קידום אתרים – איך הכל התחיל

אתר האינטרנט שלכם הוא למעשה הפנים הווירטואליות שלכם או של העסק שלכם ולכן חשוב מאוד להשקיע מחשבה ומאמצים על מנת שהוא יהיה איכותי ויגדיל את המכירות שלכם.

התחרות כיום היא עזה כמעט בכל ענף, ובתוך זה ישנה תחרות על תשומת הלב של הגולשים באינטרנט וכדי לשרוד בתחרות זו לא מספיק רק למכור מוצר טוב – יש להשקיע בשיווק ובקידום האתר זמן ומשאבים ובסופו של דבר התוצאה תחזיר את ההשקעה.

 

קודם כל, מה זה קידום אתרים?

כפי שחנות לא שווה הרבה אם לקוחות לא נכנסים אליה, אתר אינטרנט לא שווה הרבה אם גולשים לא נכנסים אליו. במילים אחרות, כדי להצליח אתר האינטרנט זקוק לתנועה של גולשים בו. תנועה כזו לא נוצרת יש מאין ויש לעבוד קשה כדי שהיא תקרה, וכאן נכנס לתמונה המונח "קידום אתרים".

קידום אתרים הוא מקצוע לכל דבר ועניין: מקדמי אתרים מכירים את האסטרטגיות השונות להגדלת תנועת הגולשים באתר כך שהוא יהיה וויראלי ויגדיל את מחזור הכספים שלכם. באמצעות שדרוג התוכן, מחקר מילות מפתח וקידום אורגני בגוגל האתר שלכם יכול להיות נכס מניב שישים את העסק שלכם על המפה.

 

קידום אורגני בגוגל

השאיפה שלכם כבעלי אתר היא שגולשים לא יגיעו אליו רק דרך חיפוש מדויק של האתר שלכם, אלא גם שיוכלו להגיע אליו דרך גוגל כאשר הם יחפשו דברים הרלוונטיים לשירותים שאתם מציעים. מסיבה זו יש להשקיע בקידום אורגני בגוגל – שזהו סדרת פעולות שנועדו לשפר את דירוג האתר שלכם בגוגל ולהעלות אותו לראש תוצאות החיפוש בגוגל.

חשוב לדעת כי האלגוריתם של גוגל עובר על כמות אדירה של אתרי אינטרנט, וכדי להגיע למקומות הראשונים עליכם לעמוד בקריטריונים מסוימים.

 

מה משפיע על מיקום האתר בתוצאות החיפוש בגוגל?

תוכן האתר:

התוכן של אתר האינטרנט שלכם חשוב בכמה מובנים: ראשית כל, על התוכן להכיל מילות מפתח נפוצות ורלוונטיות וכך גוגל מזהה שהאתר שלכם קשור לשאילתת החיפוש של הגולש. מלבד זאת, על התוכן להיות איכותי מכיוון שתוכן איכותי משאיר את המשתמש באתר זמן ממושך, מה שמשפר את דירוג באתר בגוגל.

 

קישורים:

כאשר אתרים אחרים מקשרים לאתר שלכם, גוגל רואה זאת כהמלצה לכך שהאתר שלכם איכותי וכך דירוג האתר בגוגל משתפר.

 

חוויית משתמש:

הנוחות והמהירות באתר שלכם משפיעים של חוויית המשתמש ונכונותו להמשיך לגלוש באתר, וכך גוגל מזהה שמדובר באתר איכותי ורלוונטי ומקפיצה אותו לראש תוצאות החיפוש.

 

חברה מומלצת לקידום אתרים

ווי דו מדיה היא סוכנות דיגיטל שתקדם את האתר שלכם ותיקח אותו קדימה. באמצעות מחקר המתחרים שלכם, הגדרת היעדים של האתר והעסק וכן אפיון קהלים ולקוחות פוטנציאליים, ווי דו מדיה תסייע לכם לפתח ולפרסם אתר האתר שלכם כך שהוא יזנק לראש תוצאות החיפוש בתחום הרלוונטי ויגדיל את ההכנסות שלכם.

קידום נכון

תוכן עניינים
לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כתובת אינטרנט מאובטחת
קידום אתרים
מה היא תעודת SSL ולמה היא חשובה ל- SEO?

תעודת SSL (Secure Sockets Layer – אבטחת שכבת התעבורה ) משרתת כיום כל אתר אינטרנט במישורי האבטחה, חוויית המשתמש והדירוג בגוגל. היא זו שבעקבותיה מופיע סימן המנעול שגורם לגולשים לחוש

סימן קישור במחשב
קידום אתרים
מה הוא אנקור?

אנקור הוא למעשה קישור לאתר אינטרנט אשר מוטמע בתוך טקסט. שימוש באנקורים בדפי אינטרנט מאפשר ניווט קל, נוח ואינטואיטיבי בתוך דפים שונים באתר עצמו וכן גישה מהירה ופשוטה לאתרי אינטרנט