פיתוח אפליקציות – איך עושים זאת נכון?

חושבים כבר הרבה זמן לפתח אפליקציה חדשה ומקורית? מחפשים טיפים לפיתוח ולקידום אפליקציות? הצבתם לעצמכם רף הורדות מיוחל גבוה למדי? מעולה. המאמר הזה ככל הנראה מיועד בשבילכם.

הקושי איתו מתמודד כל מפתח מתחיל הוא, מאיזה שלב מתחילים ואיך משווקים את האפליקציה בצורה הטובה ביותר? בדברים הבאים ניגע במספר דגשים שעשויים לעזור לכם.

 

6 טיפים לפיתוח אפליקציות

למרות הרצון הטוב, גם אם אתם מחזיקים ברעיון מקורי וייחודי שעשוי לתרום רבות לקהל הרחב, אם לא תעבדו לפי שלבים מסודרים ומוגדרים מראש, ככל הנראה הרעיון שלכם לא יצליח לכבוש את השוק.

להלן נמנה בפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם להיכנס לעולם פיתוח האפליקציות:

 

האם אתם באמת מקוריים?

בשלב הראשון כדי שהאפליקציה שלכם תצליח כפי שציפיתם, הרעיון שלכם חייב להיות מקורי ומוצלח. בנוסף, עליכם לבדוק האם מישהו חשב על הרעיון לפניכם. לכן לפני שאתם ניגשים לתוכניות ומעשים פרקטיים, בדקו מה מצב השוק בתחום זה והאם יש לכם מתחרים. רק לאחר שווידאתם זאת נוכל להתחיל לתכן את הרעיון של האפליקציה שלב אחר שלב.

 

הגדרת פלטפורמה

שאלת השאלות שעולה תמיד בעת פיתוח אפליקציה היא – לאיזו פלטפורמה האפליקציה מיועדת? האם לאיפון, אנדרואיד או שתיהן? מושכל ראשון בתחום הסמארטפונים הוא שמכשירי אנדרואיד זולים באופן משמעותי ונגישים לרבים הרבה יותר מאשר מכשירי האיפון. אם אתם רוצים ללכת על כל הקופה ולהגדיל את כמות הלקוחות שלכם, כדאי לחשוב על פיתוח אפליקציה שתתאים לשתי מערכות ההפעלה.

 

בודקים את האפליקציה

בשביל למנוע תקלות עתידיות, מומלץ מאוד לבדוק את האפליקציה בכל שלב שאתם מתקדמים. בנוסף, כדאי לוודא שהאפליקציה נטענת במהירות, שכן ממצאים גילו שצרכנים מאבדים עניין באפליקציות שזמן הטעינה שלהן עולה על 3 שניות.

 

דואגים לעיצוב

הפער בין אפליקציה שבחרו להשקיע בה בכל הפרמטרים, לבין כזו שהעבודה איתה הייתה בסיסית מאוד, ניכר מאוד בעיצוב והממשק של האפליקציה. לכן, חשוב מאוד לפנות למעצב מקצועי שידאג לנראות של האפליקציה. שימוש נכון בפלטת צבעים תגדיל לכם את מספר ההורדות של האפליקציה.

 

ידידותית למשתמש

ככל הנראה הייתם רוצים שהאפליקציה תפנה למנעד רחב של משתמשים. לכן על האפליקציה שלכם להיות קלה ונוחה לשימוש, כך שכל אדם גם ללא ידע רחב במדיה וגאדג'טים יוכל להפעיל אותה בקלות.

 

שיווק נכון

כאשר אתם משיקים את האפליקציה, יש לשווק אותה בעזרת האמצעים הדיגיטליים הקיימים היום. כך תוכלו להגיע למשתמשים רבים ולהרחיב את מספר ההורדות.

 

סיכום:

מפתחים רבים חולמים להשיק אפליקציה שתכבוש את העולם ותכניס להם סכום כספי גדול. רבים באים עם רעיונות יפים ושימושיים, אך לא כולם שמים לב שהרעיון שלהם כבר רץ בחנויות ההורדות השונות. בתחום הפיתוח רעיון יפה ומקורי לא מספיק, יש לשים לב גם לכל השלבים והסדר שכרוכים בכך, הקפדה על דגשים אלה תשתלם לכם בטווח הרחוק.

 

איש דיגיטל

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
אפליקציה נבחרת

מידע נוסף בנושא

הכל על פרסום ממומן בטיקטוק

בשנים האחרונות, טיקטוק התגלתה כאחת מפלטפורמות המדיה החברתית הפופולריות ביותר בעולם, וכבשה מיליארדי משתמשים בעזרת הסרטונים הקצרים שלה. עם בסיס המשתמשים העצום והתוכן המרתק שלה,

5 יתרונות באפליקציית שעון נוכחות

כולנו מכירים את הנוהל של החתמת כרטיס במערכת הדיווח בעת הכניסה למקום העבודה. מלבד דיווח פיזי של שעות העבודה של העובדים, מערכות אלו מיושנות ואינן

איך לפתח אפליקציות בשילוב אביזרים

מפתחי אפליקציות צעירים? מחפשים את הדרך הנכונה להתחיל? במאמר הבא תקבלו את כל העצות הדרושות למען פיתוח אפליקציות פיתוח אפליקציות וכן פיתוח IOT הינם תחומים

המדריך המלא לתרגום אפליקציות

מה זה בכלל "לתרגם" אפלקיציה? חלומו של כל מפתח אפליקציות הוא שהאפליקציה הצעירה, עליה עמל ואותה פיתח תצבור פרסום ותורד מחנות האפליקציות על ידי כמה