מדבקות שם לגן – איך ליצור משהו מגניב אונליין לכולם

מדבקות עם שם לגן יכולות לשאת את שם הילד או את שם החפץ אותו מעוניינים לשיים.

בדרך כלל משתמשים במדבקות זהות מבחינת הגודל והצורה לכל ילדי הגן שיש צורך לכתוב את שמותיהם אך ניתן לעצב אותן בצורה ייחודית ומגניבה לכולם.

איך עושים זאת אונליין – על כך במאמר הבא.

 

לשם מה צריך מדבקות עם שמות בגן?

מדבקות שם לגן נחוצות להתארגנות הגן על מנת שהחפצים של הילדים יהיו נגישים ומזוהים על ידם ולצורך לימודי. למשל, בגנים רבים כאשר הילדים מגיעים בבוקר לגן הם צריכים לתלות את השם שלהם על הלוח. בנוסף, בגנים רבים בכל יום מחליפים את שמות התורנים ומסמנים לילדים בסימן מסוים איזו קבוצה תורנית באותו היום. בין היתר המגירות של הילדים חייבות לשאת את שמותיהם כדי שידעו מהי המגירה שלהם. כך גם כשמדובר בסלסלות של בגדי ההחלפה, בספלים או הבקבוקים האישיים, בקופסאות האוכל, במתלה המעילים או התיקים וכל ציוד אישי אחר. יתרון נוסף הוא היכולת לשיים ציוד בגן בעזרת מדבקות השם. תאים של משחקי הרכבה, כוננית הספרים, פינת המשחקים, פינת היצירה וכד'. כל אלו משויימים לשתי מטרות. האחת היא על מנת לזהות את החפץ והשנייה היא כדי לעצב גן אורייני שיאפשר לילד להכיר אותיות ומילים לקראת ההכנה לכיתה א'.

 

איך ליצור משהו מגניב לילדי הגן?

בין אם משתמשים במדבקות לצורך סימון חפצים ובין אם לצורך זיהוי השם הפרטי צריך לעצב אותן בצורה נחמדה ואטרקטיבית שתמשוך את הילדים ותסקרן אותם. לפיכך, ניתן להזמין את מדבקות השם אונליין מאתר המתמחה בעיצוב מדבקות אישי שיש בו פונקציות שונות, ממשקים קלים ואפשרויות לעיצובים מגניבים. מדובר על אתר שמעניק את היכולת לעצב את המדבקות לבד לפי הצורך והטעם האישי. גננות שרוצות לשתף את הילדים בבחירת עיצוב המדבקה, יכולת ביחד איתם להפיק מדבקות בהתאם לבחירת העיצוב של כל ילד. נניח וילד אחד רוצה שליד השם שלו יופיע ציור של כלב ואחר רוצה ציור של נמר, העיצוב יהיה משמעותי עבורם כי הם אלו שבחרו אותו. בצורה כזו טעמו האישי של הילד בא לידי ביטוי ויש לו אפשרות בחירה. זוהי הזדמנות מצוינת ללמד את הילדים מהי דמוקרטיה. אפשרות אחרת היא להעלות את התמונות של הילדים ולעצב את מדבקות השם עם התמונות כדי שהילדים הצעירים ישייכו אותן אליהם.

 

מבחר עיצובים מגניבים

מכיוון שעולם התוכן של הילדים עשיר צריך לאתגר אותם בעיצובים המתאימים לגילם. לפיכך, ניתן לבחור אונליין בעיצובים כמו: פיראטים, עולם המים, בעלי חיים, פיות, ליצנים, פרחים וכיוצא בזה. כל שנותר אחר כך הוא לבחור את צורת המדבקה והגודל שלה, לשלוח הזמנה ולקבל את המדבקות לגן או לבית תוך זמן קצר.

 

אני אוהב אותך

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
דפים עם מילים

מידע נוסף בנושא

4 מנועי חיפוש שחייבים להכיר

מנועי חיפוש מספקים מספר דרכים פופולריות לשם מציאת מידע רנטבילי ברשת האינטרנט. קיים מנעד רב של תכונות ושל מנועי חיפוש, כאשר חלק מהם נמצאים בתוך

איך להפוך ממתכנת טוב למתכנת מעולה?

עולם התכנות התמלא בשנים האחרונות בכמות אדירה של מתכנתים ומתכנתות. אפשר לעשות לא מעט כסף בהייטק בכלל ובתכנות בפרט ולכן הרבה אנשים רוצים להיות חלק