מה חשוב לדעת על מגן מסך זכוכית לאייפון 12 פרו מקס

אין אחד שלא מודע לחשיבות שלו, אבל עדיין, מעדיף לא לשים לב שהוא בכלל נמצא שם אחרי שהוא החל את השימוש בו.

הוא שקוף, אבל עבה במיוחד ומספק הגנה מעולה לאורך זמן.

מה באמת צריך לדעת על מגן מסך מזכוכית ומדוע זה הדבר הראשון שצריך לקנות אחרי שקונים אייפון 12 פרו מקס ?

 

כסף קטן, במקום כסף גדול

לא לא, זה בסדר. אני לגמרי מסכים עם המחשבה שאם כבר קונים טלפון חדש, אז תפרגנו לעצמכם ! רובנו מחליפים טלפון כל שנה וחצי עד שנתיים בממוצע, וכשקונים, אז תקנו כבר אחד איכותי. ועדיין, אחרי שקנינו טלפון, רובנו שוקעים במחשבה לא רציונלית בכלל של "הוצאתי לא מעט כסף על טלפון, ולכן אני אשמור עליו כמו שצריך, להוציא עוד כמה עשרות שקלים על מגן מסך זה דבר מיותר ובזבזני". השתגעתם ? זה הדבר הראשון שאתם צריכים ! מגן מסך לאייפון 12 פרו מקס בשווי של כמה עשרות שקלים יכול לחסוך לכם סדקים ונזקים שהעלות הממוצעת שלהם היא כמה מאות שקלים, שיכולים להיחסך במחשבה נבונה במעמד הקנייה, ועוד כמה דקות של חיבור המגן למסך הטלפון J.

 

מה צריך להכיר בחבר החדש ?

כמו בכל השקעה חדשה, חשוב להשקיע בצורה נבונה. אמנם מדובר בהוצאה זעומה ביחס למחיר שאתם משקיעים בטלפון שעליו אתם רוצים לשמור, ועדיין, אי אפשר לזלזל כשמדובר במגן זכוכית למסך הטלפון. כשטיילתי במקסיקו, נאבד לי הטלפון וקניתי טלפון חלופי במחיר מצחיק. את מגן המסך קיבלתי במתנה ביחד עם הטלפון ומיד חיברתי אותו ובירכתי על המוגמר. כשהגיע יום לח מאוד, גיליתי שהמגן פשוט נשר מהטלפון והותיר אותי עם טלפון שגם ככה לא עמיד במיוחד, וללא מגן מסך. אז אמנם הוא לא השחקן המרכזי כאן, אבל חשוב לקנות מגן מסך איכותי ככל האפשר, רצוי מיצרן מוכר ואם המוכר יכול להתקין אותו בעצמו זה מעולה, למרות שישנם סרטונים שמראים כיצד לעשות זאת באופן עצמאי.

 

מה כל כך מיוחד במגן הזכוכית הזה ?

לעומת זכוכית רגילה שאתם מכירים (שהיא ככל הנראה שבירה ועדינה), מגן המסך מזכוכית שיוצר עבור אייפון 12 פרו מקס בהחלט משתייך לעשירון העליון של מגני הזכוכית. מצד אחד הוא נעים ומאוד נוח לשימוש על פני הטלפון, ומצד שני מאפשר הגנה מרבית מפני שריטות, כך שאם גם האייפון שלכם החליק מהכיס, הוא במקסימום "יזכה" לשריטה קלה שלא תפריע לכם בשימוש השוטף. הזכוכית מאפשרת פיזור זעזועים יעיל על פני כל המסך ושום אזור לא מוגן יותר מהשני, וכמובן שמדובר במגן שמאפשר חווית צפייה נקייה לחלוטין, בזכות מגן שקוף שלא משנה דבר בצבעים העוברים מן המסך אליכם, תוכלו להתרשם ממנו. מקווים שעזרנו, ושתעשו את הבחירה הטובה ביותר !

 

כלי עבודה

תוכן עניינים
לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ספר
כללי
הברכות היומיות שכל יהודי צריך להכיר

חשיבות הברכות בחיי היהודי במהלך כל יום בחיי היהודי, מרגע הקימה בבוקר ועד לעצימת עיניו רגע לפני שהוא שוקע בשינה, נפגש היהודי עם צורה מיוחדת של הודיה לאלוקיו. צורה זו

סקים של כסף
כללי
הר הכסף אונליין – המדריך המלא לשימוש

שימוש באתר האינטרנט של הר הכסף הוא אינטואיטיבי, ידידותי ונוח, אבל כדאי בכל זאת להכיר כמה טיפים עבור ניצול כל היתרונות שלו. אז איזה מידע אפשר להפיק דרך האתר ומה