוא אינטואיטיבי, ידידותי ונוח, אבל כדאי בכל זאת להכיר כמה טיפים עבור ניצול כל היתרונות שלו. אז איזה מידע אפשר להפיק דרך האתר ומה