למה גוגל זה בחינם? מה האינטרס של גוגל?

אין ארוחות חינם בחיים ומי שיגיד לכם אחרת פשוט שורה חול בעיניים שלכם.

לכן כאשר מישהו מציע לכם משהו בחינם אתם צריכים לקחת צעד אחורה ולשאול את עצמכם מה האינטרס של אותו אדם? זה נכון גם כאשר אנו מדברים על גוגל, עלינו לשאול מדוע היא מספקת את שירותי מנוע החיפוש בחינם או את יוטיוב וג'ימייל ללא כסף? אם כן אתם צריכים להבין שאולי הצרכן לא משלם על השירותים של גוגל אבל כמו שכל חברה תגיד לכם (למשל JT-Digital) גוגל מרוויחה יפה מאוד מפרסומות בכל האתרים שלה.

אם כן אתם צריכים להבין כי השירותים של גוגל עולים כסף למי שמפרסם ולכן אי אפשר להגיד כי מדובר על מערכת חינמית ועל כן גם זה ברור כי גוגל לא מרמה את הלקוחות שלה אלא לוקחת כסף על השירותים שלה.

 

איך אני יכול להפוך למומחה בגוגל?

אין ספק כי גוגל זו פלטפורמת המכירות הגדולה ביותר שיש כיום בשוק ולכן אין ספק גם כי כל אחד רוצה להיות מומחה בתחום זה. פרסום בגוגל מתחלק לשניים, קידום אורגני כלומר קידום האתר שלכם לא בכסף וקידום ממומן קרי פרסום בגוגל. אם אתם רוצים להיות מומחים בתחום אתם חייבים ללמוד את רזי המקצועות הללו וכך להפוך למומחים בתחום זה. עליכם לדעת כי כדאי לקחת קורס בשני התחומים הללו למשל אצל חברת JT-Digital וכך להפוך למומחים אמיתיים בתחום זה. יש הבדל עצום בין מי שלמד את התחום ובין מי שעוסק בו ללא לימוד וזהו משהו שאין עליו מחלוק ולכן כדאי ללכת אל קורס בתחום זה.

 

האם כדאי לי לפרסם בגוגל שופינג?

לא רבים מכירים את השירות הזה אך כיום גוגל מאפשרת לפרסם את החנות שלכם בגוגל שופינג. פרסום בגוגל שופינג הוא לא דבר כזה פשוט וגם כאן אם אתם רוצים להפוך למומחים בתחום אתם חייבים לקחת קורס בתחום זה. עליכם לדעת כי לא כל קורס יענה על הצרכים שלכם ולכן אתם צריכים לבחון קורס עם מרצה איכותי. בררו מה הסילבוס של הקורס לפני שאתם בוחרים בו וזאת בכדי להבטיח כי אכן מלמדים אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת על גוגל שופינג וכך תוכלו להפוך למומחים בתחום זה. את הקורס אפשר לקחת עם חברת JT-Digital שהינה החברה המובילה בארץ בתחום זה.

 

האם כדאי לקבל הסמכה של גוגל?

אם אתם רוצים להפוך למומחים בתחום של גוגל כדאי לכם ללכת וללמוד עם חברת JT-Digital ולצד זאת כדאי לכם גם לקבל הסמכה של גוגל. עליכם לדעת כי רבים מהלקוחות היום שרוצים לפרסם בגוגל מחפשים אחר ההסכמה של החברה וזאת בכדי להבטיח כי המומחים בתחום אכן מבינים בו ויודעים כיצד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

 

אתר אינטרנט

תוכן עניינים
לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
איש דיגיטל
מדריכים דיגיטליים
דף נחיתה VS אתר

בעידן הדיגיטלי בו אנחנו נמצאים, כל עסק חייב להיות בעל נוכחות באינטרנט. כיום, קיימות דרכים רבות להגביר את רמת הנוכחות האינטרנטית של העסק שלכם ואת החשיפה שלו ללקוחות פוטנציאליים. שתיים

שעון איש וסימן של כסף
מדריכים דיגיטליים
לוח דרושים אונליין – מה חשוב להציג שם

גיוס המועמד המתאים למשרה שאתם מפרסמים, צריך להתחיל בפרסום מודעת דרושים מוצלחת. אבל על מה צריך להקפיד כשמפרסמים בלוח דרושים אונליין? איך מנסחים מודעה קולעת ועל מה חשוב להקפיד בניסוח?