איך לשלב דוכני אוכל באירוע בצורה שתיתן מענה לכל אורח?

ברכות! אירוע גדול ומרגש בדרך אליכם. סגרתם עבורו כבר חלל, הזמנתם משפחה וחברים והתחלתם להתרגש! מה חסר? התפריט! נשמע כמו כאב הראש הגדול ביותר? אז זהו שלא!

 

טבעונית, קטוגני, מתחטבת ואוכל בשר נכנסים לאירוע

בשנים האחרונות צצות להן ללא הרף דיאטות שונות ומשונות חדשות לפרקים כפטריות אחרי הגשם. קשה עד בלתי אפשרי לעקוב אחרי הטרנדים המשתנים וזה עוד לפני שדיברנו על להתעדכן מי אוכל מה ואיך! איך אפשר לתת מענה לכל התזונות השונות הללו? פשוט מאוד. תנו לאחרים לעשות את זה בשבילכם. עסקים רבים, כדוגמת RAM EVENTS ידאגו לכם למענה מ-א׳ ועד ת׳ ויחסכו לכם את פתרון הפאזל המורכב הזה של מי אוכל מה.

טבעונית, קטוגני, מתחטבת ואוכל בשר נכנסים לאירוע

מה חשוב לדעת?

בבחירת ספק דוכני האוכל המתאים ביותר לאירוע שלכם כדאי לקרוא היטב על העסקים השונים, על המגוון שהם מציעים, על השירותים שהם מספקים וכמובן הקפידו לבקש לקרוא המלצות. שימו לב שבתחום דוכני האוכל נושא השינוע חשוב מאוד ולכן ודאו מראש שהספק שבחרתם יכול לשנע את הדוכנים בזמן ולמקום שבחרתם. כמו בכל דבר – תכנון מראש מונע בעיות עתידיות.

 

מענה לכל אורח זה חשוב, אבל מה עם הטעם?

שאלה מעולה! ישנם ספקים מסוימים שיציעו לכם להגיע למפגש טעימות, בהתאם לגודל האירוע ולצרכים שלכם כמובן. אבל, וזה אבל משמעותי, העצה הטובה ביותר שלנו אליכם היא להסתמך יותר מכל על ביקורות עבר. וזאת מדוע? משום שגם אם במפגש הטעימות התרשמתם מאוד לטובה אין זה מבטיח שכך יהיה ברגע האמת.

למעשה ביקורות של לקוחות עבר נותנות לכם כלקוחות לעתיד את האינדיקציה המהימנה והמבוססת ביותר שתוכלו לקבל כהכנה לקראת האירוע שלכם. ביקשתם מהספק הפוטנציאלי ביקורות והוא סירב להעביר לכם? ראו זאת כנורה אדומה.

מענה לכל אורח זה חשוב, אבל מה עם הטעם

איך לבחור?

כמו בכל תחום, שוק דוכני האוכל בארץ מפותח מאוד ויש שפע אפשרויות שם בחוץ. מומלץ לעשות סקירה מעמיקה של עסקים שונים באיזור שלכם ומחוצה לו. לקרוא בדקדקנות את התפריטים השונים, לברר על אפשרויות שינוע, להתעניין במגוון שמציע הספק, להשוות בין מחירים שונים וכמובן כאמור לבקש פידבקים מלקוחות עבר. לעיתים שווה יהיה לבחור בספק יקר יותר בשביל לוודא שהאירוע שלכם יהיה בדיוק כפי שדמיינתם!

ובכן, אם תשתמשו בכל הטיפים המובאים כאן, אין ספק שהאירוע שלכם עתיד להיות פשוט מושלם. מסובך? כלל לא. דורש השקעה? אכן כן, אך חד משמעית לא הרבה ממנה.

האמינו לנו שההשקעה המועטה שלכם בבדיקה מוקדמת ובהחלטה תהיה שווה כל רגע שבו כל אחד ואחת מהאורחים שלכם יוכלו למצוא מנות טעימות שעונות בדיוק על העדפותיהם התזונתיות. האירוע שלכם ללא ספק יהיה האירוע הזה שלא מפסיקים לדבר עליו גם זמן רב אחרי שהוא עבר.

איך לשלב דוכני אוכל באירוע בצורה שתיתן מענה לכל אורח

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
איך לשלב דוכני אוכל באירוע בצורה שתיתן מענה לכל אורח

מידע נוסף בנושא

חברת קייטרינג לאירועים

כשזה מגיע לנושא של חברת קייטרינג לאירועים יש כמה דברים חשובים שכדאי מאוד לקחת בחשבון. אחרי הכל כולם יודעים שבכל אירוע החלק הקולינרי הוא החשוב

שיווק חברות קייטרינג לאירועים

אתם מנהלים מזה לא מעט שנים חברה של קייטרינג לאירועים? מתלבטים איך תוכלו לשווק את עצמכם ואיך תוכלו, למרות התחרות המורגשת בכל תחום בימינו, להתברג