למה העסק שלך חייב נוחות דיגיטלית משמעותית?

כבר כמעט שנתיים חלפו מאז מגפת הקורונה שינתה במובנים רבים את הדרך בה אנו מתפקדים, והעולם העסקי אינו יוצא דופן.

התברר לנו, כלקוחות וכבעלי עסקים, שעסק הסגור פיזית אין משמעותו חייב להיות עסק סגור לחלוטין, ועדיין ניתן לתפעל עסק גם בדרכים אחרות, מה שמחדד אצל כל בעל עסק את ההבנה למה העסק שלך חייב נוכחות דיגיטלית משמעותית.

נוכחות דיגיטלית משמעותית משמעה בראש ובראשונה אתר אינטרנט ברמה גבוהה, מהיר ומעוצב, כזה המציע מידע חשוב על העסק והפעילות שלו וגם במידת האפשר את הדרך להזמין מוצרים דרכו ואף לשלם במקום ולהזמין משלוח.

חשוב גם שאתר האינטרנט של העסק שלכם ידורג כראוי על ידי גוגל ובכך יופיע בראש תוצאות מנועי החיפוש, בית עסק שאתר האינטרנט שלו מדורג גבוה על ידי גוגל ימשוך יותר לקוחות ובכך יניב יותר מכירות.

 

מדיה חברתית

בנוסף, חשוב שלא להזניח את אמצעי השיווק והמכירה במדיה החברתית.

כיום, אמצעי המדיה החברתית כמו הפייסבוק והאינסטגרם הם לא רק כלים שיווקיים מהמעלה הראשונה אלא גם אמצעי דרכו ניתן לבצע רכישות, יותר ויותר לקוחות חיים את חייהם ברשתות החברתיות ומשתמשים בכלים אלו גם לצורך רכישות מוצרים או הגעה לנותני שירות ולכן נוכחות משמעותית בתחומים אלו חשובה מאין כמוה.

בתחום השיווקי, הרשתות החברתיות נותנות לנו כעסקים את האפשרות להגיע לקהלים חדשים, למשוך את העין בעזרת יצירתיות וחדשנות ולהגדיל את המכירות של העסק שלנו, רשתות חברתיות כמו טיק טוק ויוטיוב הם כלים שיווקיים נהדרים ובפרט בקרב צעירים שיותר ויותר נמשכים אל רשתות אלה על פני הרשתות החברתיות הוותיקות דוגמת פייסבוק, לפיכך הכרתם של פלטפורמות אלו, כיצד ניתן להשתמש בהן לתועלתנו והקמת מערך דיגיטלי משמעותי באותן רשתות הוא מבחינת חובה על כל בית עסק המעוניין להצליח בזמנים מאתגרים אלו, אצל רבים זהו ההבדל בין להיות או לחדול.

 

שילוב בעולם הדגיטלי

שילוב בין הכלים הדיגיטליים השונים ליצירת מארג שיווקי מכירתי המתואם לאופי העסק שלכם ולפלח השוק אליו אתם מכוונים הוא מבחינת הכרח לכל בית עסק, שיווק משולב בתחומי הדיגיטל השונים כמו הרשת החברתית על גווניו יחד עם הפנייה לאתר האינטרנט שכפי שנאמר חייב להיות ברמה הגבוהה ביותר, לא רק שישמרו על מאגר הלקוחות שלכם אלא ימשוך קהל לקוחות חדש, ובמיוחד את זה המחובר לעולם הדיגיטל ושואב ממנו את הידע שלו, אל תמנעו מלקוחות עתידיים שלכם להכיר אתכם, להשתמש בשירותכם ולרכוש את המוצרים אותם אתם מוכרים.

ואיך יוצרים נוכחות עסקית משמעותית בדיגיטל? נעזרים במומחים לדבר, אלו שיש להם קבלות מוכחות על קידום עסקים וחברות לקדמת הבמה הדיגיטלית ובנייה של פלטפורמות דיגיטליות מצליחות.

לחצו כאן וגלו כיצד תוכלו לקדם את העסק שלכם בדיגיטל בעזרת אפיון נכון, קידום, מיתוג ובנייה של פרופיל עסקי מדויק ומוצלח.

 

סטטיסטיקה

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מסך

מידע נוסף בנושא

הנגשת מסמכי PDF

האינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מחיינו כבר זמן רב, כמובן כשזה נוגע לעבודה וללימודים. האינטרנט מנגיש תחומים רבים בחיינו והופך אותם קלים יותר לשימוש –