מה ההבדל בין 2 הסוגים של קידום אתרים בגוגל?

כל אחד יכול לקדם את האתר שלו בגוגל. יש שני סודי קידום וכאן נסקור עבורכם את המאפיין כל אחד מהם בקצרה. למה בכלל צריך לקדם אתר ולהשקיע כל כך הרבה משאבים בקידום ואיך אפשר לעשות את הקידום באופן עצמאי? מוזמנים להמשיך איתנו ולקבל את המידע בנושא. נקווה שהוא יביא לכם תועלת.

 

למה לקדם את האתר?

חשוב להבין כי כאשר אתם מזינים מילת חיפוש בגוגל, ממשק גוגל מפעיל סורק הסורק את כל האתרים הקיימים בה ואת העמוד בו האלגוריתם מזהה את ההתאמה הטובה ביותר למילת החיפוש, היא תעלה לעמוד תוצאות החיפוש. הבעיה היא שיכולים להיות מליוני אתרים עם ההתאמות הנדרשות וכך רק אתרים שמתאימים את עצמם ללא הרף לדרישות גוגל, רק הם זוכים להתקדם, להופיע ולהיות הראשונים.

בסופו של דבר, ככל שיש לאתר יותר חשיפות, הבעלים שלו מרוויח יותר. קידום אתרים בגוגל נחלק לשני סוגים:

אֲתַר

קידום אתרים ממומן

במסגרת קידום זה בעל האתר משלם לגוגל לצורך קידום האתר. וכך גוגל תעלה את האתר בתוצאות החיפוש לא בגלל התוכן שלו. אלא רק בגלל התקציב העומד מאחוריו. בעל האתר ידרש לשלם לגוגל בהתאם לכל כניסה שתתרחש כתוצאה מהקידום. מודעות אלו מוכרות לנו והן תופענה בשורות הראשונות בתוצאות החיפוש. לצידן יכתבו בד"כ – מודעה-.

 

קידום אתרים אורגני

קידום זה נעשה בצורה "טבעית" יחסית. בעל האתר לא משלם עבור הקידום לגוגל. קידום כזה נעשה על ידי התאמת האתר ללא הרף לדרישות גוגל. בסופו של דבר, גוגל תקדם את האתר בהם התוכןם הוא רלוונטי לגולשים, אתרים שהיא רואה שיש להם ביקוש ואתרים בהם יש את מילות המפתח המתאימות לחיפוש. אך מלבד התוכן עצמו, יש עוד דרישות שצריכות להיות מיושמות.

ככל שההתאמה לדרישת מנועי החיפוש נעשית בצורה מקיפה יותר, האתר יקודם בצורה טובה יותר. חשוב לציין כי כדי לקדם אתר מבחינה אורגנית, אורך זמן. אך גם אחרי שהוא מקודם, יש צורך לשמר את האתר בכדי שהוא ימשיך להניב את אותן תוצאות אליו הוא הגיע.

אתר אורגני

איך מקדמים אתר באופן עצמאי?

כל אחד יכול לקדם אתר. גם אם מדובר בקידום ממומן וגם אם מדובר בקידום אורגני. הבעיה היא שכדי לעשות את זה, צריך להכיר את התחום וללמוד אותו לעומק. קידום ממומן למשל, יכול להוביל את בעל האתר להפסדים משמעותיים אם הוא לא יודע לעשות את הקידום בצורה נכונה.

קידום ממומן מצריך הרבה השקעה וכדאי לקבל הכוונה מאיש מקצוע שיכוון אתכם בדרך לקידום האתר. ההמלצה הגורפת היא להיעזר במקדם אתרים שיקדם את האתר ואחר כך יהיה ניתן להמשיך את הקידום באופן עצמאי בהתאם לרצון בעל האתר. חשוב לזכור כי עולם הדיגיטל מתפתח ללא הרף וההתייעצות חשובה עם כל נתון שמשתנה.

קידום אתרים בגוגל

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
קידום אתרים בגוגל

מידע נוסף בנושא

כך תאחסנו את האתר שלכם בבטחה

כמעט בכל תחומי החיים השונים, אנשים, גופים עסקיים, גופים חברתיים וגם גופים ממשלתיים, העבירו בצורה כזו או אחרת את הפעילות שלהם לאינטרנט, לרוב בדמות אתרי

איך בוחרים סדנה לעובדים?

אם אתם מעסיקים עובדים ובא לכם לפנק אותם מצד אחד, ולתת להם כלים שיסייעו להם בעבודה אצלכם ויביאו לכם תועלת מצד שני, סדנאות לעובדים הן

הכול על אחסון אתרים בקלאודוייז

בחירה נכונה של חברת אחסון אתרים היא כה חשובה, עד שהבחירה הזו תשפיע ותשליך על ההתנהלות העסקית שלכם במידה ניכרת בעתיד. אם תבחרו בחבילת אחסון

שירותי מחשוב לעסק – כל מה שחשוב לדעת

בשנות השבעים והשמונים עסקים רבים התנהלו באמצעות קלסרים שמלאים בניירת, מכונות כתיבה ודפוס והעברת מסרים באמצעות הטלפון בלבד. אולם היום, שנת 2020 והמאה ה-21 בכלל,