3 פעולות חיוניות לפני שמשתמשים בהר הביטוח

הר הביטוח היא פלטפורמה נהדרת עבור כל מי שמעוניין לקבל חזרה את השליטה על בתיקים הביטוחיים שלו, להבין מה קורה שם באמת, מפני מה הוא מכוסה, מה חסר לו, כיצד ניתן להוזיל את התשלומים ועל מה חשוב לשים את האצבע. במאמר זה נספר לכם מה צריך לעשות לפני שמשתמשים בפלטפורמה זו.

 

מי הם הר הביטוח

הר הביטוח הנה סוכנות בוטיק המתמחה בעולם הביטוחים בישראל. החברה הוקמה על ידי ומורכבת ממומחים בתחומים ביטוחיים שונים, החל מביטוח חיים, ביטוח דירה ונדל״ן, ביטוחי הבריאות השונים, ביטוח עסק או חברה, ביטוח רכב ותאונות, ועוד. בכל ענף בחברה פועלים מומחים בעלי רישיון פנסיוני, מוסמכים ומיומנים לעבור ביסודיות על תיקי הלקוח, ולהפיק מהם את המיטב כל פעם מחדש.

 

מה ניתן להשיג בעזרת הר הביטוח

החברה מציעה ללקוחותיה ניתוחים מעמיקים ויסודיים של שלל הביטוחים, הפרמיות והפוליסות שהם משלמים עליהן מדי חודש, רבעון או באופן שנתי, תמונה רחבה ומלאה של המצב שלהם כרגע, הצעות לשיפור ושימור, הצבעה על כפל ביטוחי ודרכים שונות להוזלת מחירי הפרמיות ודמי הניהול, ולהוסיף את מה שחסר בכדי שתהיו מכוסים ומוגנים מכל הכיוונים. החברה שמה לה בראש מעייניה להנגיש את עולם הביטוחים לכל משפחה ולוודא כי אתם, בעלי הביטוחים, מבינים בדיוק על מה אתם משלמים ומה כלול בכל פוליסה שלכם. בנוסף, במידה ועולה הצורך להפעיל ביטוח מסוים, הר הביטוח יהיו לצידכם בכל שלב ויעזרו לכם לקבל אישור על התביעה.

 

מה חשוב לעשות לפני שמשתמשים בהר הביטוח?

עכשיו כשהבנתם מה ניתן להשיג משימוש בהר הביטוח, חשוב שתדעו את הפעולות החיוניות לביצוע לפני שאתם מתחילים להשתמש בשירותים שלהם:

לאגד את כל החומרים הרלוונטיים לתיק שלכם

בשל העובדה שרוב השירות של הר הביטוח מבוסס על החומרים והמסמכים השונים שתכניסו לתיק שלכם, חשוב מאוד לבצע מחקר מעמיק לפני שמתחילים ולהבין בדיוק אילו מסמכים כבר נגישים עבורכם ואילו מסמכים יצטרכו להגיע ממקורות שונים. אספו ואגדו אצלכם את כל המסמכים הרלוונטים, אל תשמיטו שום דבר – ככל שלסוכן הביטוחי שלכם יהיה יותר מידע על הפוליסות והפרמיות שלכם, כך הוא יוכל לעזור לכם בצורה יסודית יותר ולצייר לכם תמונה מדויקת יותר עם כל הפרטים הנכונים.

 

לקרוא על פועלם של הר הביטוח באתר שלהם

דרך מצוינת להגיע לשיחה הראשונית מול הר הביטוח עם השאלות הנכונות והמדויקות ביותר עבור התיק שלכם, היא לקרוא על פועלה של החברה, להעשיר את עצמכם בידע בעזרת מאמרי התוכן באתר החברה, ולנסות לראות איפה אתם משיקים לתחומי הפעילות שלה.

 

לשים לב היכן חתמתם על הסכמה לאי דיווח

בכדי למזער בלבול וחוסר הבנה בפערי מידע שעלולים להיווצר בתהליך, חשוב שתבינו מראש מול אילו חברות ביטוח ועל אילו ביטוחים חתמתם מבלי לדעת (אן בידיעה) על הסכמה לאי דיווח, אשר פוטרת את חברת הביטוח מלשקף לגוף חיצוני כמו הר הביטוח את המצב באופן מלא.

 

לסיכום

פלטפורמת הר הביטוח הינה כלי מצוין לקבלת תמונה מלאה בנוגע למצב הביטוחי שלכם. לפני שימוש בהר הביטוח חשוב לאגד את כל המסמכים והתנונים, להבין איך פועלת הר הביטוח ולעדכן אותה לגבי מקרים בהם חתמתם על הסכמה לאי דיווח מול חברת ביטוח כלשהי.

נועה כבאות ורישוי

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
3 פעולות חיוניות לפני שמשתמשים בהר הביטוח

מידע נוסף בנושא

הכירו את המערכות שיעזרו לכם לשמור על בית מוגן מפריצות

הביטחון האישי וביטחון הבית הם נושאים חשובים שמעסיקים רבים מאיתנו. בשנים האחרונות, הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנו להיעזר במערכות חדשניות לשמירה על בית מוגן מפריצות וגניבות – זה הזמן להכיר אותן.   אזעקה אחת המערכות הבסיסיות ביותר היא מערכת האזעקה. כאשר המערכת מזהה פעילות חשודה, היא משמיעה אזעקה

מהו טיפול PRP ולאילו מצבים הוא מסייע?

טיפולי PRP נעשים תוך שימוש בחומר ביולוגי שכולל פלזמה שעשירה בטסיות דם. יודעי דבר בתחום יוכלו להעיד שניתן לטפל באמצעותם במצבים רפואיים שונים. בשורות הבאות

איך להפוך את סעודת השבת למושלמת

כל אחד מאתנו מכיר את הציפיה הגבוהה לסעודת שבת. ההמתנה לריחות, הטעמים והישיבה המשותפת מסביב לשולחן הערוך, אך מעטים הם אלה שמכירים בטיפים שיהפכו את