למה לבנות אתר בוויקס

רוצים לבנות אתר?

מתלבטים לגבי הדרך הנכונה?

וורדפרס או וויקס?

אם שאלתם את עצמכם את השאלות הללו, הגעתם למקום הנכון.

בעלי עסקים רבים שרוצים "לעלות" לרשת האינטרנט, כדי לפרסם את החברה, המוצר או המותג שלהם ולהגיע לכמה שיותר לקוחות, צריכים להקים אתר אינטרנט. הקמת האתר ותפעולו כרוכה בלא מעט אתגרים שבניית אתר בוויקס יכולה לפתור. אז למה לבנות אתר בוויקס ולא בדרך אחרת?

ראשית, מדובר בפלטפורמה זולה ואפקטיבית. בניית אתר בוויקס מאפשרת "לעלות לאוויר" תוך זמן קצר ומינימום השקעה כספית. אם חשבתם שמוצר זול הוא בהכרח מוצר פחות איכותי, חשבו שנית. בניית אתר בוויקס מאפשרת ליצור פלטפורמה יעילה שעונה בדיוק על הצרכים של בעלי עסקים קטנים ואנשים שרוצים לקדם חברה, עמותה או מוצר. חשוב לציין שהמחיר הזול של השירות של וויקס רלוונטי גם לבניית האתר וגם לתחזוקו השוטף.

שנית, אפשרויות העיצוב שוויקס מציעה הן מגוונות, חדשניות ואטרקטיביות. אם בעבר, עיצוב האתר היה בגדר מלאכת מחשבת, וויקס פתרה עבור המשתמש את נושא העיצוב. בקלות רבה וללא ידע קודם המשתמש יכול לבחור את העיצוב הרלוונטי עבורו. למעשה, בניית אתר בוויקס מאפשרת לאתר להיראות חדשני ומעוצב בטוב טעם וזאת בסיוע מינימלי ואפילו אפסי של איש מקצוע.

נכון, נראות היא לא הכל. אתר יפה הוא לאו דווקא אתר נוח לשימוש, אך בניית אתר בוויקס מאפשרת להנות משני העולמות. האתר של וויקס מאפשר ממשק נוח למקים האתר בעזרת מערכת ניהול נוחה לתפעול, ללא צורך בידע קודם וללא חשש מביצוע פעולות שעלולות "להרוס" את האתר או למחוק פרטים חשובים. כמובן שהנוחות מתבטאת גם בחוויית המשתמש, גולשים שנשאלו בסקרים שונים דיווחו כי חוויית הגלישה באתר וויקס עדיפה משמעותית על חוויה באתרים מסוג וורדפרס.

בהמשך לנראות ולממשק, חשוב לציין שהאתרים של וויקס יכולים להיות מותאמים בקלות גם למובייל. בעולם שבו אחוזים נרחבים מהשימוש ברשת האינטרנט מתבצעים דרך מכשירי המובייל, היתרון של וויקס על פני הממשקים האחרים מתבטא גם כאן.

בסופו של דבר, בעולם שמלא באפשרויות, בעלי האתרים ישמחו לדעת שיש להם על מי להישען. הן מבחינת האבטחה והן מבחינת התמיכה. וויקס מחזיקים בשרתים מתקדמים מאוד שמאבטחים בצורה איכותית ביותר את כלל הנתונים. השירות של וויקס מאפשר למקימי האתרים להיות רגועים ולדעת שיש להם למי לפנות במידה והם נתקלים בבעיית אבטחה או בעיה טכנית. חברת וויקס מקפידה על שירותי תמיכה איכותיים ונגישים. מענה ופתרון בעיות המשתמשים הינו ערך עליון עבור החברה ובאתר האינטרנט של וויקס, שמתורגם לעשרות שפות, ניתן למצוא מאגר שאלות ותשובות עצום שיכול לספק מענה לכל שאלה שעולה למקימי האתרים, כך שהליווי והתמיכה מורגשים היטב לא רק בבניית האתר, אלא גם בתפעולו השוטף.

 

אתר בנוי

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
אתר מורם לאוויר

מידע נוסף בנושא

בניית אתרים – מהם השלבים להצלחה?

אתרים טובים חושבים קודם כל על המשתמש שלהם, מספקים חווית משתמש נהדרת ויכולים להפוך למנועי שיווק חזקים. אתם משקיעים בשיווק דיגיטלי כדי להוביל אנשים לאתר

5 יתרונות בפיתוח אתרי אומברקו

אם הגעתם למסקנה שגם אתם צריכים להכנס למים ולהקים אתר אינטרנט עבור העסק שלכם או עבור עצמכם, הרשו לנו להגיד לכם ברוכים הבאים לעולם הדיגיטלי!

בניית אתר רספונסיבי – מה זה אומר?

היכולות הטכנולוגיות מתקדמות, ובהתאם לכך מנהלי עסקים שמשווקים את עצמם דרך האינטרנט צריכים להשתדרג יחד איתן. אם פעם היינו עובדים וגולשים ברשת רק דרך המחשב,

10 דברים חשובים בבניית אתרים

תכנון של האתר הדבר הראשון שאנו צריכים לחשוב עליו בעת בניית האתר שלנו זה התכנון של האתר. אנו חייבים לפני הבנייה לתכנן את מבנה האתר

איך לבנות אתרים מהירים וממירים

בניית אתרים מעוצבים וממירים (דפי נחיתה ומכירה) מהירים היא דרך להשגת רווח כספי והכנסה נוספת. המאמר יפרט כיצד ניתן לעשות זאת בשעה אחת.   מתקינים