3 שלבים להגשת תביעת ביטוח אונליין עם עורך דין תאונות דרכים

אם עברתם חס ושלום תאונת דרכים, אתם בוודאי דואגים מפני כל ההליכים המשפטיים הקשורים לתביעות ביטוח ודיני תעבורה שתאלצו

להתעסק בהם.

כדי לצמצם כאבי ראש ולהיות רגועים שיש מישהו מוסמך שמטפל לכם בכל העניינים המשפטיים, כדאי לפנות לעורך דין תאונות דרכים

מוסמך ומקצועי, שיוכל לדאוג להגשת תביעת ביטוח אונליין יחד איתכם, על ידי- 4 שלבים פשוטים.

 

איך מגישים תביעת ביטוח אונליין עם עורך דין תאונות דרכים: 3 שלבים מרכזיים

ישנם מספר הליכים בירוקרטים שחשוב להכיר ולהשלים אותם על מנת לבצע את הגשת תביעת ביטוח אונליין כמו שצריך וכדי לזכות במלוא הזכויות המגיעות לכם. בין היתר נפרט כאן את- 3 השלבים הבאים:

  1. הגשת תלונה במשטרה והצגת אסמכתא לכך
  2. הצגת מסמכים רפואיים רלוונטיים
  3. צירוף מסמכים נוספים כגון כתיבת תיאור התאונה, תלושי שכר, ויתור על סודיות רפואית וייפוי כוח

 

  1. הגשת תלונה במשטרה – למה זה שלב קריטי

אחד השלבים ההכרחיים ביותר כאשר מגישים תביעת ביטוח אונליין הינו הגשת תלונה במשטרה. הדבר מהווה בעצם מעין אסמכתא לכך שעברתם תאונת דרכים ושהרשות המשטרתית מכירה ומטפלת בכך. וודאו כי אתם עושים זאת בהקדם האפשרי, לצד הטיפול הרפואי שאתם זקוקים לו.

 

  1. אלו מסמכים רפואיים הכרחיים בעת הגשת תביעת ביטוח אונליין

לכל הליך רפואי שתעברו לאחר תאונת הדרכים חייב להיות תיעוד בצורת מסמך. בין אם מדובר בניתוח, אשפוז, חוות דעת רפואית, מרשם תרופתי או כל דבר אחר שקשור לטיפול רפואי, לכל הדברים האלו חייב להיות תיעוד ועליכם לאסוף את המסמכים המתעדים אותם כדי להגיש תביעה מקיפה ומתועדת ככל האפשר. כך יש סיכוי גדול יותר שתזכו במלוא הזכויות המגיעות לכם מבחינה ביטוחית.

 

  1. צירוף מסמכים נוספים בעת הגשת תביעת ביטוח אונליין

משום שמדובר בתביעת ביטוח ספציפית שמוגשת לאחר תאונת דרכים, חשוב לצרף מסמכים ספציפיים הנוגעים להגשת תביעת ביטוח אונליין. מסמכים אלו כוללים בין היתר:

  1. כתיבת תיאור התאונה
  2. תלושי שכר
  3. ויתור על סודיות רפואית
  4. ייפוי כוח בעת ייצוג על ידי עורך דין

 

כדי להבין מה צריכים לכלול מסמכים אלו וכיצד הם אמורים להיות מוגשים, כדאי לפנות לעורך דין תאונות דרכים שיוכל להכווין אתכם לאורך הליך הגשת התביעה ולספק לכם מידע מקיף לגבי כל המסמכים שאתם אמורים לצרף.

 

לסיכום

הליך הגשת תביעה לאחר תאונת דרכים אינו הליך פשוט וחשוב להיעזר ביד מכוונת מקצועית בכל הנוגע למסמכים ולטפסים שיש להגיש כדי למצות את הזכויות שלכם אל מול חברות הביטוח. היום ניתן לעשות זאת אונליין אך חשוב להכיר את השלבים השונים לפני שעושים זאת. עורך דין תאונות דרכים יוכל לעזור לכם בכל הנוגע להגשת תביעה.

 

פטיש זהב

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
פטיש

מידע נוסף בנושא

איך ניתן למצוא ניירות גלגול אונליין

ישנן הרבה אפשרויות לעשן ולהשתמש בטבק, למשל: אידוי עם וופורייזר, פייפ או סיגריה אלקטרונית ובכל זאת, מרבית המעשנים מעדיפים להשתמש בשיטה הקלאסית של ניירות גלגול.

איך מעצבים תמונה לקנבס אונליין

כולנו מכירים את הכיף והיופי בבחירת תמונות מיוחדות לקישוט הבית, אחת הדרכים המוכרות ביותר זה כמובן הקנבס. תמונות המודפסות על בד קנבס איכותי, עוטפות מסגרת

מהם העסקים שתתאים להם מרכזיה בענן

עסקים כיום צריכים להתאים את עצמם לאקלים הטכנולוגי. כיום לקוחות לא מגיעים לעסק לשאול שאלות באופן פרונטלי, אלא מצפים למענה טלפוני נגיש בכל זמן ביום.