4 יתרונות של מרכזיות בענן

אחת ההוצאות המשמעותיות בכל עסק היא הוצאות תקשורת, ובסופו של דבר זה מובן שכן תקשורת איכותית עם לקוחות, ספקים וגורמים נוספים היא קריטית להצלחת העסק.

באופן ספציפי, שירות טלפוני ראוי לשמו הוא דבר שכמעט כל עסק צריך, וככל שמדובר בעסק גדול יותר כך עולה הצורך בשירות מתקדם יותר הכולל אפשרויות רבות ומגוונות שניתן להשיג דרך השירות הטלפוני.

החדשות הטובות הן שהיום כל עסק יכול להנות משירות טלפוני איכותי וזול באמצעות מרכזייה בענן.

איך עושים זאת, ומהם היתרונות? כל זאת ועוד במאמר הבא.

 

מרכזיית IP – מה זה?

כולנו מכירים שירותים טלפוניים עסקיים עם שלוחות. מרכזיית IP מזכירה שירות כזה, אך היא מתקדמת הרבה יותר ומכילה אפשרויות רבות יותר. מרכזייה בענן מאפשרת לעסק להנות משירות טלפוני עם הרבה פחות תקלות תוך נוחות מקסימלית ומחירים נמוכים הרבה יותר. בנוסף, באמצעות מרכזיות בענן ניתן לבצע פעולות ולספק שירותים שלא ניתן בשירות טלפוני רגיל, כגון רישום לקוחות, כניסה לתור, התממשקות עם כתובת המייל ועוד.

 

מרכזייה בענן – איך זה עובד?

למעשה המרכזייה מתלבשת על קו האינטרנט הקיים בעסק ולא מצריכה מכם התקנת קו טלפון נוסף או חיבור לכבלים. החיבור לאינטרנט מאפשר לכם להנות משלל היתרונות שהאינטרנט מציע, כגון התממשקות לכתובת המייל והוזלת שיחות הטלפון באופן ניכר – כולל שיחות בין לאומיות.

 

מהם היתרונות המרכזיים של מרכזייה בענן?

למרכזייה בענן ישנם יתרונות רבים:

  1. מוזילה את השירות הטלפוני: מרכזייה בענן הופכת את השירות הטלפוני לזול הרבה יותר גם מבחינת עלויות הקמה ותפעול וגם מבחינת מחירי השיחות, ובכל מורידה את הפקטור של עלות שיחות טלפוניות מהשולחן.
  2. שיחות בין לאומיות: ההוזלה של השיחות הטלפוניות מאפשרת לכם לבצע בזול שיחות בין לאומיות. בעולם שהופך לגלובלי יותר ויותר, היכולת לבצע בזול שיחות בין לאומיות היא קריטית לעסקים רבים.
  3. מסייעת לעקוב אחרי הוצאות התקשורת שלכם: כשאתם משתמשים במרכזייה בענן אתם יודעים בדיוק כמה כסף תוציאו כל חודש על תקשורת וכך תוכלו לעקוב אחרי ההוצאות שלכם.
  4. אמצעי תקשורת שונים: באמצעות מרכזייה בענן גם הלקוחות שלכם וגם העובדים בעסק יוכלו לעשות שימוש באמצעי תקשורת שונים ומתקדמים: מחשבים ניידים ונייחים, טאבלטים, טלפונים סלולריים ועוד. אפשרויות אלה משפרות את רמת השירות שאתם יכולים להציע והופכים את התקשורת לנוחה יותר עבורכם ועבור הלקוחות.

 

חשוב להשקיע מחשבה בבחירת החברה המפעילה

מרכזיות בענן הן דבר נהדר, אך חשוב לדעת כי השירות לא שווה ודומה בכל המרכזיות. קודם כל, בשל העובדה שהמרכזייה יושבת על תשתית האינטרנט של העסק שלכם חשוב לוודא כי תשתית זו יציבה ויכולה לשאת את המרכזייה. בנוסף, חשוב להשקיע מחשבה בבחירת החברה שתקים את המרכזייה, שכן היא מתפעלת אותה ואחראית על איכותה.

חברת הלו 015 מספקת שירות מרכזיות בענן בחבילת שירותים מקיפה ואפשרויות שונות המתאימות לעסקים גדולים וקטנים כאחד. כך תוכלו לשפר את רמת התקשורת שלכם באופן ניכר ולחסוך בהוצאות.

 

אישה מדברת באוזניה

תוכן עניינים
לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מסך
מדריכים דיגיטליים
הנגשת מסמכי PDF

האינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מחיינו כבר זמן רב, כמובן כשזה נוגע לעבודה וללימודים. האינטרנט מנגיש תחומים רבים בחיינו והופך אותם קלים יותר לשימוש – קופות חולים, בנקים, ואפילו קריאת

מחשב נייד
מדריכים דיגיטליים
איך משרד פרסום יכול להקפיץ את העסק שלך?

שיווק דיגיטלי הינו תחום מורכב הטומן בחובו מאפיינים רבים, והצלחתו תלויה במרבית הפעמים בניסיון וההבנה של התחום כולו. מובן שישנם דברים שתוכלו לעשות בעצמכם, אך לרוב – מכיוון שאתם בעלי

איש מקליד
מדריכים דיגיטליים
איך לבצע פרמוט מחשב בצורה טובה

בין אם מדובר בעסק ובין אם באדם פרטי, המחשב עלול להיות עמוס מדי ולגרום לתקלות ולתפוקה איטית. המאמר ידון בשאלה איך לפרמט את המחשב בצורה יעילה.   למה צריך לפרמט