יש לכם עסק? למה חשוב שיהיה לו מספר כוכבית?

בטוח נתקלתם לא פעם במספר כוכבית מקוצר ואפילו עשיתם בו שימוש. מדובר במספר נפוץ ביותר בקרב עסקים שונים, ובכל זאת, ישנם עסקים שנשארו משום מה עם המספר הארוך והמיושן. הדבר גרם לנו להחליט לצאת ולבדוק את החשיבות של מספר הכוכבית לעסק. הישארו אתנו ותגלו את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת בנושא.

 

יש לכם עסק עם מספר טלפון מיושן? תתקדמו

זה עניין של זמן, ממש כמה שנים עד שמספרי הטלפון הארוכים, כלומר, אלו שכוללים את הקידומות הבאות:

  • 052
  • 054
  • 03
  • 02
  • 04 וכו'

ייעלמו מעולם העסקים. כך שאם הגעתם לכאן היום ויש לכם טלפון קווי או נייד שהחיוג אליו כולל 9 ספרות, דעו שהחיים שלכם וההתנהלות של העסק שלכם צפויים להשתנות מקצה לקצה.

 

יצאנו לבדוק את העניין עם בעלי עסקים שונים

כדי שנוכל לציין בפניכם למה חשוב שיהיה לעסק שלכם מספר כוכבית מקוצר באופן המדויק ביותר, בחרנו ליצור קשר עם בעלי עסקים שיש להם מספר מקוצר שכזה. יכול להיות שאתם תוהים איך הצלחנו להשיג אותם. אם כך, דעו שהתשובה היא די פשוטה.

ראינו שיש להם מספר כוכבית לעסקים על גבי שלטים, בפרסומות ברדיו ובטלוויזיה ופשוט התקשרנו אליהם. כן, זה היה כל כך פשוט. בשורות הבאות תוכלו לקרוא את כל המידע שהם מסרו לנו בנושא.

 

למה חשוב שלעסק שלכם יהיה מספר עם כוכבית?

קיבלנו לא מעט תשובות מבעלי העסקים שענו לשיחות שלנו (וזו ההזדמנות להודות לכם – אם אתם קוראים את המדריך הנוכחי, תדעו שהתוכן שמופיע בו הוא בזכותכם). הנה התשובות הנפוצות ביותר שחזרו על עצמן:

 

בגלל הנוחות ללקוח

לקוח שצריך לחייג 9 ספרות בנייד שלו צפוי להתעייף. כן, זה אולי נשמע עצלן מצדו, אבל זה המצב כיום. אנחנו רגילים להוציא שיחה מהנייד בלחיצת כפתור. כך שבעצם, לחיצה על 9 כפתורים עשויה לגרום לנו להחליט ברגע אחד שאולי עדיף לוותר. כך שבחירה במספר כוכבית מקוצר משאיר את העסק שלכם בעניינים ומעלה את הסיכוי שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם יוציאו את השיחה ויסגרו אתכם עסקה.

 

בגלל הזיכרון

אנחנו יכולים להעיד על התשובה הזו בעצמנו. לא פעם, כשאנחנו רואים טלפונים מקוצרים עם כוכבית, אנחנו מצליחים לזכור אותם בקלות. הדבר מאפשר לנו ליצור קשר עם בית העסק ללא כל מאמץ. זו התשובה שקיבלנו ממרבית בעלי העסקים שדיווחו שהלקוחות שלהם מכירים את המספר שלהם בעל פה, לפעמים אפילו שרים אותו במסדרונות המשרד. תגידו לנו אתם – יש יותר טוב מזה?

 

לסיום

עד כאן כל הפרטים שאתם חייבים לדעת אודות הוספת מספר עם כוכבית לעסק שלכם. סביר להניח שאתם כבר לא קוראים את השורה הזו כי יצרתם קשר עם חברה שתספק עבורכם את השירות, בהצלחה!

עֵסֶק

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
עֵסֶק

מידע נוסף בנושא

6 תחומים שביטוח בניין משותף מכסה

ביטוח בניין משותף הוא סוג של כיסוי ביטוחי המגן על המבנים המשותפים והשטחים המשותפים של הבניין. הוא מספק הגנה מכרעת על ההשקעה של כל בעלי

היתרונות של משחק פוקר מקוון

בשנים האחרונות, המשחק האהוב פוקר עבר מהפך, ונדד מבתי הקזינו לעולם הדיגיטלי של פלטפורמות פוקר מקוונות. השינוי הזה הביא עימו שפע של יתרונות שתפסו את

איך לבחור עו"ד תעבורה תותח?

עבירות תנועה הן תופעה שכיחה למדי בין אם מדובר בדוח על מהירות מופרזת, אי ציות לתמרורים, עקיפה מסוכנת ועד לגרימת פגיעה ברשלנות. במידה ונקלעתם באחת

5 טיפים להכנה לצו הראשון

הצו הראשון הוא חוויה קצת מלחיצה עבור צעירים בישראל. מדובר בצעד הראשון לתוך המערכת הצבאית, שלעיתים עלול להיות מאיים עבורם. הדרך הטובה ביותר להוריד את

החשיבות של עבודה עם מוזיקה

בעולם המהיר של היום, מציאת דרכים לשיפור הפרודוקטיביות והיצירתיות היא חיונית להצלחה. שיטה אחת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה היא עבודה עם מוזיקה. בין אם אתם