איך משחקים טקסס הולדם פוקר ואיפה אפשר לשחק אונליין

טקסס הולדם פוקר הוא הסוג הנפוץ והפופולארי ביותר של משחק הקלפים פוקר. ניצחון במשחק הקלפים הזה תלוי כמובן במזל אך גם בחשיבה והבנת המשחק של השחקן. לפיכך, אם אתם רוצים להצליח לנצח במשחק, עליכם ללמוד את כל החוקים ולשחק פעמים רבות כדי לגבש אסטרטגיות ולשחק בצורה חכמה. במאמר זה נסביר לכם על כל חוקי המשחק פוקר טקסס הולדם ונסביר לכם כיצד תוכלו לשחק אונליין ולרכוש מיומנות בטקסס הולדם פוקר.

 

חוקי המשחק

חוקי המשחק טקסס הולדם פוקר פשוטים מאוד וקלים ללמידה. נפר מעט על חוקי המשחק ונסביר לכם כיצד משחקים בו.

המשחק מחולק לארבעה סיבובים בהם השחקנים יכולים להמר על הקלפים שלהם. המשחק בדרך כלל כולל חמישה עד 9 שחקנים כאשר אחד מהשחקנים משמש כ"דילר" כלומר מחלק את הקלפים למשתתפים.

טרם חלוקת הקלפים, 2 השחקנים שמשמאל לדילר מניחים הימורי חובה (סמול בליינד וביג בליינד) ואז המשחק מתחיל. לאחר הצבת הימורי החובה הדילר צריך לחלק שני קלפים לכל שחקן (קלפי כיס) והשחקנים מתחילים להמר. בסבב ההימורים הראשון השחקנים יכולים לבחור באחת משלוש האופציות הבאות:

 

קיפול:

החזרת הקלפים לדילר כלומר פרישה מהיד הנוכחית והצטרפות ביד הבאה.

 

העלאה:

ניתן לבחור להכניס לקופה יותר כסף מהסכום של ההימור הקודם, כאשר שסכום ההעלאה חייב להיות לפחות פי 2 מסכום ההימור הקודם.

 

תשלום:

ניתן לבחור להשוות את ההימור האחרון, כלומר להמר בסכום של ההימור האחרון.

בסבב הבא פותחים 3 קלפי קהילה (קלפים שבהם השחקנים יכולים להשתמש כדי להרכיב את היד), ועורכים סבב הימורים כמו הסבב הראשון עם4 אפשרויות: צ'ק (אם אף אחד לא הימר לפניו בסבב הנוכחי השחקן יכול להעביר את התור לבא אחריו), העלאה, קיפול ותשלום. לאחר סבב זה פותחים קלף קהילה נוסף ומקיימים סבב הימורים נוסף שבסופו פותחים את הקלף האחרון.

לסיום, עורכים את סבב ההימורים האחרון והמשתתפים חושפים את הקלפים. השחקן עם היד החזקה ביותר ינצח במשחק.

 

משחקי פוקר טקסס הולדם אונליין

אם אתם רוצים לנסות לשחק פוקר, להנות מהמשחק ולגבש אסטרטגיות וטכניקות משלכם אנו ממליצים לכם לשחק פוקר אונליין. ניתן למצוא ברשת אלפי משחקי פוקר ולשחק נגד המחשב או נגד אנשים. כאשר משחקים פוקר באינטרנט, ניתן לשחק באתרים חינמיים ולשחק בשביל הכיף או להמר על כסף אמיתי. אנו ממליצים לכם להנות ממשחק פוקר חינמי ולא לבזבז כסף רב על משחק קלפים.

אם אתם רוצים לדעת לשחק טקסס הולדם פוקר באופן מקצועי ואסטרטגי, אנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הזה, להבין את חוקי המשחק ולשחק פוקר באינטרנט. כך, תרכשו ידע ומיומנות בתחום, תבינו את המשחק באופן טוב יותר ותלמדו שיטות טובות לנצח בו.

 

שולחן משחק

תוכן עניינים
לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שורה בתוך מחסן
עסקים באינטרנט
מערכת ניהול מחסנים- WMS warehouse management system

WMS הוא מונח כולל לתוכנות בהן משתמשים במחסנים ברחבי העולם על מנת לנהל את הסחורה, הארגון, ההפצה והייצור. בחירת מערכת ניהול מתאימה יכולה לשנות משמעותית את התנהלות המחסון עבור הארגון

פטיש בית דין
עסקים באינטרנט
החוקים לגבי אתר אינטרנט של עורך דין

עורך דין? מעוניין לשווק את עצמך דרך אתר אינטרנט? זה הזמן ללמוד כיצד לעשות זאת נכון! בימינו, אתר אינטרנט הוא בגדר חובה לכל בעל עסק שרוצה לקדם את עצמו. אתר

בחירת צבע
עסקים באינטרנט
איך לבחור בית דפוס?

אתם מחפשים בית דפוס איכותי ומוביל ולא ממש יודעים לאן לפנות? מזמן לא יצרתם קשר עם בית דפוס כדי להזמין שירות כזה או אחר? אם כך, אנחנו יכולים להבין את

רשת חברתית
עסקים באינטרנט
פרסום בפייסבוק ואינסטגרם להרחבת העסק שלכם

אתם מרגישים שלמרות כל המאמצים שלכם העסק עדיין תקוע? אתם רואים מנגד שבעלי עסקים אחרים כן מצליחים להתקדם ולהרחיב את העסקים שהם מנהלים? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים איך