מדבקות שם בעיצוב מיוחד – איך עושים זאת דרך האינטרנט?

לא משנה איפה אתם נמצאים, אם תסתכלו היטב על הדברים סביבכם כנראה שתראו לפחות מדבקה אחת, וברוב המקרים כנראה שיותר.

מדבקות הן מהמוצרים השימושיים בחיינו שניתן למצוא מודבקות על דברים רבים והן ממלאות מטרות שונות – החל ממדבקות בטיחות וכלה בסטיקרים על ספסלים או תמרורים

ברחובות.

היום ניתן לעצב מדבקות שם אונליין בקלות רבה ולקבל הביתה תוך זמן קצר. מדוע וכיצד? על כך נענה במאמר זה

 

מדבקות שם לזיהוי וסימון בכל מצב

אחד מהסוגים הנפוצים ביותר של מדבקות הן מדבקות שם, כלומר מדבקה שנושאת שם מסוים. מדבקות אלו משמשות הן להדבקה על החולצה כמעין תג שם, והן לסימון חפצים שונים. אלו מדבקות שימושיות עבור מקומות רבים בחיים, ואולי יותר מהכל עבור ילדים בגן או בבית ספר. למעשה, מדבקות שם מהוות את האופציה הטובה ביותר לזיהוי וסימון: מבחינת זיהוי הן עדיפות על תג שם יקר ולא מעוצב ובוודאי שעדיפות על נייר עם נייר דבק; מבחינת סימון חפצים זהו הפתרון האולטימטיבי.

 

מזמינים מדבקות לילדים? הזמינו בעיצוב מיוחד אונליין

העידן הנוכחי מקל עלינו לעשות על כל מיני פעולות כולל עיצוב מיוחד של מדבקות. כיצד עושים זאת?

כל שיש לעשות זה להיכנס אונליין לאתר בו ניתן להזמין מדבקות שם לילדים. לאחר שתבחרו את סוג המדבקות הרצויות, תוכלו לבחור עיצוב מיוחד מתוך מגוון עיצובים זמינים: חיות, כלי רכב, בלונים וכו' והכל צבעוני, מקסים ומושלם לילדים בבית הספר או בגן. לאחר מכן תכניסו שם פרטי ושם משפחה, תסיימו את ההזמנה ותוך מספר ימים יגיעו אליכם הביתה מדבקות מעוצבות כפי שאתם או הילד שלכם בחר עם שמו.

 

מהם הדברים החשובים במדבקות שם?

לפני שאתם מזמינים מדבקות שם אנחנו ממליצים לשים לב לכמה דברים:

  1. עמידות

זה די מיותר לרכוש מדבקות שלאחר שטיפה קלה בכיור ייהרסו ותצטרכו להחליף. הזמינו מדבקות שעמידות בכל התנאים בהם יצטרכו לעמוד: עמידות למים, חומרי ניקוי, מיקרוגל, מדיח כלים ועוד. זכרו כי אחד השימושים המרכזיים למדבקות זה עבור קופסאות אוכל והמדבקה נכנסת יחד עם הקופסא למיקרוגל או למדיח.

 

  1. גודל קבוע או גדלים שונים

נסו לחשוב האם המדבקה משמשת למטרה אחת בלבד או לסימון כמה סוגים של חפצים. במידה והיא משמשת לסימון מחברות בלבד תוכלו להזמין מדבקה שמגיעה בגודל אחד. לעומת זאת, אם המדבקה משמשת לסימון מחברות, חוברות, ספרים, קופסאות, ציוד בית ספר, קלמר ודש הבגד מומלץ לרכוש סט מדבקות שמגיעות בגדלים שונים, וכך תוכלו להתאים כל גודל למה שצריך.

 

  1. מדבקות עם שם

כאמור אחד הדברים החשובים במדבקות עם שם זה שהן אכן מגיעות עם שם מודפס. אל תזמינו מדבקה ללא שם שכן כתיבה בעט או בטוש על המדבקה זה הרבה פחות עמיד ובואו נודה – גם פחות יפה.

 

מגן

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מדבקה שחורה

מידע נוסף בנושא

4 מנועי חיפוש שחייבים להכיר

מנועי חיפוש מספקים מספר דרכים פופולריות לשם מציאת מידע רנטבילי ברשת האינטרנט. קיים מנעד רב של תכונות ושל מנועי חיפוש, כאשר חלק מהם נמצאים בתוך

איך להפוך ממתכנת טוב למתכנת מעולה?

עולם התכנות התמלא בשנים האחרונות בכמות אדירה של מתכנתים ומתכנתות. אפשר לעשות לא מעט כסף בהייטק בכלל ובתכנות בפרט ולכן הרבה אנשים רוצים להיות חלק