איך להגיע לכמה שיותר עוקבים באינסטגרם

קבלו עובדה: אינסטגרם הפכה אלפי אנשים ברחבי העולם למליונרים. הפלטפורמה אשר מעניקה לכל אדם, עסק, חברה ומותג את האפשרות להציג את עצמו, את הסיפור שלו ואת החוויות שלו, סחפה מליוני אנשים מרחבי העולם להשתמש בפלטפורמה מדי יום.

אם גם אתם רוצים לקחת חלק פעיל בפלטפורמה האדירה הזו, כנראה שיש משהו ספציפי שמעניין אתכם במיוחד – איך להגיע לכמה שיותר עוקבים באינסטגרם.

במאמר שלפניכם, נדבר בדיוק על זה – איך להפוך את החשבון שלכם, לחשבון עם מספר העוקבים הגדול ביותר שתוכלו ליצור.

רשת חברתית

טיפים להגדלת כמות העוקבים באינסטגרם

  1. פרסמו באופן שוטף – על פי המלצות של מחקרי חברות, עליכם לפרסם באופן שוטף פוסטים באינסטגרם. בהקשר זה ההמלצה הראשונה והחשובה היא לקבוע מספר אליו תוכלו להתחייב באופן קבוע. הכוונה היא ש-3 פוסטים מדי שבוע באופן קבוע עדיפים על 10 פוסטים חד פעמיים שעולים באותו היום. מרגע שהצלחתם להתחייב על כמות קבועה, דעו כי ככל שתפרסמו יותר, כך הסיכוי שלכם להגיע ליותר עוקבים, יעלה. פוסט פעם ביום, יכול להעניק לכם את התוצאות הטובות ביותר ולהגדיל את כמות העוקבים באינסטגרם.
  2. צרו עניין בפוסטים שלכם – אנשים ראו, שמעו וטעמו הכל. לכן ככל שתגוונו יותר, ככל שתשקיעו בכל פוסט, כך תוכלו ליצור יותר מעורבות ועניין. צרו תוכן שמשלב תמונות, וידיאו, לייב, סטורי, שאלות-תשובות ועוד. ככל שתעוררו יותר סקרנות בקרב העוקבים כך תחשפו ליותר עוקבים חדשים.
  3. העזרו באנשי מקצוע מדובר באפשרות של קניית עוקבים באינסטגרם, בין אם מדובר בפרסום ממומן, ובין אם מדובר בניהול שוטף של החשבון.
  4. אל תוותרו על האשטגים – האשטג הוא אחת הפונקציות החשובות ביותר באינסטגרם. דרך ההאשטג אתם יכולים להגיע לקהל חדש שלא הכיר אתכם קודם. למדו להשתמש בהאסטגים בצורה נכונה, ועשו מינימיום 15 האשטגים עבור כל פוסט. בנוסף, ישנם כלים כדוגמת AutoHash שיכולים לתת לכם רעיונות להאשטגים שיתאימו לצרכים שלכם.

 

כמות העוקבים לא גודלת באינסטגרם – טעויות נפוצות

לאחר שדיברנו על מספר טיפים חשובים על מה כדאי לעשות, נעבור לדבר על טעויות נפוצות שפשוט הורסות לכם את הסיכוי לגדול. הינה מה שאתם חייבים להפסיק לעשות:

  1. תוכן לא רלוונטי ומשעמם – הגולשים באינסטגרם מחפשים אקשן, אתגר, התרגשות, בכי, צחוק ומה לא. אתם רוצים שהפוסט שלכם יגע ברגש של הגולש ויזיז בו משהו. חשבו איך אתם הופכים כל תמונה, כל מוצר וכל וידיאו לסיפור מרגש ולא לתוכן מונוטוני ומשעמם.
  2. תוכן שיווקי ללא הפסקה – לפרסם את המוצרים שלכם זה חשוב, אך זה לא צריך להיות בכל פוסט. וודאו כי אתם נותנים ערך לגולשים, וכן מדי מספר פוסטים, מציינים שירות/מוצר שהייתה לו הצלחה מיוחדת / נמצא בהנחה/ קיבל המלצה חמה מלקוח.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
איש שיווק

מידע נוסף בנושא

איך מגדילים חשיפה באינסטגרם?

הרשתות החברתיות משנות את האלגוריתם שלהן מידי כמה חודשים. מדובר בעובדה ידועה שמקשה על בעלי עסקים, כותבי תוכן ומותגים שמשתמשים בהן כדי לשווק את העסק