5 יתרונות באפליקציית שעון נוכחות

כולנו מכירים את הנוהל של החתמת כרטיס במערכת הדיווח בעת הכניסה למקום העבודה.

מלבד דיווח פיזי של שעות העבודה של העובדים, מערכות אלו מיושנות ואינן תורמות לנו כלל.

אפליקציית שעון הנוכחות מהווה פתרון מתקדם, המאפשר ניהול עובדים בצורה חכמה, אופטימלית, וכן ידידותית למשתמש.

אז, מהן יתרונותיה של אפליקציית שעון הנוכחות? בואו נתחיל.

 

מבוא

אפליקציית שעון הנוכחות הינה אפליקציה אשר מסייעת לתפעול וארגון נתוני עובדי החברה, באופן מתקדם, יעיל ונוח לתפעול. לאפליקציה זו יתרונות רבים, אולם במאמר זה, נציג את חמשת היתרונות העיקריים העולים מהשימוש בפלטפורמה החדשנית.

 

מעל לכל – זמינות מלאה

אפליקציית שעון נוכחות זמינה בכל שעה ובכל מקום. ניתן להתחבר אל המערכת מהסמארטפון שלכם, מהטאבלט, וכן מהמחשב הביתי. בשל כך, כלל עובדי החברה יוכלו להתחבר אל המערכת, גם אלו שאינם יושבים במתחמי החברה עצמה, דוגמת נהגי החברה או עובדים אשר מועסקים בחו"ל.

כמו כן, בעידן הטכנולוגי של ימינו, רבים נוהגים להמשיך לעבוד מביתם, גם לאחר סיום שעות העבודה בחברה. אפליקציית שעון הנוכחות תסייע למעקב מדויק אחר העובד במשך שעות העבודה מהבית.

 

לא פחות חשוב – נגישות קבועה לנתונים

את הנתונים אודות עובדי החברה, ניתן לראות בקלות יתרה, בהצגה גרפית אישית לכל עובד, באפליקציית שעון הנוכחות. בנוסף לכך, הקלות והנגישות לכלל הנתונים, רלוונטיים גם לעניין העברת המידע לרואה החשבון של החברה.

 

כי תמיד יש באגים – תמיכה טכנית

למי מאתנו לא יצא להמתין שעות על גבי שעות להגעת טכנאי לפתרון בעיה טכנית? באפליקציית שעון הנוכחות, אין צורך בהמתנה.

שעון הנוכחות מאפשר קבלת תמיכה טכנית תוך זמן קצר, באופן פשוט, דרך שיחה טלפונית או התכתבות בצ'אט וקבלת מענה. זמינות התמיכה הטכנית, מאפשרת פתירת תקלות באופן מהיר ויעיל, המאפשר חזרה לעבודה, ומונע פגיעה בתפקודה של החברה.

 

גם לעובדים מבוגרים – שעון נוכחות ידידותי למשתמש

אפליקציית שעון הנוכחות משלבת בתוכה שירותי GPS, המאפשרים מעקב פיזי בזמן אמת, בכל רגע נתון, אחר מיקומם של עובדי החברה. כך, בכל הנוגע לעובדים אשר אינם נמצאים במקום סטטי אחד, דוגמת נהגים, שליחים וכדומה, תוכלו לוודא כי אלו הגיעו ליעדם, ולהשתמש בנתונים במקרה של תלונה, או חמור מכך, תביעה נגד החברה.

 

הגנה וגיבוי – נתונים שנשארים לעד

לאפליקציית שעון הנוכחות הגנה מקסימלית. משתמשים אשר מנסים להתחבר ואינם מורשים לכך, לא יוכלו לבצע שימוש במערכת עצמה. כמו כן, מערכת אפליקציית שעון הנוכחות מגובה בענן באופן תמידי, כך שלא תיאלצו לחשוש ממחיקת הנתונים בשל חוסר תשומת לב רגעית.

 

סיכום

כפי שראינו, בניגוד לשעון הנוכחות המקובע לקיר בכניסה למקום העבודה, אפליקציית שעון הנוכחות מגיעה עם יתרונות רבים. החל מנתונים המגובים באופן עצמאי, דרך נגישות גם למתקשים הטכנולוגיים הגדולים ביותר וכלה בהענקת מידע אשר מגן מתביעה, אפליקציית שעון הנוכחות היא הדור הבא של רישום שעות העבודה.

 

שעון

תוכן עניינים
לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ידיים
אפליקציות
איך תדאגו לעמוד טיקטוק חזק שכולם ידברו עליו?

רשת הטיקטוק אשר פרצה ב-2020, הפכה לאחת מהרשתות החברתיות המובילות בעולם, ומונה מיליארד משתמשים נכון לתחילת 2021. הרשת המאפשרת למשתמשיה להעלות סרטונים קצרים בעלי תכנים שונים, הפכה לפלטפורמה המובילה לקידום

קנייה דרך כרטיס
אפליקציות
פיתוח אפליקציות לעסקים – כל השלבים

ניתוח הלקוחות הדבר הראשון שאותו אנו צריכים לעשות בעת פיתוח אפליקציה זה לנתח את הלקוחות שהולכים לעשות שימוש במוצר שלנו. ברגע שנבין מי הם הלקוחות שלנו נוכל לבנות אפליקציה המתאימה

גבר מרוויח כסף
אפליקציות
האם ניתן לעשות כסף מאפליקציית הטיקטוק

מי מאתנו לא שואל את עצמו על הכנסה נוספת? אנחנו חיים בעידן צרכני שבו כולנו רוצים לקנות עוד ועוד דברים, והאמת היא, שישראל זו גם מדינה יקרה באופן ספציפי. בנוסף