יתרונות וחסרונות באחסון אתרים מהיר

אחסון אתרים הפך היום למונח חובה לכל מי שמפעיל, אחראי על או בעלים של אתר אינטרנט. אתרי אינטרנט, קטנים או גדולים כאחד, נעזרים היום במגוון פונקציות שמאפשרות להם להישאר מהירים, בטוחים לגלישה ונמצאים במצב אופטימלי למטרות של קידום אתרים. בשוק קיימות ומוצעות על ידי  חברות אחסון אתרים מגוון חבילות אחסון שלכל אחת מהן היתרונות והחסרונות השייכים לה. במאמר הקרוב נערוך היכרות קצת יותר מעמיקה עם המושג אחסון אתרים, ונסקור בהרחבה את הנושא יתרונות וחסרונות באחסון אתרים מהיר.

 

אחסון אתרים – היכרות

אז בואו נביא מהו בכלל אחסון אתרים, עוד לפני שנגיע לדבר על איחסון אתרים מהיר. אחסון אתרים הוא מושג שמתייחס לפעולה שמתבצעת על ידי בעלי אתרי אינטרנט, שפונים אל חברות שמציעות את השירות. שירות אחסון אתרים מאפשר לאתרים להימצא בסביבה מוגנת, הן מבחינת אבטחה, הן מבחינת שטח אחסון והן מבחינה תפעולית של החלק הטכני שבאתר.

אחסון האתר באחסון אתרים מאפשר לבעל האתר להניח את כל הצד הטכני בצד, ולהתעסק בדבר החשוב באמת מבחינתו – חזות האתר, התוכן שבו, העיצוב שלו ועוד גורמים קוסמטיים נוספים.

 

יתרונות וחסרונות באחסון אתרים מהיר

עבור אחסון אתרים קיימות כמה וכמה חבילות, חלקן קטנות יותר וזולות יותר שמציעות שטחי אחסון קטנים יותר, התאמה למספר קטן יותר של אתרים, מספר דומיינים מוגבל ועוד, ואילו חלק מהחבילות הן גבולות יותר ויקרות יותר, והן מציעות בהתאם שטחי אחסון גדולים יותר, התאמה למספר גדול יותר של אתרים, מספר דומיינים גדול ולפעמים אפילו בלתי מוגבל ועוד.

כאשר בוחרים באחסון אתרים מהיר צריך להבין שמדובר על חבילה יחסית פשוטה, שגם לא תכלול הרבה היצע בתוכה וגם תהיה פחות יעילה להרבה מסוגי האתרים. לעומת זאת, אם מדובר על אתר קטן יחסית שאין צורך להשקיע בו הרבה עבודה ומאמץ היות ואין עליו לחץ גלישה גדול, והוא אינו זקוק למהירות גלישה גבוהה במיוחד, מדובר כאן על אחסון אתרים מהיר כיתרון גדול שגם בא לידי ביטוי במחיר הנוח והנמוך, וגם מציע את כל מה שהאתר הקטן זקוק לו.

 

אחסון אתרים מהיר – זה לא מתאים לכולם

לעומת זאת, אם מדובר על אתר גדול של חברה גדולה שעומס הגלישה בו הוא גבוה, לא רצוי ללכת על אחסון אתרים מהיר אלא על חבילה גדולה יותר באופן משמעותי. נכון, אמנם המחיר שלה יהיה גבוה יותר, לפעמים אפילו בצורה משמעותית, אבל אם זה מה שזה אומר כדי שהאתר יקבל את מה שהוא צריך – שווה לשלם את המחיר הזה.

 

אז אחסון אתרים מהיר – כן או לא?

ניתן להבין מהמאמר שהבחירה באחסון אתרים מהיר תלוי לחלוטין בסוג ואופי האתר. אם מדובר על אתר קטן שמחפש פתרון פשוט – אחסון אתרים מהיר הוא בהחלט אפשרות טובה עבורו.

שרת

תוכן עניינים
לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
4 פעולות לשחזור מידע ב2020

האם ידעתם שלארבע מתוך עשר חברות אין תוכנית חירום לשחזור מידע? אם אתם עובדים באחת מתוך החברות האלו ואתם חווים איבוד מידע בסדר גודל קטסטרופלי אתם ככל הנראה קצת יותר

אחסון אתרים
אחסון אתרי וורדפרס בארץ ובעולם

על מנת לדאוג לכך שהמידע אשר מאוחסן באתר בפלטפורמה של וורדפרס יישמר בצורה המאובטחת ביותר, יש לבצע אחסון בשרתים בארץ או בעולם. כיצד נדע מה עדיף? איתי ורצ'יק, מומחה לבניית

אתר מכירות
אחסון אתרים
שירותי ענן מומלצים לעסקים

על מנת שתוכלו לבחור את שירותי הענן הטובים ביותר בעבור בית העסק שלכם, עליכם לפנות לחברה מקצועית בתחום אשר תדע לבצע התאמות נדרשות – בהתאם לצרכים הארגונים, כמו גם התקציב.

אחסון אתרים
למה לחשוב לגבות הכול בענן?

מחשוב ענן הוא שירות הכרחי בעבור חברות ועסקים אשר רוצים לגבות את המידע העסקי על גבי ענן מאובטח אשר ניתן לגשת אליו בקלות ובמהירות.    גיבוי בענן – פעולה הכרחית