5 תכנים שחשוב להעלות לאתר שלך

ככל שתהליך הדיגיטציה מתקדם ומשתלט על סוגי שירותים שונים, מנהלי אתרי אינטרנט שלוקחים חלק בתהליך זה בעסק שלהם עלולים לחשוב שכל תוכן הוא רלוונטי לעסק שלהם וגרוע מכך – גם יעיל.

נכון, תוכן כתוב הוא חשוב מאוד וגם יעיל לקידום, אך ישנם תכנים שהם קריטיים בשביל אתר אמין ורלוונטי.

למען הסר ספק, מאמר זה מרכז את הנושאים המרכזיים שכל אתר אינטרנט רציני חייב להכיל.

 

רלוונטיות למוצר

בחלק זה נדבר על הנחת היסוד לתוכן כתוב באתר. לא משנה איזה שירות האתר שלכם מפרסם, הדבר החשוב ביותר הוא שהתוכן יהיה רלוונטי לעולם המקצועי שלו. בין עם זה עמוד עסקי של בעל מלאכה, עסק פרטי, חברה, אתר קניות – כל מאמר כתוב שעולה בו צריך להיות קשור לעולם התוכן שהאתר מפרסם. כאשר ניגשים לחברה או לכותב תוכן, צריך לנהל איתו שיחת היכרות והגדיר ביחד מהי כתיבת תוכן יעילה עבור האתר שלכם.

 

מידע כללי על שימוש במוצר

לצורך העניין, אם מדובר על אתר של אינסטלטור שפועל באזור המרכז, התוכן שאמור להיות מפורסם באתר שלו צריך לכלול ידע כללי סביב עולם זה. שיטות לבדיקת הבית לנזילות בשירותים, כיצד לפתוח סתימות, באיזה מצבים צריך להזמין אינסטלטור וכו' … תוכן שמכוון שירות והעשרה ללקוח על המוצר שמפורסם באתר.

 

מדריכים

כל פיסת מידע שימושית שלקוח פוטנציאלי יוכל ליישם בכוחות עצמו תגדיל את הזדהות שלו עם העסק המפורסם. אם נמשיך עם דוגמת האינסטלטור – במידה ובאתר יהיה תוכן ומידע שימושי לגבי התקנה של רכיבים כאלו ואחרים שלא מצריכים בעל מקצוע, הלקוח יזדהה ויעדיף את אתר השירות הזה בגלל שמציע פתרונות פרקטיים ללא תשלום. עניין זה כבר קשור למיתוג העסק ולפיתוח אמפטיה ותחושות חיוביות שיכולות להתפתח אצל הלקוח.

 

מי עומד מאחורי?

תוכן אחד שהוא החשוב ביותר כשמדובר על אתר אינטרנט, על אחת כמה וכמה כשמדובר בעסק פרטי – הוא מי בעל העסק! כשעולה באתר תוכן שמתרכז סביב בעל העסק, מה החזון שלו, כיצד הגיע לרעיון, למה האתר קיים, מהו ה"אני מאמין" שלו – לקוח פוטנציאלי ירגיש שיש פנים ושפנייתו לבקשת שירות תגיע הרבה מעבר לכל דפי האתר, עמודי יצירת הקשר ודרכי ההתקשרות הנוספות, היישר למי שמנהל את העניינים.

 

כל הסיבות למה

כל אתר טוב יכיל בתוכו תוכן שמסביר למה דווקא האתר הנ"ל יעיל יותר מכל השאר ומה היתרונות מעצם השימוש בו. בין עם מדובר בשירות שמוצע, קניות ברשת, שירותים של חברה גדולה, אפילו מזון מהיר – כל אתר חייב שיהיה תוכן כתוב שמתאר למה דווקא הם, על פני כל אתר אחר שמציע בדיוק את אותו השירות. תוכן זה צריך להיות חד, מיוחד, משכנע ונגיש. ללא ספק "מאסט" בכל אתר.

 

כתיבת תוכן

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
כתיבת תכן

מידע נוסף בנושא

5 דרכים להרוויח מפוקר באינטרנט

משחקי פוקר מקוונים הפכו לשדרה פופולרית עבור אנשים לא רק ליהנות מההתרגשות של המשחק אלא גם להרוויח קצת הכנסה נוספת. עם הנוחות של פלטפורמות מקוונות,