איך להגיע לכמה שיותר עוקבים באינסטגרם

קבלו עובדה: אינסטגרם הפכה אלפי אנשים ברחבי העולם למליונרים. הפלטפורמה אשר מעניקה לכל אדם, עסק, חברה ומותג את האפשרות להציג את עצמו, את הסיפור שלו ואת החוויות שלו, סחפה מליוני אנשים מרחבי העולם להשתמש בפלטפורמה מדי יום.

אם גם אתם רוצים לקחת חלק פעיל בפלטפורמה האדירה הזו, כנראה שיש משהו ספציפי שמעניין אתכם במיוחד – איך להגיע לכמה שיותר עוקבים באינסטגרם.

במאמר שלפניכם, נדבר בדיוק על זה – איך להפוך את החשבון שלכם, לחשבון עם מספר העוקבים הגדול ביותר שתוכלו ליצור.

רשת חברתית

טיפים להגדלת כמות העוקבים באינסטגרם

  1. פרסמו באופן שוטף – על פי המלצות של מחקרי חברות, עליכם לפרסם באופן שוטף פוסטים באינסטגרם. בהקשר זה ההמלצה הראשונה והחשובה היא לקבוע מספר אליו תוכלו להתחייב באופן קבוע. הכוונה היא ש-3 פוסטים מדי שבוע באופן קבוע עדיפים על 10 פוסטים חד פעמיים שעולים באותו היום. מרגע שהצלחתם להתחייב על כמות קבועה, דעו כי ככל שתפרסמו יותר, כך הסיכוי שלכם להגיע ליותר עוקבים, יעלה. פוסט פעם ביום, יכול להעניק לכם את התוצאות הטובות ביותר ולהגדיל את כמות העוקבים באינסטגרם.
  2. צרו עניין בפוסטים שלכם – אנשים ראו, שמעו וטעמו הכל. לכן ככל שתגוונו יותר, ככל שתשקיעו בכל פוסט, כך תוכלו ליצור יותר מעורבות ועניין. צרו תוכן שמשלב תמונות, וידיאו, לייב, סטורי, שאלות-תשובות ועוד. ככל שתעוררו יותר סקרנות בקרב העוקבים כך תחשפו ליותר עוקבים חדשים.
  3. העזרו באנשי מקצוע מדובר באפשרות של קניית עוקבים באינסטגרם, בין אם מדובר בפרסום ממומן, ובין אם מדובר בניהול שוטף של החשבון.
  4. אל תוותרו על האשטגים – האשטג הוא אחת הפונקציות החשובות ביותר באינסטגרם. דרך ההאשטג אתם יכולים להגיע לקהל חדש שלא הכיר אתכם קודם. למדו להשתמש בהאסטגים בצורה נכונה, ועשו מינימיום 15 האשטגים עבור כל פוסט. בנוסף, ישנם כלים כדוגמת AutoHash שיכולים לתת לכם רעיונות להאשטגים שיתאימו לצרכים שלכם.

 

כמות העוקבים לא גודלת באינסטגרם – טעויות נפוצות

לאחר שדיברנו על מספר טיפים חשובים על מה כדאי לעשות, נעבור לדבר על טעויות נפוצות שפשוט הורסות לכם את הסיכוי לגדול. הינה מה שאתם חייבים להפסיק לעשות:

  1. תוכן לא רלוונטי ומשעמם – הגולשים באינסטגרם מחפשים אקשן, אתגר, התרגשות, בכי, צחוק ומה לא. אתם רוצים שהפוסט שלכם יגע ברגש של הגולש ויזיז בו משהו. חשבו איך אתם הופכים כל תמונה, כל מוצר וכל וידיאו לסיפור מרגש ולא לתוכן מונוטוני ומשעמם.
  2. תוכן שיווקי ללא הפסקה – לפרסם את המוצרים שלכם זה חשוב, אך זה לא צריך להיות בכל פוסט. וודאו כי אתם נותנים ערך לגולשים, וכן מדי מספר פוסטים, מציינים שירות/מוצר שהייתה לו הצלחה מיוחדת / נמצא בהנחה/ קיבל המלצה חמה מלקוח.
תוכן עניינים
לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רשת חברתית
עסקים באינטרנט
פרסום בפייסבוק ואינסטגרם להרחבת העסק שלכם

אתם מרגישים שלמרות כל המאמצים שלכם העסק עדיין תקוע? אתם רואים מנגד שבעלי עסקים אחרים כן מצליחים להתקדם ולהרחיב את העסקים שהם מנהלים? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים איך

מחשבון
עסקים באינטרנט
שירותי מחשוב לעסק – כל מה שחשוב לדעת

בשנות השבעים והשמונים עסקים רבים התנהלו באמצעות קלסרים שמלאים בניירת, מכונות כתיבה ודפוס והעברת מסרים באמצעות הטלפון בלבד. אולם היום, שנת 2020 והמאה ה-21 בכלל, אפילו המחשבה על להתנהל רק

שאיבת שטיח
עסקים באינטרנט
איך לקדם חברות ניקיון באינטרנט

קידום אתרים באינטרנט הוא אחת השיטות הרלוונטיות ביותר יום כדי להגדיל את החשיפה לבית העסק. על מנת למנף את בית העסק הוא זקוק לתהליכים שיווקיים הרבה יותר רציניים ומאסיביים מאשר