3 יתרונות של שעון חכם לעומת שעון דיגיטלי

שעון דיגיטלי מציג את הזמן באופן מדויק אך לא הרבה מעבר לכך. השעונים הדיגיטליים החדשים מתוכננים כך שיעמדו במאמץ והם בעלי עמידות גבוהה בפני פגיעות מנוזלים או חפצים דוממים לאחר נפילה וכדומה. בשעון החכם למעשה הוחלפה התצוגה הדיגיטלית בתצוגת מסך מגע עליה ניתן לשלוט ולבצע דרכו מגוון פעולות אינטראקטיביות.  במאמר זה נעסוק בשלושה יתרונות של השעון החכם בהשוואה לשעון הדיגיטלי.

 

יתרון מספר 1 – ספורט

היתרון הראשון של שעון חכם על פני שעון דיגיטלי הוא בנושא של פעילות ספורטיבית. אמנם ניתן למצוא כיום שעונים דיגיטליים המעוצבים במיוחד לספורטאים עם עמידות גבוהה ועיצוב ספורטיבי אך לשעונים החכמים יתרונות פרקטיים רבים נוספים. שעון חכם יכול להוות גורם מוטיבציה חזק לספורטאים מכיוון שבאמצעותו הם יכולים לעקוב אחרי התוצאות שלהם.

באמצעות השעונים החכמים ודרך האפליקציות המתאימות ניתן לבחון את רמת הביצועים, להשוות את התוצאות של האימון לזה של האימונים הקודמים ואף להעביר את כלל המידע לגרף מתאים, על מנת להראות את התקדמות לאורך הזמן. השעון אף מאפשר לשמור על רמת דופק מתאימה בעת האימון ובכך לאפשר שריפה מוגברת של קלוריות.

 

יתרון מספר 2 – תשלום

פונקציה נוספת שיש בשעונים חכמים וכמובן אין באלו הדיגיטליים זו טכנולוגיית ה-NFC שמאפשרת לבצע תשלומים ישירות דרך השעון, בלי להוציא את הארנק ולשלוף את כרטיס האשראי. ניתן לשלם באמצעות שעון חכם גם באפליקציית גוגל פיי בצורה מהירה, פשוטה ומאובטחת. בגוגל פיי ניתן לבצע עסקאות גם בסכומים הגבוהים מ- 300 ש"ח ללא קוד סודי.

 

יתרון מספר 3 – ממשק

שעון חכם הוא אביזר טכנולוגי שמאפשר מגוון פונקציות המתבססות על המידע האישי וביצוע שורה ארוכה של פעולות מרחוק. מערכת ההפעלה של השעון החכם מתממשקת עם טלפונים חכמים ומכשירים חכמים נוספים. הדבר מאפשר לשלוט דרכו במערכת מוזיקה בבית במזגנים ובכל מה שמכונה האינטרנט של המכשירים. השעון הופך לתחנת ביניים בין המכשירים והאדם.

 

פונקציות שונות

לאחר שסקרנו שלושה יתרונות של השעון החכם על פני השעון הדיגיטלי חשוב לדבר על בחירה אישית מתוך מגוון שעוני גברים שניתן למצוא כיום. חשוב לשים לב שלכל שעון חכם ולכל דגם ספציפי יש מפרט טכני הייחודי לו והוא משפיע על מאפייני השעון והדברים שניתן לעשות אתו. יש למצוא שעון חכם שיתאים לכם לסוג השימוש הצפוי ושיתאים גם מבחינת הנראות החיצונית.

 

סיכום יתרונות שעון חכם

לסיכום הנושא, לצד המשך הרכישה של שעונים דיגיטליים מעוצבים מתפתח שוק מתרחב של שעונים חכמים מתקדמים בהרבה. כפי שציינו, לשעון החכם שלושה יתרונות מרכזיים על פני השעון הדיגיטלי, יכולת ספורט אימון, תשלום מרחוק והתממשקות עם מכשירים חכמים נוספים. בבחירת השעון הבא שלכם חשוב שתמצאו כזה שישמש אתכם באופן פרקטי בחיי היומיום.

שעון חכם

 

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
שעוני גברים

מידע נוסף בנושא

למה חשוב לבנות אתרים בהתאמה אישית

העידן הדיגיטלי גורם לבעלי עסקים רבים להקים אתר שיביא לנוכחות דיגיטלית ברשת. באופן מפתיע, ישנם בעלי עסקים שלא מכירים בהליך והם בוחרים להקים אתר "כללי"

כך תהיו HR מצטיינים!

בעולם התעסוקה המודרני והדינמי של ימינו, תפקידם של HR התפתח באופן משמעותי. אנשי משאבי אנוש כבר לא עוסקים רק במשימות אדמיניסטרטיביות, אלא ממלאים תפקיד מכריע

4 יתרונות במחמם מים בגז

כשמדובר בבחירת דוד מים לבית, ישנן מספר אפשרויות שכדאי לקחת בחשבון. בחירה פופולרית אחת היא דוד מים בגז. מחממי מים בגז נמצאים בשימוש נרחב כבר

מה התפקיד של כרטיסים גרפיים במשחקים ועיצוב

כרטיסים גרפיים ממלאים תפקיד אינסטרומנטלי הן בתעשיית המשחקים והן בתעשיית העיצוב, ומאפשרים למשתמשים לחוות עולמות מדהימים מבחינה ויזואלית וליצור תוכן דיגיטלי סוחף. במאמר זה, נעמיק