כמה עולה לתקן מסך שעון אפל ואיך לשמור עליו?

אחד ממכשירי הדגל של מותג הטכנולוגיה אפל הוא סדרת השעונים החכמים שלהם, ששדרגה פלאים את השעון הסטנדרטי שכולנו מכירים. לעיתים, קורה שהשעון נשבר או מתקלקל. במאמר שלפניכם נראה כיצד נוכל לשמור על השעון וכמה יעלה לתקן מסך שעון אפל

 

תיקון מסך שעון אפל

מותג הטכנולוגיה אפל צבר עם השנים מוניטין עולמי בכל קטגורית מוצרים חדשה, כשנראה כי שעון אפל הוא ללא ספק אחד מהחידושים הטכנולוגיים שזכו לפופולאריות רבה במיוחד, כשמלבד הפונקציה של זמנים, שעון אפל מציע לנו מגוון אפשרויות טכנולוגיות שהופכות את חיינו לנוחים ומהנים במיוחד.

לעיתים, קורה כי שעון אפל מתקלקל או נהרס, כשתקלות מסך (תקלות חומרה, בעיות במגע, סדק / שבר ועוד) הן בין השכיחות ביותר. תיקון מסך שעון אפל אינו כרוך בהכרח בשירות החלפת מסך לאפל ווטש, כשפעמים רבות (בעיקר כשהתצוגה תקינה) ניתן להסתפק בתיקון נקודתי והחלפת חלקים ספציפיים.

מותג הטכנולוגיה אפל

 

כמה עולה לתקן מסך שעון אפל?

העלות של תיקון מסך שעון אפל תלויה במספר גורמים, כמו מהות התקלה והדגם של שעון אפל. הדרך הטובה ביותר לדעת מהי עלות תיקון המסך של השעון שלכם היא ליצור קשר עם מעבדת תיקונים מקצועית ולשלוח תמונות / לתאר בדיוק את מהות התקלה.

הנה לפניכם רשימת מחירים ממוצעת לתיקון מסך שעון אפל:

החלפת מסך מלא 500 ₪ – 600 ₪
תיקון תקלה במסך 300 ₪ – 400 ₪
תיקון בעיות תצוגה 200 ₪ – 300 ₪

 

3 טיפים לשמירה על מסך שעון האפל שלכם

המסך של שעון אפל הוא אחד הרכיבים הרגישים ביותר בשעון, הן בגלל היותו חשוף והרכיב העיקרי בו אנחנו משתמשים בשעון והן בגלל היותו עשוי מזכוכית. שמירה מיטבית על מסך השעון תסייע להפחית נזקים ותקלות שונות והנה לפניכם כמה טיפים מועילים:

  1. מדבקה / דבק נוזלי כשכבת הגנה למסך.
  2. מגן מסך בעובי מומלץ 40 מ"מ – 45 מ"מ.
  3. השתדלו להימנע מנפילות של המכשיר.

 

תיקון מסך של Apple Watch

 

היכן מומלץ לתקן מסך שעון אפל?

בכדי להגיע לתוצאות התיקון האיכותיות והמדויקות ביותר, חשוב להגיע למעבדה מקצועית ובעלת ניסיון של מספר שנים בתחום, העושה שימוש ברכיבים מקוריים בלבד של אפל ויכולה להציע לכם מגוון שירותים נוספים, כמו שירות תיקונים עד בית הלקוח, אחריות וזמינות מרבית, כך שתוכלו לחזור וליהנות מהשעון שלכם במהירות מקסימלית ובמחיר סביר ונוח.

 

לסיכום

אפל ווטש הוא אחד מהמוצרים הפופולאריים ביותר של מותג הטכנולוגיה אפל ועדיין, גם בו יכולות להתרחש תקלות ובעיות שונות, כמו למשל בעיות במסך, שעלויות התיקון שלו יכולות לנוע בין 200 ₪ ועד 600 ₪, בהתאם למהות התקלה. שכבות הגנה והימנעות מנפילות יסייעו לכם לשמור על השעון שלכם ובכל מקרה בו אתם נדרשים לתקן אותו, מומלץ יהיה להגיע למעבדת תיקונים מקצועית ומהימנה.

מסך שעון כהה

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
Apple Watch

מידע נוסף בנושא

מהו אתר תדמית ומה המטרה שלו?

בעלי עסק? נותני שירות? מוכרים מוצר מעניין? ראשית אם אתם עונים לאחת הקטגוריות האלה – כל הכבוד. להיות בעלי עסק זה לא תמיד דבר קל.

למה חשוב לבנות אתרים בהתאמה אישית

העידן הדיגיטלי גורם לבעלי עסקים רבים להקים אתר שיביא לנוכחות דיגיטלית ברשת. באופן מפתיע, ישנם בעלי עסקים שלא מכירים בהליך והם בוחרים להקים אתר "כללי"