לא מצליחים להעלות את העוקבים? יש לנו פתרון!

מדיה חברתית היא כלי חשוב לא רק לבני נוער, אלא גם לעסקים, מותגים ואנשים כדי להעביר את המסר שלהם החוצה לעולם. אבל עם זאת, לגרום לאנשים לסמן "עוקב" זה חתיכת אתגר. הנה מה שצריך לדעת על צבירת עוקבים ולייקים מבלי להוציא שקל על שיווק ממומן.

ללא שום צורך בתשלומים על מודעות ממומנות יקרות ברשתות החברתיות, אפשרי בימינו לצבור לייקים, צפיות ועוקבים עם מינימום השקעה כספית. קוראים לשירות הזה רכישת לייקים, רכישת צופים ליוטיוב, רכישת עוקבים לרשתות החברתיות וכן הלאה. בין אם הצורך הוא להגביר את העוקבים בטיקטוק, פייסבוק, אינסטגרם וכו', זה בהחלט בר ביצוע וזה זול (לאללה!).

 

למה בכלל לרכוש לייקים ועוקבים?

הפואנטה ברכישת עוקבים, צפיות ולייקים היא לא בהכרח לגרום לדף להיראות פעיל. חשוב לגרום לדף לקבל הרבה חשיפות כדי שהאלגוריתמים המקוונים יידעו לזהות כי מדובר בתוכן איכותי. מעבר לכך, כאשר רוכשים צפיות ולייקים, זה מעודד אנשים אחרים לתת לייקים אמיתיים.

אפשר להסביר את זה בצורה מושלמת בעזרת הדוגמה הבאה: כאשר רואים מסעדה ריקה מול מסעדה גדושה באנשים, להיכן נכנסים לאכול? נכון, למסעדה המלאה, למאות שצריך לעמוד אולי גם חצי שעה בתור.

בדומה לכך, אנשים נמשכים למקומות בהם יש פעילות. וככה זה עובד עם רשתות חברתיות, לייקים גוררים ומובילים ללייקים אחרים. במילים אחרות, רכישת עוקבים מהווה איזשהו BOOST לצבירת עוקבים אמיתיים. https://followim.co.il

להעלות את העוקב

מה חשוב לקחת בחשבון כשרוכשים עוקבים?

בסופו של יום, רכישת עוקבים ולייקים היא דרך מהירה ו-SUPER יעילה להגביר את הנוכחות ברשתות החברתיות, אבל חשוב להבין מהו בדיוק השירות הזה ואיך לעשות את זה נכון. בשורה התחתונה, הדבר האחרון שרוצים זה איזשהו חשבון שנראה FAKE לגמרי עם כל מיני תגובות הזויות.

בעת רכישת עוקבים, חשוב לקחת בחשבון את הפקטורים הבאים:

  • איכות העוקבים – האם הם עוקבים פעילים או חד פעמיים?
  • הלוקיישן של העוקבים – האם הם עוקבים ישראליים? הודים? דוברי אנגלית?
  • הנראות של דפיהם – יש לקחת בחשבון עד כמה הדף של העוקבים נראה אמין.

אם מקדישים תשומת לב לגורמים הנ"ל, אפשר לבחור עוקבים איכותיים שיובילו לצמיחה של הדף.

להעלות את העוקב

כמה עולה לרכוש לייקים, צפיות ועוקבים?

אם אתם מעוניינים לרכוש לייקים, צפיות ועוקבים, כדאי להיעזר במחירון המומלץ הבא:

רשת חברתית סוג הרכישה כמות מחיר מומלץ
אינסטגרם עוקבים 1,000 15 ש"ח
אינסטגרם עוקבים מישראל 100 120 ₪
טיקטוק עוקבים 1,000 40 ₪
YouTube עוקבים & לייקים 1,000 35 ₪
פייסבוק לייקים ישראלים 25 15 ₪
פייסבוק תגובות בעברית לפוסטים 5 15 ₪
YouTube צפיות אמיתיות מישראל 1,000 30 ₪
טיקטוק צפיות ולייקים 500 20 ₪

בסופו של דבר, באמת שמדובר במחירים שווים לכל כיס, מה שיאפשר לתת BOOST אמיתי לדפים ברשתות החברתיות. ההמלצה היא לעשות את זה בצורה חכמה, לאט-לאט. פחות מומלץ לרכוש עשרות אלפי לייקים ב-"מכה".

להעלות את העוקב

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
להעלות את העוקב

מידע נוסף בנושא

5 טיפים להכנה לצו הראשון

הצו הראשון הוא חוויה קצת מלחיצה עבור צעירים בישראל. מדובר בצעד הראשון לתוך המערכת הצבאית, שלעיתים עלול להיות מאיים עבורם. הדרך הטובה ביותר להוריד את

החשיבות של עבודה עם מוזיקה

בעולם המהיר של היום, מציאת דרכים לשיפור הפרודוקטיביות והיצירתיות היא חיונית להצלחה. שיטה אחת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה היא עבודה עם מוזיקה. בין אם אתם

7 טיפים לטיול מושלם בחו"ל

תכנון טיול לחו"ל יכול להיות חוויה מרגשת ומעשירה. בין אם אתם יוצאים לחופשה או נוסעים לעסקים, מעט הכנה מסייעת רבות כדי להבטיח נסיעה חלקה ומהנה.