מה חשוב לדעת על מגן מסך זכוכית לאייפון 12 פרו מקס

אין אחד שלא מודע לחשיבות שלו, אבל עדיין, מעדיף לא לשים לב שהוא בכלל נמצא שם אחרי שהוא החל את השימוש בו.

הוא שקוף, אבל עבה במיוחד ומספק הגנה מעולה לאורך זמן.

מה באמת צריך לדעת על מגן מסך מזכוכית ומדוע זה הדבר הראשון שצריך לקנות אחרי שקונים אייפון 12 פרו מקס ?

 

כסף קטן, במקום כסף גדול

לא לא, זה בסדר. אני לגמרי מסכים עם המחשבה שאם כבר קונים טלפון חדש, אז תפרגנו לעצמכם ! רובנו מחליפים טלפון כל שנה וחצי עד שנתיים בממוצע, וכשקונים, אז תקנו כבר אחד איכותי. ועדיין, אחרי שקנינו טלפון, רובנו שוקעים במחשבה לא רציונלית בכלל של "הוצאתי לא מעט כסף על טלפון, ולכן אני אשמור עליו כמו שצריך, להוציא עוד כמה עשרות שקלים על מגן מסך זה דבר מיותר ובזבזני". השתגעתם ? זה הדבר הראשון שאתם צריכים ! מגן מסך לאייפון 12 פרו מקס בשווי של כמה עשרות שקלים יכול לחסוך לכם סדקים ונזקים שהעלות הממוצעת שלהם היא כמה מאות שקלים, שיכולים להיחסך במחשבה נבונה במעמד הקנייה, ועוד כמה דקות של חיבור המגן למסך הטלפון J.

 

מה צריך להכיר בחבר החדש ?

כמו בכל השקעה חדשה, חשוב להשקיע בצורה נבונה. אמנם מדובר בהוצאה זעומה ביחס למחיר שאתם משקיעים בטלפון שעליו אתם רוצים לשמור, ועדיין, אי אפשר לזלזל כשמדובר במגן זכוכית למסך הטלפון. כשטיילתי במקסיקו, נאבד לי הטלפון וקניתי טלפון חלופי במחיר מצחיק. את מגן המסך קיבלתי במתנה ביחד עם הטלפון ומיד חיברתי אותו ובירכתי על המוגמר. כשהגיע יום לח מאוד, גיליתי שהמגן פשוט נשר מהטלפון והותיר אותי עם טלפון שגם ככה לא עמיד במיוחד, וללא מגן מסך. אז אמנם הוא לא השחקן המרכזי כאן, אבל חשוב לקנות מגן מסך איכותי ככל האפשר, רצוי מיצרן מוכר ואם המוכר יכול להתקין אותו בעצמו זה מעולה, למרות שישנם סרטונים שמראים כיצד לעשות זאת באופן עצמאי.

 

מה כל כך מיוחד במגן הזכוכית הזה ?

לעומת זכוכית רגילה שאתם מכירים (שהיא ככל הנראה שבירה ועדינה), מגן המסך מזכוכית שיוצר עבור אייפון 12 פרו מקס בהחלט משתייך לעשירון העליון של מגני הזכוכית. מצד אחד הוא נעים ומאוד נוח לשימוש על פני הטלפון, ומצד שני מאפשר הגנה מרבית מפני שריטות, כך שאם גם האייפון שלכם החליק מהכיס, הוא במקסימום "יזכה" לשריטה קלה שלא תפריע לכם בשימוש השוטף. הזכוכית מאפשרת פיזור זעזועים יעיל על פני כל המסך ושום אזור לא מוגן יותר מהשני, וכמובן שמדובר במגן שמאפשר חווית צפייה נקייה לחלוטין, בזכות מגן שקוף שלא משנה דבר בצבעים העוברים מן המסך אליכם, תוכלו להתרשם ממנו. מקווים שעזרנו, ושתעשו את הבחירה הטובה ביותר !

 

כלי עבודה

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מכשיר שבור

מידע נוסף בנושא

5 טיפים להכנה לצו הראשון

הצו הראשון הוא חוויה קצת מלחיצה עבור צעירים בישראל. מדובר בצעד הראשון לתוך המערכת הצבאית, שלעיתים עלול להיות מאיים עבורם. הדרך הטובה ביותר להוריד את

החשיבות של עבודה עם מוזיקה

בעולם המהיר של היום, מציאת דרכים לשיפור הפרודוקטיביות והיצירתיות היא חיונית להצלחה. שיטה אחת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה היא עבודה עם מוזיקה. בין אם אתם

7 טיפים לטיול מושלם בחו"ל

תכנון טיול לחו"ל יכול להיות חוויה מרגשת ומעשירה. בין אם אתם יוצאים לחופשה או נוסעים לעסקים, מעט הכנה מסייעת רבות כדי להבטיח נסיעה חלקה ומהנה.