איך משחקים טקסס הולדם פוקר ואיפה אפשר לשחק אונליין

טקסס הולדם פוקר הוא הסוג הנפוץ והפופולארי ביותר של משחק הקלפים פוקר. ניצחון במשחק הקלפים הזה תלוי כמובן במזל אך גם בחשיבה והבנת המשחק של השחקן. לפיכך, אם אתם רוצים להצליח לנצח במשחק, עליכם ללמוד את כל החוקים ולשחק פעמים רבות כדי לגבש אסטרטגיות ולשחק בצורה חכמה. במאמר זה נסביר לכם על כל חוקי המשחק פוקר טקסס הולדם ונסביר לכם כיצד תוכלו לשחק אונליין ולרכוש מיומנות בטקסס הולדם פוקר.

 

חוקי המשחק

חוקי המשחק טקסס הולדם פוקר פשוטים מאוד וקלים ללמידה. נפר מעט על חוקי המשחק ונסביר לכם כיצד משחקים בו.

המשחק מחולק לארבעה סיבובים בהם השחקנים יכולים להמר על הקלפים שלהם. המשחק בדרך כלל כולל חמישה עד 9 שחקנים כאשר אחד מהשחקנים משמש כ"דילר" כלומר מחלק את הקלפים למשתתפים.

טרם חלוקת הקלפים, 2 השחקנים שמשמאל לדילר מניחים הימורי חובה (סמול בליינד וביג בליינד) ואז המשחק מתחיל. לאחר הצבת הימורי החובה הדילר צריך לחלק שני קלפים לכל שחקן (קלפי כיס) והשחקנים מתחילים להמר. בסבב ההימורים הראשון השחקנים יכולים לבחור באחת משלוש האופציות הבאות:

 

קיפול:

החזרת הקלפים לדילר כלומר פרישה מהיד הנוכחית והצטרפות ביד הבאה.

 

העלאה:

ניתן לבחור להכניס לקופה יותר כסף מהסכום של ההימור הקודם, כאשר שסכום ההעלאה חייב להיות לפחות פי 2 מסכום ההימור הקודם.

 

תשלום:

ניתן לבחור להשוות את ההימור האחרון, כלומר להמר בסכום של ההימור האחרון.

בסבב הבא פותחים 3 קלפי קהילה (קלפים שבהם השחקנים יכולים להשתמש כדי להרכיב את היד), ועורכים סבב הימורים כמו הסבב הראשון עם4 אפשרויות: צ'ק (אם אף אחד לא הימר לפניו בסבב הנוכחי השחקן יכול להעביר את התור לבא אחריו), העלאה, קיפול ותשלום. לאחר סבב זה פותחים קלף קהילה נוסף ומקיימים סבב הימורים נוסף שבסופו פותחים את הקלף האחרון.

לסיום, עורכים את סבב ההימורים האחרון והמשתתפים חושפים את הקלפים. השחקן עם היד החזקה ביותר ינצח במשחק.

 

משחקי פוקר טקסס הולדם אונליין

אם אתם רוצים לנסות לשחק פוקר, להנות מהמשחק ולגבש אסטרטגיות וטכניקות משלכם אנו ממליצים לכם לשחק פוקר אונליין. ניתן למצוא ברשת אלפי משחקי פוקר ולשחק נגד המחשב או נגד אנשים. כאשר משחקים פוקר באינטרנט, ניתן לשחק באתרים חינמיים ולשחק בשביל הכיף או להמר על כסף אמיתי. אנו ממליצים לכם להנות ממשחק פוקר חינמי ולא לבזבז כסף רב על משחק קלפים.

אם אתם רוצים לדעת לשחק טקסס הולדם פוקר באופן מקצועי ואסטרטגי, אנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הזה, להבין את חוקי המשחק ולשחק פוקר באינטרנט. כך, תרכשו ידע ומיומנות בתחום, תבינו את המשחק באופן טוב יותר ותלמדו שיטות טובות לנצח בו.

 

שולחן משחק

תוכן עניינים
לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אמסטרדם
כללי
אמסטרדם ברשת

אמסטרדם היא אחד ממוקדי התיירות האהובים ביותר על הישראלים. צעירים, מבוגרים, קבוצות, יחידים או משפחות עם ילדים – התיירים הישראלים שוטפים את עיר הבירה של הולנד בהמוניהם והם לא מתכוונים

שירותי אונליין רבים
כללי
שירות אונליין של הוצאת דרכון פורטוגלי

הוצאת דרכון פורטוגלי כפי שהרבה יודעים, רבים מיוצאי מדינות צפון אפריקה ואירופה, הם נצר למשפחה שהייתה חלק מגירוש ספרד ופורטוגל. בעקבות זאת, חלק גדול מהם זכאי לאזרחות פורטוגלית (החל משנת

תמרור עצור אדום
כללי
ערעור על דוח תנועה אונליין

מתן דוח תנועה בשנים האחרונות מתן דוחות התנועה רק עולה במסגרת המאבקים של הרשויות בתאונות הדרכים. לעיתים עולה החשש שחלק שהדוחות שניתנו לא אמורים היו להינתן. במצב כזה, לא חייבים