8 כלים לשיפור האתר שלכם מבחינת SEO

השאלה היא איך אפשר למקסם את האתר שלכם ולהגיע אל גולשים רבים יותר? אם כן אין ספק כי אתר טוב נמדד על פי המיקום שלו בגוגל וזאת עקב העובדה שככל שהמיקום יותר גבוה כך יותר גולשים נכנסים לאתר.

הדרך להגיע אל מקום גבוה בגוגל היא להשתמש ב-SEO ולכן הבאנו בפניכם 8 כלים שיעזרו לכם להגיע לקידום אתרים איכותי וטוב.

 

כתיבת תוכן

הכלי הראשון שאתם חייבים להכיר בהקשר של קידום אתרים זה כתיבת תוכן. כתיבת תוכן מעניינת תביא עוד גולשים לאתר שלכם ובעקבות הכתיבה הם יבלו באתר יותר זמן וזה יקדם את האתר שלכם מבחינה אורגנית.

 

בניית מילות מפתח

לצד כתיבת התוכן יש להקפיד על שימוש במילות מפתח מתאימות. אתם צריכים להשתמש בכלי של גוגל לחקר מילות מפתח וכך לבנות את האתר שלכם על פי מילות אלו זה יקדם מאוד את האתר שלכם מבחינה אורגנית וזה כלי חשוב שכדאי להכיר.

 

בניית קישורים

גם בניית קישורים היא חשובה ביותר ויש לה השפעה על מיקום האתר שלכם בגוגל ולכן כדאי לתת את הדעת על כך.

 

שימוש בווידאו

ווידאו ברמה גבוהה זה תמיד דבר מעניין שמושך גולשים ולכן כדאי לעשות בו שימוש באתר שלכם. השקיעו בווידאו שלכם והדבר יניב לכם ערך גדול בתחום קידום האתרים.

 

עיצוב האתר

עליכם לדעת כי עיצוב האתר משפיע על מקום האתר שלכם בגוגל ולדוגמא עליכם להבטיח כי העיצוב יהיה מתאים לא רק למחשב אלא גם לשימוש בסמארטפון מכיוון שגוגל מדרגת על פי זה את האתר שלכם.

 

שימוש ב- MAJESTIC

MAJESTIC הוא כלי נהדר שיכול לעזור למקדמי אתרים להגיע למיקומים גבוהים יותר בגוגל. זה אחד הכלים המומלצים ביותר אך גם הנוחים ביותר וזה כלי שכדאי להכירו.

 

Structured Data Testing Tool

Structured Data Testing Tool הוא עוד כלי שכדאי להכיר ושרבים עושים בו שימוש בכדי לקדם את האתר שלהם. מדובר על כלי נהדר ובעל ערך גבוה לכל מקדם ועל כך אין עוררין. מדובר למעשה על סכמות שאנו בונים באתר שלנו. הסכמות נועדו לאפשר למנוע החיפוש להבין את ההקשר שעל פיו האתר בנוי וכך גוגל יכולה להבין יותר טוב את הנושא של האתר. סכמות כיום הן כלי הכרחי בקידום אתרים ובלעדיהם יהיה קשה לגוגל להבין על מה האתר שלכם ואם גוגל לא תבין הסכמות שלכם אתם תהיו בבעיה. יש לציין כי הטמעה של סכמה באתר שלכם תעזור למנוע החיפוש לדרג את האתר שלכם ולהתאים אותו למילות החיפוש ולכן סכמה זה דבר כל כך משמעותי. יש לציין כי הסכמה מוטמעת בקוד האתר וכך המנוע חיפוש קורא אותה. יש מספר כלים להטמעה של סכמה כמו MICRO FORMAT או RDFA ואנו צריכים לבחור את הכלי המתאים ביותר לנו. הדרך הטובה ביותר לעשות שימוש בסכמה היא באמצעות מחולל סכמות וכדאי להשתמש בכך ולא ליצור סכמה לבד.

 

MOZ PRO

אי אפשר לדבר על כלי קידום אתרים מבלי להזכיר את ה-MOZ PRO אשר לדעת רבים הוא הכלי המתקדם ביותר שיש והטוב ביותר שיש בתחום קידום האתרים.

 

גוגל

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
שורת חיפוש

מידע נוסף בנושא

החשיבות שבקידום אתרים לוקאלי

קידום אתרים הפך לאחד הדברים הכי חשובים בעולם הפרסום העסקי. הטכנולוגיה מאפשרת לנו כל הזמן לקחת את הקידום הזה עוד ועוד קדימה, וכיום כבר קיימת

5 טיפים לשיווק אתר תיירות

יש לכם אתר בתחום התיירות? הכתבה הזאת בשבילכם. תחום התיירות מתאפיין בתחרות מאתגרת, בשל ריבוי מתחרים, מה שמקשה על שיווק האתר. איך בונים אסטרטגיה נכונה

מה ההבדל בין קידום לניהול אתרים?

ההבדל בין קידום לניהול אתרים הוא, שמקדם האתר מעוניין ביצירת תנועה רבה לתוך האתר, ואילו מנהל האתר אחראי על כל מה שקורה באתר, לאחר שהגולשים