מחפשים לבצע עבודות גובה ביעילות ומהירות? לחצו

אם אתם מחפשים לבצע עבודות גובה במהירות, יעילות ובטיחות מקסימלית – במות ההרמה המתקדמות הם הפתרון המושלם. ישנם סוגים שונים של פתרונות הרמה עבור מגוון של עבודות וצרכים שונים. מהם סוגי פתרונות ההרמה הקיימים ולאיזה עבודות? 

 

מהם פתרונות הרמה

קיימים סוגי פתרונות שונים כיום והשוני בניהם הוא הבטיחות, היעילות והעלות. בין סוגי ההרמה השונים ניתן למצוא מנופים, סולמות ופיגומים. רוב פתרונות ההרמה הם מיושנים מאוד ואינם נוחים, יעילים ובטיחותיים במיוחד. מתקני הרמה הם הפתרון המתקדם ביותר מבין הפתרונות מאחר והוא חסכוני מאוד, בטיחותי לעומדים עליו ויעיל בגמישות שלו.

 

מנוף סל

מנוף סל הוא כלי הרמה בעל סל בטיחותי ונוח המיועד לנשיאת בני אדם. גדלים שונים של הסל יכולים להחזיק מספר גדול או קטן של אנשים וכן, ציוד עבודה ובנייה. מנוף סל הוא בעל יציבות גבוה מאוד ומאפשר סוגי עבודות שונים בגובה רב ובנוחות מרבית של העובד. המנוף הוא בעל התקני בטיחות מחמירים ומאפשר התרכזות בעבודה, יתרון נוסף וגדול שיש למנופים רבים הם הזזה של הסל מתוכו וכך השליטה היא אצל העובד.

 

מנוף סל עם זרוע

מנוף הסל בעל הזרוע המתקפלת הוא מתקן הרמה פופולרי מאוד בזכות חוזקותיו והיותו פתרון הרמה שמתאים למגוון רחב של סוגי עבודות והוא בעל זרוע הרמה מתקפלת וגמישה במיוחד. מנוף סל בעל זרוע הוא שימושי ומבטיח יעילות מרבית בעבודה מאחר והיא יכולה לזוז לאורך ולגובה של כל יעד, התזוזה הנוחה מאפשרת סיום עבודה מהיר וחסכון בכסף רב ובזמן יקר.

 

לאילו עבודות מתאים מנוף סל?

מנוף הסל מתאים למגוון סוגים של עבודה ומשרת בעלי מקצוע רבים, ארגונים ומוסדות. בין העבודות שניתן לעשות בעזרת מנוף הרמה הם עבודות שיפוצים על חלקו החיצוני של הבניין, עבודות בנייה, עבודות של קטיף, גיזום וגינון עירוני, עבודות על תשתיות חשמל, ניקוי חיצוני של החלונות ברבי קומות והתקנת מערכות לגילוי וכיבוי של אש.

 

בטיחות מעל הכול

כאשר אנו מחפשים לבצע עבודות בגובה רב הדבר הכי חשוב שאנו צריכים להסתכל עליו הוא הבטיחות. אנו רוצים למנוע כל פגיעה אפשרית בחיי אדם ולהימנע מתביעות ונזקים כלכליים בעבור חוסר בטיחות של העובדים ושל האנשים הנמצאים בקרבת אתר העבודה שלנו. חשוב לבחור בחברה אשר מקפידה על בדיקות תקופתיות של המתקן ושל העובדים אשר מטפלים במתקן. יש להשתמש בכל אמצעי הזהירות הנדרשים ולשמור על צורת עבודה ושימוש נכון בממשך המתקן.

ביצוע עבודות בגובה דורש אלמנטים רבים של בחירת הכלי הנכון, הגעה לגובה הנדרש, יכולת עמידה במשקל העובדים, הציוד או שניהם ובטיחות מרבית. מנוף הסל מתאים למגוון רחב של עבודות ומעבר ליעילותו הוא גם בין פתרונות ההרמה הבטיחותיים ביותר ומהסיבה הזו הוא פופולרי ומבוקש כל כך. 

מנוף סל

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מנוף סל

מידע נוסף בנושא

5 טיפים להכנה לצו הראשון

הצו הראשון הוא חוויה קצת מלחיצה עבור צעירים בישראל. מדובר בצעד הראשון לתוך המערכת הצבאית, שלעיתים עלול להיות מאיים עבורם. הדרך הטובה ביותר להוריד את

החשיבות של עבודה עם מוזיקה

בעולם המהיר של היום, מציאת דרכים לשיפור הפרודוקטיביות והיצירתיות היא חיונית להצלחה. שיטה אחת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה היא עבודה עם מוזיקה. בין אם אתם

7 טיפים לטיול מושלם בחו"ל

תכנון טיול לחו"ל יכול להיות חוויה מרגשת ומעשירה. בין אם אתם יוצאים לחופשה או נוסעים לעסקים, מעט הכנה מסייעת רבות כדי להבטיח נסיעה חלקה ומהנה.