מה הוא מפקח SEO – ומה תפקידו?

פיקוח SEO הוא מקצוע שנולד בעקבות הצורך של בעלי אתרים להבין טוב יותר, אם מקדם האתרים שהם עובדים איתו פועל בסטנדרט שהם רוצים. מקדמי אתרים פועלים בעולם מקצועי משלהם, עם טרמינולוגיה ייחודית ושיטות עבודה, שרק מי שעובד בתחום מבין.

לכן, בעלי אתרים רבים פשוט לא מבינים אם המקדם שלהם עושה עבודה טובה, או שכדאי להם לחפש מישהו אחר לתפקיד… כאן נכנס לתמונה מפקח SEO, שתפקידו העיקרי הוא לוודא שאתם מקבלים תמורה הולמת לכסף שאתם משקיעים בתהליכי הקידום.

 

פיקוח SEO – איך זה עובד?

אתם יכולים להזמין את השירות באופן קבוע – בדיקה תקופתית אחת לחודש למשל, שתבטיח לכם שאתם משלמים למקדם האתרים הנכון. אבל גם אם תזמינו מפקח SEO אחת לכמה חודשים, תקבלו שקט נפשי ותוכלו לדעת אם תהליך הקידום של האתר שלכם מתבצע בהתאם לציפיות שלכם.

מפקח קידום אתרים הוא בעל מקצוע ברמת מומחיות, שנרכשה לאחר עבודה של כמה שנים בתחום הקידום. מדובר על אדם שיש לו ניסיון בתור מקדם אתרים ברמה גבוהה מאוד, שעבר לעבוד ישירות בשבילכם – לבדוק את כל הנקודות החשובות, כדי לוודא שתהליך קידום האתר שלכם מתבצע ברמה האופטימלית עבורכם.

בנוסף, מפקח SEO מספק לכם תובנות יקרות ערך, שיבהירו לכם ולמקדם האתרים שלכם – מה בדיוק צריך לעשות כדי לשפר את תהליכי הקידום של האתר ולהזניק אותו לראש תוצאות החיפוש בגוגל.

את זה אפשר לעשות על ידי בדיקה של דוחות הקידום שקיבלתם ממקדם האתר שלכם וגם על ידי קבלת גישה לפיצ'רים שונים של האתר,  שיתנו למפקח SEO את כל המידע שהוא צריך.

 

דוגמאות למאפיינים העיקריים שמפקח SEO צריך לבדוק

אלה כמה דוגמאות מתוך שורה ארוכה של אלמנטים ומאפיינים של האתר שלכם, אותם בודק מפקח SEO:

  1. כמה גולשים נכנסים בחודש לאתר שלכם?
  2. כמה מהטראפיק באתר שלכם הוא תוצאה של קידום אורגני?
  3. לידים – כמה אתם מקבלים בחודש ומאיפה הם מגיעים?
  4. אילו משימות אופטימיזציה המקדם בחר לעשות באתר שלכם כל חודש והאם אלה המשימות שכדאי להתמקד בהן?
  5. תוכן – האם עולה מספיק תוכן לאתר בכל חודש? האם זהו תוכן בנוי נכון וכתוב היטב לטובת קידום האתר?
  6. האם יש לכם מספיק קישורים חיצוניים כל חודש? האם הם איכותיים ואפקטיביים?
  7. קביעת יעדים לעתיד הקרוב – מה כדאי לעשות הלאה, במה צריך להתמקד ומהי הדרך הטובה ביותר להמשיך לקדם את האתר שלכם בהמשך?

 

שיפור קידום האתר ומקסום התמורה

לאחר איסוף כל המסקנות האלה, אפשר להתחיל לשפר את עבודת קידום האתר שלכם ולמקסם את התמורה שאתם מקבלים עבור הכסף שהשקעתם בתהליך הקידום.

לסיכום, מפקח SEO הוא האיש שיכול להבטיח לכם אם אתם מקבלים שירות טוב או לא, שהאתר שלכם נמצא על המסלול הנכון ושאתם תקבלו את התוצאה המיטבית עבור ההשקעה הכספית שלכם בתהליך הקידום. למידע נוסף ובדיקת קידום אתר על ידי מפקח SEO מומלץ, הקליקו לאתר של המפקח: https://hamefakeh.co.il.

המורכבות של תחום ה- SEO

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף בנושא

מה היתרונות במערכת אנטי ספאם

מערכת אנטי ספאם היא מערכת אשר חוסמת הגעה של ספאם, כלומר דואר זבל, אל מחשבי הארגון ואל תיבות המייל של העובדים בו. באמצעות מגוון רחב