כך תכינו את הטלפון לחו"ל!

כמה מרגש זה לתכנן חופשה! אתם סוף סוף הולכים לקחת זמן לעצמכם – ביעד שאותו בחרתם. תוכלו להכיר אנשים חדשים, להנות מחוויות חדשות, לראות תרבויות שונות ועוד. לפני שטסים לחו״ל צריך לסדר כמה דברים כמו לדוגמה ביטוח בריאות, לקחת ימי חופש מהעבודה ועוד. אנחנו נדבר על הטלפון שלכם וניתן לכם כמה טיפים כדי להכין אותו לחו״ל!

 

מקום איחסון

הדבר הראשון שתצטרכו לעשות לפני שאתם טסים הוא – לבדוק כי יש לכם מקום איחסון בטלפון. אתם בטח תרצו לצלם דברים – כך שתוכלו לתעד את החוויות שאתם חווים. לשם כך, חשוב שיהיה לכם מספיק מקום בטלפון. כדי לפנות מקום תוכלו להעביר את התמונות ואת הסרטונים שיש לכם למחשב או לכונן קשיח. אם אין באפשרותכם לעשות זאת, פשוט תמחקו את מה שלא רלוונטי. אתם יכולים לעשות זאת לפני הטיסה או במטוס – וכך לייעל את זמן הטיסה!

מקום איחסון

מטען ומתאם לחשמל

דבר נוסף שחשוב לזכור הוא – לקחת איתכם מטען לנייד. יש מדינות שבהן תצטרכו מתאם לחשמל ולכן, לפני שאתם טסים תנסו להבין האם תצטרכו מתאם במדינה שאתם טסים אליה. להיות בלי סוללה בחו״ל יכול להיות טיפה מלחיץ ולכן, חשוב שתבדקו את הדבר הזה עוד לפני שאתם טסים.

 

הורידו את האפליקציות הרלוונטיות

חשוב מאוד שתורידו אפליקציות מסוימות לפני שאתם טסים. אפליקציות אשר מאפשרות לכם להזמין מלון או דירה, אפליקציות שיעזרו לכם להתנייד ממקום למקום ועוד. כל אלו יעזרו לכם להסתדר בקלות בחופשה שלכם. ככל שיהיה לכם קל יותר, כך תהנו יותר!

 

לרכוש סים

דבר נוסף שחשוב מאוד שתעשו הוא לרכוש סים. מאז שנת 2016 ניתן לרכוש סים אלקטרוני עוד לפני הגעתכם ליעד – סים זה נקרא Esim. אי סים לחול הוא דבר שמאוד חשוב לרכוש. קיים מגוון חבילות כך שכל אחד יכול למצוא את החבילה שמתאימה לו. חשוב לרכוש את האי סים בחברה מקצועית ואמינה. סים זה יעזור לכם להנות מהחופשה שלכם במקסימום!

לרכוש סים

חברת iesim

חברת iesim היא חברה מקצועית אשר מוכרת אי סים לחול. תוכלו למצוא באתר האינטרנט של החברה מגוון חבילות ללמעלה מ-190 מדינות שונות ברחבי העולם. בנוסף, תוכלו למצוא באתר של חברה זו הסברים על איך להפעיל את ה-Esim בצורה קלה – מה שיעזור לכם להתחיל את החופשה שלכם בטוב!

 

לסיכום

אתם מתכננים חופשה לחו״ל ואין מרגש מזה! אתם סוף סוף הולכים לקחת זמן לעצמכם. לפני שאתם טסים אתם צריכים לסגור כמה דברים כמו לדוגמה ביטוח בריאות, לקחת ימי חופש מהעבודה, להכין את הטלפון ועוד. כדי להכין את הטלפון שלכם לחופשה, תבדקו כמה מקום איחסון יש בתוכו. אם אין הרבה, תעשו מקום.

אל תשכחו לקחת איתכם מטען נייד לטלפון ותבדקו האם אתם צריכים מתאם לחשמל או לא. תורידו אפליקציות רלוונטיות לטלפון ולבסוף, תרכשו סים. אי סים יהיה החבר הכי טוב שלכם לחו״ל – זאת מפני שניתן לרכוש אותו עוד לפני הגעתכם ליד – וכך בעצם תוכלו להנות מחבילת גלישה ישר עם יציאתכם מהמטוס!

לרכוש סים לטלפון שלך

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
תמונה של Esim

מידע נוסף בנושא

קבלו 7 טיפים לייעול העסק שלכם!

בעולם התחרותי של היום, חשוב יותר מתמיד לעסקים להיות יעילים ככל האפשר. ייעול תהליכים, ניהול נכון של משאבים וחיסכון בעלויות, יכולים להוביל לשיפור משמעותי ברווחיות

מהו אתר תדמית ומה המטרה שלו?

בעלי עסק? נותני שירות? מוכרים מוצר מעניין? ראשית אם אתם עונים לאחת הקטגוריות האלה – כל הכבוד. להיות בעלי עסק זה לא תמיד דבר קל.