כיצד להגדיל את מאגר הלקוחות של העסק

מי שעוסק בעבודתו בלקוחות, יודע שהלקוחות הם המנוע של העסק.

לעיתים, אנו נתקלים בקושי להגיע ללקוחות פוטנציאלים חדשים לשם הגדלת מאגר הלקוחות של העסק שלנו.

במאמר הבא, אפרוס מספר דרכים בעזרתן תוכלו להגדיל את מאגר הלקוחות של העסק.

 

קידום אורגני וממומן ברשתות חברתיות

אם עוד אין לכם אתר באינטרנט, עשו זאת במהרה. את האתר שווקו בעזרת קידום אורגני וקידום ממומן. זה לא סוד שבעידן הטכנולוגי של היום, הרשתות החברתיות מתפתחות מיום ליום ומהוות דרך חשיפה לקהל לקוחות פוטנציאלי נרחב. כאשר אתם רוצים לקדם את העסק שלכם, לפרסם את השירות שאתם מעניקים או לפרסם מוצר חדש, וודאו כי אתם מפרסמים בכל כלי רשת חברתית שבאמצעותכם. קידום ממומן וכן קידום אורגני באינטרנט ובפייסבוק, יכולים להוות דרך טובה וקלה לפרסום ולהבאת לקוחות פוטנציאלים. הדרך הנכונה להתחיל היא בניית אתרים איכותיים שיוכלו להתקדם בגוגל.

 

תוכן

לקוחות פוטנציאלים רבים יעדיפו תחילה להכיר אתכם. כאשר אנו מדברים על שיווק באמצעות תוכן, אנו מדברים על כתיבת תכנים שמטרתם לספק את קהל הלקוחות שלנו. חשוב לבסס תוכן איכותי, אך לא פחות חשוב, לפרסם אותו במקומות הנכונים.

 

ניוזלטר

שיווק באמצעות האימייל היא אומנם שיטה עתיקה אך אפקטיבית. שאנו מדברים על שיווק בדרך זו, אנו מדברים על שליחת הודעות בעלות תוכן שיווקי וכן הצעות עסקיות לרשימת תפוצה רלוונטית אותה נבנה בעצמנו.

 

סקרים

בקשו מהלקוחות הפוטנציאלים שלכם בעת כניסתם לאתר, לענות על סקר קצר הקשור לעסק. אנשים אוהבים להביע את דעותיהם. תוכו להשתמש בתשובותיהם על מנת להפיק ידע וללמוד על רצונותיהם של לקוחותיכם.

 

שיתופי פעולה

אם אתם עסק בתחילת דרכו, דרך טובה להבאת לקוחות היא יצירת שיתופי פעולה עם עסקים אחרים. כך, תוכלו להפיק תועלת מהפרסום של העסק השני ולהיחשף לקהל רחב יותר. שמרו על יחסים עם קולגות מהתחום, זה יכול להשתלם לכם.

 

המלצות מפה לאוזן

ללא ספק, בהרבה מהמקרים, האדם שהפנה אלינו את הלקוח החדש, כבר עשה לנו את רוב העבודה. קיימת חשיבות רבה ליחס אותו מקבל לקוח פוטנציאלי בפעם הראשונה בה הוא צריך את שירותנו. לקוח מרוצה, יעביר הלאה לחבריו ומכריו את החוויה החיובית. שימרו על יחס ללקוח, אכפתיות וסובלנות.

 

סיכום

לקוחות הם המנוע של העסק. לעיתים, אנו נתקלים בקשיים לגייס לקוחות חדשים ולהגדיל את מאגר הלקוחות של העסק שלנו. על ידי מספר דרכים פשוטות בהם קידום אורגני וקידום ממומן ברשתות החברתיות, המלצות מפה לאוזן, ניוזלטר, סקרים ושיתופי פעולה עם עסקים אחרים תוכלו להגיע לקהל לקוחות נרחב יותר.

מציאת לקוחות

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
דירוג

מידע נוסף בנושא

הטרנד החדש – הכל על קורס דאטה אנליסט

בשנים האחרונות עולם ההייטק הולך ותופס תאוצה. רבים שבעבר פנו ללימודי מקצועות כמו עריכת דין או ראיית חשבון ממלאים את תכניות הלימודים השונות במכללות ובאוניברסיטאות,