מה חשוב לבדוק בהזמנת עריסה לתינוק אונליין

בימינו ניתן להזמין כמעט כל דבר דרך רשת האינטרנט, גם מוצרים לתינוקות ביניהם, עריסות שונות.

במידה ותרצו להזמין עריסה אונליין, חשוב שתשימו לב לכמה דברים טרם הרכישה, בעיקר באופן קנייה זה.

על קריטריונים חשובים אלה ועוד, אתם מוזמנים לקרוא בכתבה שלפניכם.

 

קנייה של עריסה

רכישה של עריסה לתינוק היא אחד המוצרים הראשונים שיש לקנות עבורו עוד טרם הגעתו. בסופו של דבר התינוק בחודשיו הראשונים, מבלה זמן רק בעריסה במהלך היום והלילה. כיוון וזהו שלב משמעותי בהתפתחות שלו יש לדאוג שהעריסה תהייה טובה ומותאמת עבורו ותתרום לו במובן הפיזי והמנטלי, כאשר ישן בנחת ובצורה טובה.

 

אם לא הולכים לקנות בחנות

אמנם קיימות חנויות רבות עבור מוצרי תינוקות שפזורות ברחבי הארץ, אך דעו כי קיימת גם האפשרות לרכוש עריסות באופן מקוון. במקרה זה, תחסכו זמן יקר ותוכלו להסתכל על מוצר לחשוב על כך ולרכוש רק לאחר כמה ימים מבלי לצאת מהבית. במידה ותבחרו באופציה זו, כיוון ולא תוכלו לגעת בעריסה ולראות אותה מקרוב, תצטרכו לשים דגש על מספר דברים ברכישת אונליין.

 

בטיחות ויציבות

ראשית, אחד הדברים החשובים ביותר עבור תינוקות הוא בטיחות, בעיקר כאשר אתם לא תמיד נמצאים בסביבה כשהם בעריסה. על כן, וודאו שהעריסה היא בטיחותית, תוכלו לראות זאת במידה והיא עומדת בתנאים של תווי התקן. בנוסף בדקו האם יש בה אפשרות להזיז את הגובה שלה, כך בשלב בו הילד יגבה תוכלו לשמור על הבטיחות שלו בהתאם.

 

מבנה העריסה

כאן, אנחנו לא מתייחסים לנראות שלו, אלא למבנה נוח ויציב הן עבור התינוק שלכם והן עבורכם ההורים. כאשר אחד הפרמטרים הוא האם היא נוחה להזזה, תוכלו לבדוק אם יש לה גלגלים מיוחדים שמסייעים לניידות שלה. באופן זה תוכלו לנענע את התינוק כפי שעושים בהרמה שלו, רק שכך הוא נמצא כבר בעריסה. בנוסף, וודאו האם יש גישה מהירה ויעילה לתינוק, במידה ותרצו להרימו או ליצור מגע עמו.

 

מזרן מתאים

כאשר אתם ניגשים לבחור עריסה לתינוק שלכם, בדקו שיש עבורה מזרן מתאים בגודלו. גם בבחירה זו שימו לב שמזרן עומד בהגדרה של מכון התקנים הישראלי. חשוב שהמידה תהיה מתאימה בדיוק כדי שלא יוצרו רווחים בינה לבין העריסה. קיימים מספר סוגי מזרנים, כאשר המומלץ מבניהם הוא המזרן הנושם כיוון שיוצר פיזור של האוויר וכך במידה וראשו של התינוק מכוסה בשמיכה בזמן השינה, קטן הסיכוי לסכנת חיים עבורו.

 

בסיכומו של דבר

עריסה לתינוק היא מוצר חשוב עבור ההתפתחות התקינה שלו, לכן חשוב שתהייה מתאימה ואיכותית. במידה ותרכשו אותה בצורה של אונליין, תצטרכו לשים דגש על בדיקה נכונה שלה. כאשר חשוב שתשימו לב האם עומדת בתקנים של בטיחות, האם יש לה מבנה נוח ונגיש וכן, בחרו מזרן מתאים ומדויק בגודלו.

לול

 

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
עריסה מעוצבת

מידע נוסף בנושא

איך ניתן למצוא ניירות גלגול אונליין

ישנן הרבה אפשרויות לעשן ולהשתמש בטבק, למשל: אידוי עם וופורייזר, פייפ או סיגריה אלקטרונית ובכל זאת, מרבית המעשנים מעדיפים להשתמש בשיטה הקלאסית של ניירות גלגול.

איך מעצבים תמונה לקנבס אונליין

כולנו מכירים את הכיף והיופי בבחירת תמונות מיוחדות לקישוט הבית, אחת הדרכים המוכרות ביותר זה כמובן הקנבס. תמונות המודפסות על בד קנבס איכותי, עוטפות מסגרת

מהם העסקים שתתאים להם מרכזיה בענן

עסקים כיום צריכים להתאים את עצמם לאקלים הטכנולוגי. כיום לקוחות לא מגיעים לעסק לשאול שאלות באופן פרונטלי, אלא מצפים למענה טלפוני נגיש בכל זמן ביום.